تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی، ترمیم و تعویض قطعات و برخی از مهم ترین مشکلات این دستگاه و نحوه برطرف کردن آن ها در این مقاله شرح داده می شود. معمولا کاربران در هنگام نیاز به تعمیرات تلویزیون ال جی سوال های مشترکی دارند : چرا تلویزیون ال جی خاموش و روشن می شود؟ دلیل خطوط عمودی و افقی روی تلویزیون ال جی چیست ؟ علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون چیست؟چرا تلویزیون ال جی در حالت HDMI تصویر ندارد؟علت کم نورشدن تلویزیون ال جی چیست؟ و …

اگر شما هم با هر یک از این مشکلات یا مشکلات دیگری در تلویزیون ال جی مواجه شده اید و به دنبال تعمیرکاری متخصص برای رفع مشکل تلویزیونتان می گردید، می توانید با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید. تکنسین های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و به عیب یابی تلویزیون شما می پردازند تا مشکل اصلی آن را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی تلویزیون مشکل آن را برطرف کنند. نکات و مطالب عنوان شده، به ویژه در بخش مشکلات و تعمیر قطعات تلویزیون lg، به گونه ای هستند که می توانید از آنها برای تعمیر تلویزیون های دیگر برندها نیز استفاده کنید.

تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل

زمانی که برای دستگاه غول‌پیکری مثل تلویزیون مشکلی به وجود می‌آید، جابجایی و منتقل کردن آن به مرکز تعمیرات تلویزیون کار خیلی سختی است و زمان زیادی را از کاربر تلف می‌کند؛ در این حالت بهترین کار استفاده از سرویس تعمیر تلویزیون در محل است. اگر از تلویزیون ال جی استفاده می‌کنید و با مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید برای رفع آن می‌توانید با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید؛ تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون ال جی را در محل به شما ارائه دهند؛ اینگونه می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و به راحتی از شر مشکلی که برای تلویزیونتان به وجود آمده است خلاص شوید.

تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

تعمیر تلویزیون ال جی در محل همراه با گارانتی ، تعمیرات انواع تلویزیون LCD، LED، پلاسما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون lg در تهران، فرقی ندارد که ساکن کدام یک از مناطق تهران هستید؛ در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیرات تلویزیون، می توانید با شعب مختلف نمایندگی ال جی تهران تماس گرفته و تخصصی ترین سرویس ها را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید. نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون lg در ستارخان، سعادت آباد، پیروزی، فرجام، تجریش، میرداماد، امیرآباد (اکسپرس) و ولیعصر شعبه فعال دارد تا دسترسی شهروندان به سرویس های مورد نظرشان راحت تر باشد.

تعمیر تلویزیون ال جی شمال تهران

یکی دیگر از زیر مجموعه‌های نمایندگی تلویزیون ال جی، نمایندگی تلویزیون ال جی در شمال تهران است که از دو بخش بزرگ شامل: فروش و تعمیرات تلویزیون ال جی تشکیل شده است. بخش فروش این مرکز از کارشناسانی تشکیل شده است که با بررسی دقیق نیاز و بودجه مشتری خدمات فروش تلویزیون ال جی را به او ارائه می‌دهند.

بخش تعمیرات نمایندگی تلویزیون ال جی نیز خدمات عیب‌یابی و تعمیرات این دستگاه را هم به مشتریانی که به طور حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز در شمال تهران مراجعه می‌کنند ارائه می‌دهند و هم به کاربرانی که درخواست تعمیر تلویزیون ال جی در محل را دارند.

