جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی پنجره ای به صورت تخصصی

کولر گازی پنجره ای با ورود نمونه‌‌های پیشرفته‌تری به بازار مانند اسپلیت به یک دستگاه نوستالژی تبدیل شده است اما هنوز هم کاربران زیادی هستند که به دلیل کیفیت بالای این کولر گازی همچنان از آن استفاده می‌کنند؛ البته کیفیت بالا به معنای خراب نشدن کولر گازی پنجره ای نیست چراکه هر دستگاهی به مرور زمان به دلایل مختلفی مانند فرسودگی یا استفاده غیر اصولی خراب می‌شود و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا می‌کند.

اگر از کاربران کولر گازی پنجره ای ال جی هستید و با مشکلی در آن مواجه شده‌اید، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی پنجره‌ ای را به نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی بسپارید؛ در ادامه این مطلب شما را با خدمات نمایندگی کولر گازی ال جی در زمینه تعمیرات کولر گازی پنجره ای آشنا خواهیم کرد.

تعمیر کولر گازی پنجره ای

خدمات تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر فن کولر گازی پنجره ای

یکی از مهم‌ترین قطعات کولر گازی که خرابی آن می‌تواند بر روی عملکرد کل این دستگاه تاثیر منفی بگذارد، فن کولر گازی است. کولرهای گازی از دو فن شامل: فن خارجی و فن داخلی برخوردار می‌باشند که خرابی هر یک از آن‌ها علائم و نشانه‌های منحصربه‌فردی دارد؛ برای مثال درصورتی که فن خارجی خراب شود، کولر گازی هوای خنکی را به محیط انتقال نمی‌دهد از این‌رو درصورتی که هوای خارج شده از کولر گازی خنک نبود ابتدا فن خارجی آن را بررسی کنید؛ خرابی فن داخلی این دستگاه نیز موجب می‌شود که کویل اواپراتور یا مسیر خنک کننده یخ بزند. درصورت بروز هر یک از این مشکلات با نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز با حاضر شدن در محل مورد نظر خدمات عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی پنجره‌ ای ال جی را به شما ارائه دهند.

تعمیر برد کولر گازی پنجره ای

هر فرمانی که شما به کولر گازی می‌دهید مانند روشن شدن، خاموش شدن، افزایش و کاهش میزان دما و … همگی توسط قطعه‌ای به نام برد دریافت شده و اجرا می‌گردد؛ بنابراین خرابی این قطعه موجب از کار افتادن کل کولر گازی می‌شود به گونه‌ای که این دستگاه یا روشن نمی‌شود یا اینکه در حین کار متوقف می‌شود. یکی از خدمات تخصصی که نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی به کاربران ارائه می‌دهد، تعمیر برد کولر گازی است؛ بنابراین درصورت بروز هر یک از این مشکلات در کولر گازی پنجره ای عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی کولر گازی ال جی بسپارید.

تعویض کمپرسور کولر گازی پنجره ای

کمپرسور پایه ثابت اکثر لوازم خانگی مانند: جاروبرقی، یخچال، فریزر و همچنین کولر گازی است که خرابی آن بر روی عملکرد کلی هر یک از این دستگاه‌ها تاثیر منفی می‌گذارد؛ خرابی کمپرسور کولر گازی موجب پریدن فیوز این دستگاه، عدم تولید سرمایش کافی و همچنین روشن شدن فن بیرونی و کار کردن این قطعه می‌شود. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی در زمینه عیب‌یابی و تعویض کمپرسور کولر گازی ال جی از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستند از این‌رو در صورت بروز هر یک از این مشکلات به عیب‌یابی دقیق و تعمیر کولر گازی پنجره‌ ای می‌پردازند.

شارژ گاز کولر گازی پنجره ای

یکی دیگر از خدمات تخصصی نمایندگی کولر گازی ال جی در زمینه تعمیرات کولر گازی پنجره ای، شارژ گاز این دستگاه است. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که نشان می‌دهد گاز کولر گازی پنجره ای رو به اتمام است و به شارژ مجدد نیاز دارد، خنک نکردن کولر گازی است؛ بنابراین تکنسین‌های نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در صورت بروز این مشکل ابتدا فن این دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار می‌دهند و درصورتی که این قطعه سالم باشد، متوجه می‌شوند که دلیل اصلی خنک نکردن کولر گازی اتمام گاز آن است از این‌رو به صورت تخصصی خدمات شارژ گاز کولر گازی پنجره‌ ای را به شما ارائه می‌دهند.

تعمیر کولر گازی ال جی در محل

در صورت بروز هرگونه مشکلی برای کولر گازی پنجره ای می‌توانید با نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه را در منزلتان به شما ارائه دهند. با این وجود دیگر نیازی نیست که زمان و هزینه زیادی را برای جابجایی و حمل و نقل این دستگاه به مرکز تعمیرات کولر گازی به هدر دهید؛ تنها با یک تماس می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیر کولرگازی پنجره ای در منزل خود بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی از تکنسین‌های متخصصی برخوردار است که به خوبی با تمامی مشکلات این دستگاه و نحوه برطرف کردن آن‌ها آشنایی دارند از این‌رو می‌توانند با سرعت و کیفیت بالایی به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه بپردازند؛ درصورتی که تمایل دارید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات کولر گازی پنجره ای بهره‌مند شوید، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر کولرگازی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید