جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر جاروبرقی ال جی

تعمیر جاروبرقی ال جی، از جمله خدماتی است که نمایندگی این شرکت در چهارچوب تعمیرات لوازم خانگی ال جی به کاربران ارائه می دهد. برای هرچه بهتر انجام شدن فرآیند تعمیر، جمعی از متخصصین این حوزه مراحل آن را بر عهده گرفته اند. همچنین با توجه به ساختار جاروبرقی، ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای ترمیم این محصول به کار گرفته شده و بدین ترتیب، هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد آن برطرف خواهد شد. از آنجا که جاروبرقی محصولی بسیار پر مصرف بوده و ممکن است دچار مشکلات متعددی گردد، مطلب امروز را به ارائه ی توضیحاتی در مورد فرآیند تعمیر جاروبرقی ال جی اختصاص داده ایم. امیدوارم مطالعه ی این مقاله برای شما مفید واقع شود.

تعمیر جاروبرقی ال جی در محل

نمایندگی تعمیر جارو برقی ال جی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی ارائه‌دهده تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی انواع جاروبرقی LG به متقاضیان است. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی مجاز ال جی منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با این دستگاه از جمله تعمیر مشکل روشن نشدن جاروبرقی، نامنظم کار کردن جاروبرقی، پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی، مکش کم جاروبرقی، داشتن صدای ناهنجار، کار کردن با لرزش بالا و …. را شامل می‌گردد.

در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی جاروبرقی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود نداشته باشد، می‌توان خدمات مرتبط با تعمیر جاروبرقی را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی خود در محل حضور یافته و تخصصی‌ترین خدمات را همراه با گارانتی معتبر به مشتری ارائه می‌نمایند.

نمایندگی جاروبرقی ال جی در تهران

اگر ساکن تهران هستید حتماً به این موضوع اشراف دارید که پیدا کردن مرکز تعمیراتی معتبر که کیفیت تعمیرات در آن در سطح قابل قبولی باشد، کاری دشوار است. علاوه بر این دشواری، بالا بودن هزینه های رفت و آمد و همچنین مشغله زیاد نیز این کار را سخت تر می کند؛ اما جای نگرانی نیست. نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران دارای شعب مختلفی است. شما می توانید با نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود تماس گرفته و به سرعت از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در کرج

نمایندگی رسمی ال جی در کرج نیز شعبه فعالی دایر نموده است. تمامی خدمات این مرکز تعمیرات ال جی در کرج تحت نظارت شعبه مرکزی بوده و کیفیت خدمات دهی آن توسط این نمایندگی تضمین می شود.

شما با مراجعه به نمایندگی ال جی در کرج می توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره، سرویس و عیب یابی، تعمیرات باکیفیت، تحویل سریع محصول و ضمانت خدمات بهره مند شوید.

تعمیر جاروبرقی ال جی در محل امکان پذیر است؟

متأسفانه برخی از افراد به دلایل مختلفی امکان مراجعه به صورت حضوری و یا انتقال دستگاه معیوب به محل نمایندگی را ندارند. از این رو این سؤال برای آنها مطرح می شود که آیا تعمیر جاروبرقی ال جی در محل امکان پذیر است؟

در پاسخ باید گفت با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی، این امکان وجود دارد که تکنسین ها به محل اعزام شده و با پذیرش دستگاه در محل و تعمیر آن، جاروبرقی را در مدت زمان کمی تعمیر نموده و به شما تحویل دهند. با استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی در محل می توانید از کیفیت تعمیرات و تحویل سریع آن، آسوده خاطر باشید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی از دغدغه هایی است که کاربران این دستگاه ها با آن روبرو هستند. از آنجایی که مراکز غیر مجاز تعمیرات، هزینه های زیادی بایت تعمیرات دریافت می کنند این تصور اشتباه به وجود آمده است که هزینه تعمیرات زیاد است. این در حالی است که می توان با استفاده از خدمات نمایندگی رسمی ال جی، با مناسب ترین هزینه ها شاهد تعمیر باکیفیت جاروبرقی بود.

ضمانت تعمیرات جاروبرقی ال جی

در نمایندگی رسمی ال جی، خدمات به صورت تضمین شده به مشتریان عرضه می شود. این مرکز با برخورداری از تجهیزات مدرن و تکنسین های ماهر، تعمیرات را با کیفیت بسیار عالی انجام می هد. به همین منظور به کیفیت خدمات خود اطمینان دارد. در ضمن به منظور رعایت اصل مشتری مداری و حقوق مراجعه کنندگان، کارت ضمانت خدمات به آنها ارائه می شود. به این ترتیب در صورت بروز خرابی مجدد، مشتریان می توانند به نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی ال جی مراجعه کرده و از خدمات رایگان این مرکز بهره مند شوند.