با این وجود اگر در شمال تهران سکونت دارید و با مشکلی در تلویزیون ال جی مواجه شدید علاوه‌بر اینکه می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی ال جی در شمال تهران در مناطق تجریش و سعادت‌آباد مراجعه کنید، می‌توانید از طریق تماس با این مرکز از خدمات تعمیرات حرفه‌ای تلویزیون ال جی در محل بهره‌مند شوید. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ال جی در هر کدام از محله‌های شمال تهران که باشید به آدرس مورد نظر شما مراجعه کرده و با عیب‌یابی دقیق تلویزیون شما به تعمیر آن می‌پردازند و مشکل آن را برطرف می‌کنند.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون ال جی غرب تهران

شعبه مرکزی نمایندگی تلویزیون ال جی در منطقه ستارخان در غرب تهران قرار دارد که خدمات فروش و تعمیر تلویزیون ال جی را به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد. بنابراین کاربران تهرانی که در محله‌های غرب تهران سکونت دارند می‌توانند با مراجعه حضوری به این مرکز از خدمات آن بهره‌مند شوند.

البته نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در غرب تهران، خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون ال جی را در محل نیز به پایتخت‌نشینان محله‌های غرب تهران از گیشا گرفته تا پونک، تهرانسر، آریاشهر، شهران، چیتگر، فردوس، شهرک اکباتان و … ارائه می‌دهد. با این وجود اگر از کاربران تلویزیون ال جی در غرب پایتخت هستید و به خدمات تعمیر این دستگاه نیاز دارید می‌توانید با نمایندگی ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و این خدمات را به شما ارائه دهند.

تعمیر تلویزیون LG شرق تهران

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در شرق تهران در منطقه پیروزی شعبه دارد و نه تنها خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی را به صورت حضوری به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد بلکه خدمات تعمیر حرفه‌ای تلویزیون ال جی را در محل نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

فرقی نمی‌کند که در کدام یک از محله‌های شرق تهران سکونت داشته باشید در تهران نو یا شمس‌آباد، نظام‌آباد، نارمک، تهران‌پارس و … به هر حال می‌توانید از طریق تماس با نمایندگی تلویزیون ال جی از خدمات عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه در منزل خود بهره‌مند شوید. اینگونه دیگر مجبور نیستید که هزینه زیادی را برای جابجایی تلویزیون و انتقال آن به یک مرکز تعمیرات صرف کنید و زمان زیادی را از دست دهید علاوه‌بر این می‌توانید بر کار تکنسین یا تعمیرکاری که برای تعمیر تلویزیون به منزل شما فرستاده می‌شود به طور مستقیم نظارت داشته باشید.

تعمیرات تلویزیون ال جی جنوب تهران

حتی اگر در محله‌های جنوب تهران مانند: وحیدیه، منیریه، مولوی، شوش و … زندگی می‌کنید می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون ال جی در محل توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در جنوب تهران استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی مبل لم دهید و به نمایندگی تلویزیون ال جی زنگ بزنید.

تعمیرکاران این مرکز در اسرع وقت به آدرس مورد نظر شما مراجعه کرده با عیب‌یابی تلویزیون ال جی، مشکل اصلی آن را پیدا کرده و هزینه تعمیرات این دستگاه را برآورد می‌کنند و به شما اطلاع می‌دهند تا درصورتی که تمایل داشتید پروسه تعمیر این دستگاه را آغاز کنند. پس از تعمیر تلویزیون ال جی با دقت به تست و بررسی مجدد این دستگاه می‌پردازند تا از رفع مشکل آن مطمئن شوند.

نمایندگی تلویزیون ال جی در کرج

در هر کجای کلان‌شهر کرج که باشید از جهانشهر گرفته تا عظیمیه، گوهردشت، طالقانی، مهرشهر، گلشهر، محمدشهر، فردیس، نظرآباد، هشتگرد و … می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی استفاده کنید؛ چراکه نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی نه تنها در منطقه شاهین ویلا کرج شعبه دارد و خدمات تعمیر تلویزیون ال جی را به هر یک از کاربران که به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کنند، ارائه می‌دهد؛ بلکه خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون ال جی را در محل نیز به کاربران ارائه می‌دهد؛ با این وجود اهمیتی ندارد که در کدام یک از مناطق یا محله‌های کرج سکونت داشته باشید، در هر کجای این کلانشهر که هستید تنها با یک تماس با نمایندگی تلویزیون ال جی می‌توانید از سرویس‌ تعمیر تلویزیون در محل آن بهره‌مند شوید.

ساکنین استان البزر برای تعمیر و یا خرید تلویزیون خود می توانند به نمایندگی تلویزیون ال جی در کرج مراجعه کنند. این مرکز علاوه بر شهر کرج، تمامی مناطق استان البرز را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. تخصصی ترین مرکز تعمیر تلویزیون ال جی با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های تعمیر از جمله تعمیر تلویزیون، خدماتی تخصصی به کاربران ارائه می کند. لازم به ذکر است تعمیر تلویزیون در این مرکز با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود. از این روی کاربران می توانند با اطمینان خاطر نسبت به تعمیر دستگاه خود در این مرکز اقدام کنند. علاوه بر مراجعه حضوری، می توانید با استفاده از خدمات سرویس در محل، تلویزیون را در محل سکونت خود تعمیر کنید.

نمایندگی تلویزیون ال جی در کرج

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی

اولین و مهم ترین سوالی که برای هر یک از کاربران تلویزیون ال جی درصورت معیوب شدن این تلویزیون پیش می آید این است که هزینه تعمیر تلویزیون ال جی چقدر می شود؟ تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی برای اینکه بتوانند به این پرسش پاسخ دهند ابتدا باید تلویزیون ال جی را عیب یابی کنند؛ چراکه در پروسه عیب یابی تلویزیون ال جی مشخص می شود که دقیقا چه مشکلی برای این دستگاه به وجود آمده است و منشا آن کجاست.

علاوه بر این مشخص می شود که کدام قطعه تلویزیون معیوب شده است و آیا نیاز به تعویض دارد یا با تعمیر، درست می شود. پس از اینکه تعمیرکار با عیب یابی تلویزیون توانست به تمامی سوال هایی که در ذهنش رژه می روند پاسخ دهد، هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی را تخمین زده و به کاربر اطلاع می دهد ، در صورت تمایل کاربر ، پروسه تعمیرات تلویزیون آغاز می شود.

با این وجود اگر تلویزیون شما هم با مشکلی مواجه شده است و دوست دارید بدانید هزینه تعمیر آن چقدر می شود؟ باید عیب یابی تلویزیون خود را به نمایندگی تلویزیون ال جی بسپارید تا تکنسین های این مرکز پس از پیدا کردن منشا بروز مشکل در این دستگاه، هزینه آن را برآورد کرده و به شما اطلاع دهند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

شما کاربران گرامی دارنده هر مدل از تلویزیون های ال جی که باشید می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه خویش را با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی دریافت نمایید. (در صورتی که امکان جابجایی و تحویل دستگاه به مرکز تعمیرات تلویزیون را ندارید می‌توانید از سرویس تعمیرات تلویزیون ال جی در محل استفاده نمایید.

در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر تلویزیون خود در محل حضور یافته و اقدام به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه می‌نمایند.) برخی از خدمات مرتبط با این دستگاه که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی ارائه می گردد عبارت است از:

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED ال جی، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روش های عیب یابی، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی می گردد. در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب دستگاه، بر روی ال ای دی پیاده می گردد.


تعمیرات تلویزیون پلاسما ال جی

خرابی های پیش آمده در پنل های پلاسما عمدتاً به صورت عدم وجود صدا یا تصویر و گاه نیز هر دو اینها می‌باشد. اشکال رایج دیگری که تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی را ضروری می سازد مشاهده خطوط عمودی در تصویر بوده است. در هر حال سرویس های تخصصی این محصول نیاز با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی LG قابل دریافت است.


تعمیرات تلویزیون اولد ال جی

کاربران تلویزیون های اولد ال جی به خاطر داشته باشند که در صورت بروز هرگونه نقص و ایراد در دستگاه، از اقدام خودسرانه جهت تعمیر و ترمیم آن خودداری نمایند. اقدامات خودسرانه کاربر بر روی دستگاه نه تنها خطاهای موجود در دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت، بلکه امکان آسیب‌ به دیگر بخش‌های دستگاه و شدیدتر شدن اختلال آن را فراهم می‌آورد. سرویس های مرتبط با این دستگاه نیز با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی قابل دریافت است.


تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل‌های LCD، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید می توانید به نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی مراجعه کرده و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع سازید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

خدمات تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تخصصی تلویزیون LG

عیب یابی و رفع مشکلات تلویزیون ال جی

رفع عیب وجود صدا در تلویزیون اما تصویر ندارد/عیب یابی نداشتن تصویر صدا در ورودی IV تلویزیون ال جی/عیب یابی هاله رنگین کمانی در تلویزیون ال جی/بر طرف کردن خطهای پر نور سفید بر روی تصویر تلویزیون ال جی/تعمیر و عیب یابی سوختن پاور تلویزیون ال جی/تعمیر قطع شدن یکدفعه تصویر و سپس صدا و تصویر تلویزیون ال جی/عیب یابی و تعمیر حرکت آرام تصویر از بالا به پایین در تلویزیون ال جی/

عیب یابی و تعمیر جمع شدن تصویر از پایین در تلویزیون ال جی  عیب یابی و تعمیر تصویر به صورت سیاه  و سفید همراه با خطوط برگشتی در تلویزیون ال جی/عیب یابی و تعمیر ورتیکال در تلویزیون ال جی/عیب یابی و تعمیر خطوط برگشتی تصویر تلویزیون ال جی/عیب یابی و تعمیر نداشتن صدا در تلویزیون ال جی/

عیب یابی و رفع مشکلات تلویزیون ال جی

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی

مشکل روشن و خاموش شدن تلویزیون ال جی بیشتر در سری LN تلویزیون‌های ال جی دیده می‌شود به گونه‌‌ای که تلویزیون خود به خود خاموش شده و مجدداً روشن می‌شود. منشأ این مشکل در خرابی برد پاور تلویزیون ال جی است چراکه برد پاور تلویزیون تامین‌کننده ولتاژ مورد نیاز برای قطعات تلویزیون است از این‌رو نقش بسزایی در روشن شدن تلویزیون دارد؛ بدیهی است که خرابی این قطعه موجب روشن نشدن تلویزیون ال جی یا روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون شود.

  •  وجود خطوط عمودی یا افقی بر روی صفحه مانیتور تلویزیون به دلیل مشکلاتی است که در بخش پنل ایجاد شده است.
  • تنها راه‌حل موجود جهت رفع آسیب مانیتور تلویزیون ال جی به دلیل برخورد با یک شی، تعویض مانیتور با یک مانیتور جدید و اورجینال می‌باشد.
  • در صورت خیس شدن تلویزیون می‌بایست بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن مجدد آن خودداری کنیم.

  • دیر روشن شدن تلویزیون ال جی اولین مشکل رایج در تلویزیون های ال جی است که بروز این اختلال بیشتر به دلیل وجود مشکلاتی در برد تغذیه می‌باشد.
  • کم‌ نور شدن ال سی دی مربوط به بک‌لایت و یا برد اینورتر دستگاه است.
  • وجود مشکل خاموش شدن تلویزیون ال جی بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون و خرابی آی‌سی‌های سازنده ولتاژ برد پاور می‌باشد.

قطع شدن تلویزیون ال جی در حالیکه صدا دارد

گاهی اوقات تصویر تلویزیون ال جی درحالیکه صدا دارد قطع می‌شود این مشکل نیز بیشتر در تلویزیون‌های سری LN ال جی دیده شده است که به خرابی بک لایت تلویزیون ال جی اشاره دارد. بک لایت تلویزیون همان نور پس‌زمینه‌ای است که امکان نمایش تصاویر در تلویزیون را فراهم می‌کند.