تعمیرات جارو برقی ال جی در منزل

رایج‌ترین مشکلات جاروبرقی ال جی

علت روشن نشدن جاروبرقی ال جی

یکی از ایرادات رایج جاروبرقی ها، روشن نشدن آنها است. در این حالت باید سریعاً دستگاه را از پریز برق جدا کنید. بررسی کنید که در پریز، جریان برق برقرار است. سپس سراغ کابل و دوشاخه دستگاه بروید. چنانچه ایراد در این قسمت ها نباشد برای تعمیر جاروبرقی ال جی در این حالت باید سیم جمع کن دستگاه، کلید پاور دستگاه، برد الکترونیک و موتور جاروبرقی چک شوند.

به دلیل تخصصی بودن این قطعات، امکان تعمیر آن توسط افراد عادی وجود ندارد؛ بنابراین با کارشناسان نمایندگی رسمی ال جی تماس گرفته و از خدمات این مجموعه در راستای تعمیرات جاروبرقی استفاده کنید.

تعمیر موتور جاروبرقی ال جی

موتور جاروبرقی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده این دستگاه است. در صورت بروز خرابی در این قطعه باید ساختمان داخلی این قطعه و همچنین برخی از دیگر قطعات دستگاه چک شوند، زیرا این قطعه در ارتباط با قطعات دیگر کار می کند و ایراد در آنها می تواند مانع از عملکرد صحیح موتور شود. از قطعاتی که برای تعمیر موتور جاروبرقی ال جی باید کنترل شوند می توان به درایو موتور، کلید خاموش و روشن دستگاه و موتور فن اشاره کرد.

مکش نداشتن جاروبرقی ال جی

یکی از مواردی که ممکن است سبب درست کار نکردن جاروبرقی شود، عدم مکش این دستگاه است. در صورت مواجهه با این اشکال بهتر است موارد درج شده در این بخش را امتحان کنید و در نهایت، با کارشناسان تعمیر جاروبرقی ال جی تماس بگیرید. یک آنکه پر بودن یا نبودن کیسه جاروبرقی را بررسی کنید. دیگر آنکه از سالم بودن کیسه مطمئن شوید. در حین این کار محفظه جاروبرقی را نیز چک کنید که اشغالی در آن نباشد (محفظه‌ای که کیسه در آن قرار می‌گیرد). اگر بقایا و گرد و غباری در محفظه بود نشانه‌ی سوراخی در کیسه است و باید کیسه را تعویض نمایید.

در صورتی که جاروبرقی از نوع بدون کیسه است، محفظه آن را چک کنید. درزهای محفظه را نیز بررسی کنید و از محکم و بدون درز بودن آنها مطمئن شوید. موارد دیگری که می‌بایست چک شوند فیلتر جاروبرقی و لوله‌های آن است. فیلترهای جاروبرقی را چک کنید و بسته به نوع فیلتر آنها را شستشو یا تعویض نمایید. لوله‌ها را نیز بررسی کرده و در صورت وجود اشکال، آنها را تعویض، گردگیری یا تعمیر نمایید.

شنیده شدن بوی سوختگی از جاروبرقی

یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی شما بیفتد، مشکل شنیده شدن بوی سوختگی از جاروبرقی است. دلیل این اتفاق در غالب موارد وجود مشکل در موتور جاروبرقی است. این مشکل می‌تواند درست کار نکردن موتور یا حتی سوختن آن باشد. در صورت شنیده شدن بوی سوختگی می‌بایست سریعاً جاروبرقی را خاموش کرده و پس از خنک شدن دستگاه اقدام به بررسی موتور نمایید.

پس از بررسی موتور نیاز به تعمیر یا تعویض موتور مشخص خواهد شد. بررسی موتور جاروبرقی و تشخیص نیاز یا عدم نیاز به تعویض آن یک کار تخصصی است و می‌بایست توسط کارشناس تعمیر جاروبرقی انجام شود. در صورت نیاز به سرویس‌های این بخش با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی تماس بگیرید.

خاموش شدن جاروبرقی ال جی در حین کار

یکی از مواردی که سبب خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی می‌گردد، بالا رفتن دمای این دستگاه است. خوشبختانه بسیاری از جاروبرقی‌های امروزی با بالا رفتن دمای قطعات، به صورت خودکار خاموش می‌شوند. این سیستم خود-محافظتی که معمولا با بالا رفتن دمای قطعات فعال می‌شود، در واقع راهکاری جهت پیشگیری از سوختن موتور جاروبرقی و سایر قطعات این دستگاه است. با این وجود در برخی شرایط مشاهده شده که سنسور مربوط به این بخش دچار اشکال شده و بی‌دلیل فعال شود.