بنابراین خرابی این قطعه موجب قطع شدن تصویر تلویزیون یا حتی تیره شدن تصویر تلویزیون می‌شود. در برخی از مدل‌های تلویزیون ال جی امکان تعمیر بک لایت وجود ندارد و باید آن را به طور کامل تعویض کرد. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی با عیب‌یابی دقیق بک لایت تلویزیون درصورتی که امکان تعمیر آن وجود داشته باشد، پروسه تعمیرات تخصصی بک لایت تلویزیون را آغاز می‌کنند اما در غیر این صورت مجبور به تعویض بک لایت تلویزیون می‌شوند.

کم نور شدن صفحه ی نمایش تلویزیون ال جی

تلویزیون دستگاه پر مصرفی است که همواره در معرض خطر استهلاک قرار دارد. این استفاده ی طولانی مدت و وجود استهلاک دلیل اصلی کم نور شدن نمایشگر دستگاه است. برای برطرف سازی این وضعیت ساختار کلی تلویزیون مورد بررسی قرار می گیرد. خرابی بک لایت و یا بی خاصیت شدن فسفر موجود در داخل تلویزیون از میزان روشنایی ایده آل نمایشگر می کاهد. فراموش نکنید که با به تاخیر افتادن تعمیر تلویزیون ال جی در راستای ترمیم میزان روشنایی نمایشگر باعث سرایت خرابی از قطعه ای به قطعه ی دیگر خواهید شد. با استفاده از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تی وی مانیتور طی مدت زمان کوتاهی نور تلویزیون بازگردانی می شود.

تعمیرات تلویزیون ال جی
مشکلات رایج تلویزیون ال جی LG

داغ شدن تلویزیون

از جمله مشکلاتی که تکنسین های تعمیر تلویزیون ال جی برای برطرف کردن آن اقدام می کنند، داغ شدن تلویزیون است. مدل تلویزیون در این رابطه نقش اصلی را ایفا می کند. به این ترتیب که تلویزیون های ال سی دی به دلیل استفاده از لامپ های فلورسنت داغ می شوند. اما ال ای دی ها به دلیل بهره مندی از بک لایتی با لامپ LED، به ندرت دچار چنین ایرادی می شوند. این مشکل در تلویزیون های پلاسما بسیار رایج تر است و علت آن، تولید نور در پلاسما توسط پیکسل های نمایشگر است. بهترین کار برای رفع مشکل داغ شدن تلویزیون، تعمیر یا تعویض پنل و بک لایت است.

گیر کردن تصویر بر روی حالت استندبای تلویزیون ال جی

اگر تصویر تلویزیون ال جی به صورت اتوماتیک در حالت استندبای قرار بگیرد، احتمالا یک نقص فنی درون ساختار داخلی دستگاه وجود دارد. اغلب اوقات حالت استندبای هشداری برای اطلاع رسانی حضور ایرادات فنی در تلویزیون است. خرابی مین برد، برد پاور و یا مدارهای ریز و درشت داخل تلویزیون دلایل اصلی گیر کردن آن بر روی حالت استندبای می باشند. در چنین شرایطی دستگاه را خاموش کنید و برای تعمیر تلویزیون ال جی با نمایندگی رسمی ال جی تماس حاصل فرمایید.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموش شدن تلویزیون به شکل ناگهانی و خود به خودی، بسیار نگران کننده است و در بیشتر موارد، به دلیل خرابی مین برد، فرسودگی قطعات برد اصلی، استفاده از کابل HDMI نامرغوب، فلش مموری یا هارد اکسترنال ویروسی، نوسان برق و خرابی آی سی برد پاور و … ایجاد می شود. تعمیر تلویزیون ال جی در این شرایط، منوط به عیب یابی دستگاه و ترمیم یا تعویض مین برد می باشد.

دیگر خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی

عیب یابی و تعمیر هاله رنگ در تصویر تلویزیون ال جی / عیب یابی و تعمیر نداشتن برفک با وجود او اس دی در تلویزیون ال جی/برطرف کردن مشکل فقدان رنگ در تلویزیون ال جی/عیب یابی و تعمیر داغ شدن ترانزیستور Output و سوختن مکرر تلویزیون ال جی/

عیب یابی و تعمیر جستجو نکردن کانال و خرابی تیونیگ تیونر در تلویزیون ال جی/رفع عیب خراب بودن تصویر تلویزیون ال جی/رفع عیب دیر امدن تصویر تلویزیون ال جی/تعمیر قطع شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در تلویزیون ال جی/تعمیر پر نور و کم نور شدن چراغ استند بای تلویزیون ال جی/تعمیر و عیب یابی نداشتن تصویر در تلویزیون ال جی/تعمیر کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه در تلویزیون ال جی/

تعمیر صدای صوت های ولتاژ در تلویزیون ال جی/تعمیر چشمک زدن ال ای دی جلو و روشن نشدن تلویزیون/تعمیر و عیب یابی سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی در تلویزیون ال جی/تعمیر و عیب یابی سوختن سریع ترانزیستور افقی تلویزیون ال جی/تعمیر و عیب یابی آمدن صدای سیک سیک از های ولتاژ در تلویزیون ال جی/

تعمیر تلویزیون ال جی

سوالات متداول تلویزیون ال جی

تعمیرات ال جی نیازمند آشنایی با قطعات سخت افزاری و ویژگی های نرم افزاری محصولات مختلف ال جی می باشد. دراین قسمت می توانید رایج ترین مشکلات و سوالات مطرح شده ازسوی کاربران را مطالعه نمایید. پاسخ گویی به پرسش ها به صورت تخصصی بوده و کارشناسان مرکز پس از انجام بررسی های لازم به پاسخگویی آن پرداخته اند. مرکز تعمیرات ال جی همواره به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح بوده است.

تخصص، مهارت، پشتکار، تجربه و دانش، خلاقیت، اخلاق مداری و تعهد، احترام به مشتری  از جمله اصولی است که متخصصین تعمیرات ال جی به ویژه متخصصان پارت تعمیر تلویزیون ال جی سرلوحه ی خود در ارائه ی خدمات قرار داده اند. در صورت بروز مشکل در استفاده از محصولات ال جی، مطالعه ی پرسش های ذیل را پیشنهاد می نماییم. همچنین می توانید پرسش های خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مطرح نموده و پاسخ صحیح را دریافت نمایید.

سوالات متداول تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات ال جی

تعمیرات ال جی درنمایندگی ال جی در کارگاه ها و واحدهای مختلف انجام می گردد. نمایندگی ال جی جهت رفع نیازهای مشتریان گرامی، کارگاه های مختلف را جهت تعمیرات محصولات مختلف راه اندازی نموده  است. کادر فنی تعمیرات در این کارگاه ها از بین متخصصین و تعمیرکاران مجرب و توانای تعمیر هر محصول انتخاب شده اند. تعمیرات ال جی نیازمند آشنایی با قطعات سخت افزاری و ویژگی های نرم افزاری محصولات مختلف ال جی می باشد.

نمایندگی ال جی جهت تعمیرات هریک از محصولات این برند متخصصین مخصوص به همان حوزه را به کار گرفته و همین امر موفقیت تعمیرات ال جی را به همراه داشته است. تعمیرات ال جی در نمایندگی ال جی شاخه های ذیل را در بر می گیرد. تعمیر تلویزیون ال جی ، تعمیرموبایل ال جی، تعمیر لپ تاپ ال جی، تعمیر تبلت ال جی و…  جهت آشنایی با دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات ال جی کلیک کنید.

انواع تلویزیون ال جی و دیگر محصولات ال جی

نمایندگی ال جی در جهت کمک به اهداف کمپانی سامسونگ راه اندازی شده است. شرکت ال‌جی LG با تولیدات خویش در دو حوزه‌یِ تجهیزات خانگی و ارتباطات توانسته است بخش عمده‌ای از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد و محصولات خود را به اقصی نقاط جهان صادر نماید. این شرکت نخستین بار در سال ۱۹۵۸ و از تلفیق دو شرکت کره‌ای لاکی (Lucky) و گلد استار (Gold Star) – که شرکت‌هایی فعال در زمینه ساخت قطعات پلاستیکی و  لوازم الکترونیکی بودند- پدید آمد.