در صورتی که جاروبرقی شما به طور ناگهانی خاموش می‌شود، بهتر است جهت تعمیر جاروبرقی ال جی قسمت موتور و سنسور مربوط به سیستم خود-محافظتی را بررسی کنید. (نکته: جهت پیشگیری از خرابی موتور، از مکش گردوخاک های ساختمانی توسط جاروبرقی خودداری کنید. گرد و غبار خیلی ریز ممکن است از کیسه رد شده و وارد موتور شود و موتور را بسوزاند. ضمن آنکه باید به دمای قطعات نیز توجه داشته باشید و در صورت بالا رفتن دمای آنها، فرصت خنک شدن به آنها بدهید).

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

سیم جمع کن جاروبرقی از پایه، قرقره، فنر و کابل مخصوصی تشکیل شده است. اتصال الکتریکی میان پایه و قرقره در این بخش توسط پلاتین های مرتجع درون سیستمی برقرار می شود. یکی از عمده ترین دلایل خرابی سیم جمع کن عدم استفاده ی صحیح از این قسمت جاروبرقی می باشد. گاهی ممکن است گیر کردن شی یا پارچه ای موجب ناکارآمدی سیم جمع کن شود.

از این رو پیشنهاد می نماییم هنگام بروز مشکل در روند کاری سیم جمع کن، پیش از فشار آوردن به سیستم جاروبرقی، داخل لوله ها و مرزهای دستگاه را چک کنید. اگر مشکل از آلودگی و گیر کردن شی خاصی نشات نمی گیرد با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی تماس بگیرید تا مشکلات مرتبط با سیم جمع کن دستگاه را در مدت زمان کوتاهی برطرف سازید.

بروز صدای عجیب و غریب جاروبرقی ال جی

یکی از مشکلات رایج جاروبرقی صدای غیر طبیعی و آزاردهنده ی آن است. در اکثر مواقع این مشکل به دلیل خرابی پروانه تعبیه شده در درون سیستم پدیدار می شود. این بخش از جاروبرقی به مرور زمان دچار آلودگی شده و سبب تولید صداهای ناهنجار از جاروبرقی می گردد. خرابی و از کارافتادگی بلبرینگ ها، لاستیک های لرزه گیر میان قطعات، سیم پیچ های ناکارآمد و یاتاقان های آرمیچر نیز می توانند موجب پیدایش صداهای غیرنرمال جاروبرقی شوند.

کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی طی شکل گیری مراحل ریزبینانه ی عیب یابی کلیه ساختار جاروبرقی را بررسی کرده و آن را بر اساس پارامترهای استاندارد بازیابی می نمایند.

خرابی کلیدهای جاروبرقی ال جی

با وجود آنکه این بخش از تعمیر جاروبرقی ال جی –یعنی تعمیر و تعویض کلیدها، راحت و کم هزینه است، اما باز هم پیش از اقدام به تعویض، بهتر است کلیدها را بررسی کرده و از خرابی آنها مطمئن شوید. برای تست کلیدهای جاروبرقی می‌بایست مراحل درج شده در این بخش را دنبال کنید. یک آنکه ‌قاب جاروبرقی را باز کنید و آن را خارج کنید به طوری که دسترسی به پشت کلید داشته باشید. از یک مولتی‌متر استفاده کنید و مطمئن شوید در حالت روشن، مدار کلید بسته است و در حالت خاموش مدار قطع می‌گردد. سیم‌ها و ترمینال‌ها را هم بررسی کنید و از درست وصل بودن آنها مطمئن شوید.

در صورتی که تست انجام شده حاکی از معیوب بودن کلید بود، کلید معیوب را خارج کرده و آن را تعویض کنید. (در تعویض کلیدها به نوع اتصال کلید دقت کنید. برخی از کلیدها با پیچ به جعبه جاروبرقی وصل می‌شوند و برخی دیگر توسط کلیپس یا پرچ به جعبه متصل می‌شوند). درصورت نیاز به راهنمایی در ارتباط با این بخش می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی

روش های تعمیر جاروبرقی ال جی

از آنجا که مشکلات جاروبرقی ناشی از نقص یکی از قطعات این دستگاه است، طبعا تعمیر و یا تعویض قطعه ی مورد نظر، اصلی ترین روش برای تعمیر این محصول به شمار می رود. به عنوان مثال، در صورت خرابی کلید قطع و وصل جاروبرقی، با تعویض این قطعه می توان عملکرد دستگاه را به حالت عادی بازگرداند.