در حال حاضر شرکت ال جی علاوه بر تولید تمامی محصولات و تجهیزات خانگی نظیر رادیو، تلویزیون، یخچال و دستگاه‌های تهویه مطبوع، فعالیت گسترده‌ای نیز در زمینه ی تولید تلفن‌های همراه دارد و با فن‌آوری‌های به‌روز و طرح‌های بدیعی که در زمینه تلفن‌های همراه به کار می‌برد، تجربه‌ای بهینه از تلفن همراه را در اختیار مشتریان خود در سرتاسر جهان قرار داده است. جدیدترین محصولات نمایندگی ال جی در بخش زیر معرفی گشته اند.

اخبار تلویزیون ال جی و دیگر اخبار ال جی

در این بخش می توانید جدیدترین اخبار مربوط به کمپانی ال جی، تکنولوژی روز استفاده شده در محصولات و روش های نوین در تعمیرات محصولات از جمله تعمیر تلویزیون ال جی را مطالعه نمایید. از جمله مشکلات رایج در تلویزیون مشکلات مربوط به تصویرو قطع و وصل شدن مداوم آن، خرابی بک لایت، خاموش روشن شدن مداوم تلویزیون، چشمک زدن چراغ پاور، مشکلات قطعی صدا، مشکلات مربوط به رنگ تصویر زمینه، مشکلات مربوط به ال سی دی و خرابی پنل و… می باشد.

تعمیر تلویزیون lg در نمایندگی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شده و متخصصین این مجموعه تمامی عیوب و ایرادات تلویزیون ال جی را به صورت تخصصی و به کمک پیشرفته ترین ابزار تعمیرو ترمیم تلویزیون رفع خواهند کرد.در کارگاه تعمیرات تلویزیون ال جی مدرن ترین تجهیزات و قطعات اصل و اورجینال جهت انجام تعمیرات صحیح فراهم شده است. این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که امکان تعمیر تلویزیون ال جی درمحل و منزل مشتری فراهم شده و در صورت در خواست مشتریان گرامی، کادر فنی به محل مورد نظر آن ها، اعزام خواهند شد. اخبار مرتبط با این حوزه را در این بخش مطالعه نمایید.

مقالات تلویزیون ال جی و دیگر مقالات ال جی

مطالعه مقالات در مورد شرکت ال جی و محصولات مختلف آن ، در استفاده ی بهینه از محصولات ال جی بسیار مفید خواهد بود. در این قسمت جدیدترین مقالات در ارتباط با شرکت ال جی، محصولات و تکنولوژی به کاررفته در آن ها، همچنین مقالات مرتبط با شیوه ی نگه داری و مراقبت از محصولات ال جی در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد. نمایندگی همواره در تلاش است تا بهترین خدمات تعمیر و ترمیم را در خدمت کاربران گرامی قرار دهد.

این مرکز به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و حضور کارشناسان زبده در مجموعۀ خود، قادر به رفع و تعمیر تمامی مشکلات و اختلالاتی است که ممکن است به هر روی در تلویزیون ال جی ایجاد گردند. کادر فنی تعمیر تلویزیون ال جی ، ملزم به دریافت مدارک و گواهینامه‌های معتبر هستند که در دوره های مختلف جهت به روز رسانی دانش متخصصان برگزار می گردد.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر دستگاه های هوشمند خانگی، الکترونیکی و ارتباطی است که با تلاشهای مستمر نیروهای متخصص و ماهر خویش موفق به ثبت رویکردی جدید در حوزه خدمت رسانی گشته است. نمایندگی ال جی با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. از این رو تعمیر تلویزیون ال جی تنها یکی از خدمات مرکز تعمیرات ال جی است.

این مرکز مشتکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد. نمایندگی ال جی، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+