همچنین اقداماتی از قبیل: پاک کردن سطح زغال و تیغه ها، تعویض زغالهای فرسوده با نمونه های جدید، تعویض موتور، تجدید سیم پیچی آرمیچر، کشیدن فنر زغالها و تنظیم فشار آن، تعویض آرمیچر، تمیز کردن تیغه ی کلکتور، برطرف کردن مشکلات جعبه ی ترمینال، تخلیه و یا تعویض کیسه ی جاروبرقی، تمیز کردن فیلتر دستگاه، تعویض شلنگ، تعویض یاتاقان و تعویض نگهدارنده های لاستیکی موتور، اصلی ترین روش های تعمیر جاروبرقی ال جی می باشند.

توجه داشته باشید که انجام هریک از این اقدامات، نیازمند برخورداری از مهارت وتجربه ی بالایی در زمینه ی تعمیرات جاروبرقی می باشد. بروز هرگونه خطا در هریک از مراحل تعمیر یا تعویض قطعات این دستگاه، می تواند به بروز مشکلات جبران ناپذیری در جاروبرقی ال جی شما منجر گردد.

دلایل مهم در تعمیر جاروبرقی ال جی

مواردی همچون: خرابی دوشاخه و سیم رابط، نقص در کلید قطع و وصل دستگاه، کثیف شدن زغالهای موتور، خرابی زغالها، سوختن آرمیچر، تنظیم نبودن فاصله ی بین زغالها و تیغه، نیم سوز شدن آرمیچر، نیم سوز شدن کلافهای میدان، شل شدن نگه دارنده‌های لاستیکی موتور، شل شدن پروانه، شکستن یاتاقان و مواردی از این دست، عمده ترین دلایل مهم در تعمیر جاروبرقی ال جی به شمار می روند.

تشخیص صحیح این دلایل، به تعمیرکاران کمک می کند که بهترین روش تعمیری را به کار گرفته و بدین ترتیب، مشکل دستگاه را سریع تر برطرف نمایند. گفتنی است بررسی و تشخیص دلایل خرابی جاروبرقی ال جی، تنها از عهده ی کارشناسان مجرب در این زمینه برآمده و کاربران عادی قادر به انجام آن نیستند.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی به منظور ارائه خدمات مربوط به فروش و تعمیر محصولات این کمپانی به کاربران گرامی راه اندازی شده است. این مرکز با دارا بودن سابقه ای درخشان در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود، توانسته در طول سالیان اخیر به اولین انتخاب کاربران تبدیل شود.

لازم به ذکر است که مدیریت نمایندگی BOSH، همواره در جهت کسب رضایت مشتریان تلاش کرده است؛ در همین راستا خدمات انجام شده در این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشد. برای خرید هریک از محصولات ال جی و اطمینان از اورجینال بودن آن، می توانید به مراکز فروش رسمی ایجاد شده توسط این نمایندگی مراجعه نمایید.

واحدهای تعمیرات ال جی

در راستای ارائه ی خدمات تخصصی و جلب رضایت مشتریان، واحدهای تعمیرات ال جی راه اندازی شده اند. در هریک از این واحدها، یکی از محصولات شرکت ال جی مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرند. وجود تجهیزات پیشرفته و بکارگیری آنها توسط تعمیرکاران مجرب، امکان انجام عملیات تعمیر به صورت تخصصی را در این واحدها فراهم کرده است. در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ابهام در مورد محصولات ال جی خود، مشاوران ما در واحدهای تعمیرات این شرکت می توانند مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند.

واحد تعمیرات لوازم خانگی ال جی

نمایندگی ال جی، در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به کاربران خود، اقدام به احداث واحدی تخصصی برای این محصولات نموده است. واحد تعمیرات لوازم خانگی ال جی، یکی از فعال ترین بخش های تعمیراتی این نمایندگی است. در این واحد، انواع لوازم خانگی کمپانی ال جی از قبیل:

یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروویو، کولرگازی، اسپلیت، تلویزیون و … به شکل تخصصی مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرند. لازم به ذکر است که پیشرفته ترین امکانات روز دنیا در این واحد به کار گرفته می شود تا همکاران ما شاهد رضایت کاربران از خدمات ارائ شده باشند ضمن اینکه تعمیر جاروبرقی ال جی نیز بخشی از خدمات واحد مذکور می باشد.

3/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید