تعمیر ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی در خانه باعث صرفه‌جویی زیادی در آب و وقت می‌شوند ولی مانند هر وسیله‌ی خانگی دیگری ممکن است خراب شوند. ماشین ظرفشویی ال جی یکی از محصولات پرفروش و البته با کیفیت این کمپانی است که مورد استفاده بسیاری از کاربران خانگی است. اگر چه در ماشین های ظرفشویی ال جی، نوین ترین تکنولوژی ها و فناوری ها هم در ساخت قطعات و هم در برنامه های شستشو- بکار گرفته شده است اما در این محصول نیز امکان بروز خرابی، به هر دلیل دستکاری های کاربر، نوسانات برق و … وجود دارد.

 بروز خرابی در ماشین ظرفشویی ال جی به هر دلیل که اتفاق بیفتد، بهترین راه برای تعمیر آن، مراجعه به مراکز مجاز و استاندارد این حوزه است. تعمیر ظرفشویی ال جی  یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان عیب یابی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد.

تعمیرات تخصصی ظرفشویی ال جی در این مرکز با بهره مندی از به روز ترین تجهیزات انجام می شود. تعمیرات ماشین ظرفشویی اگر توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود منجر به خرابی های بیشتری برای این دستگاه خواهد شد. به همین دلیل  لازم است برای تعمیر ظرفشویی از افراد متبحر و حرفه ای کمک بگیرید.

تعمیرات ظرفشویی ال جی

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی، توسط کارشناسان کاربلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد از این‌رو، نه تنها عیوب ایجاد شده در ظرفشویی ها مرتفع می گردد بلکه به دلیل اِعمال گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه بازیابی می گردد.

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی برطرف می‌گردد عبارت است از مشکل کار نکردن ماشین ظرفشویی، تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، تعویض ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و …. . در بخش های اتی به سه مورد از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر ظرفشویی ال جی  خواهیم پرداخت.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

رفع ارورهای ظرفشویی ال جی

زبان ماشین ظرفشویی های ال جی مانند سایر دستگاه های دیجیتال نمایش هشدارها و ارورهای مرتبط با اختلالات ساختاری سیستم است. در واقع ارورهای ظرفشویی، کدهای هشداردهنده ای هستند که حکایت از بروز یک مشکل در بخش از این نوع دستگاه ها دارند. نمایش مداوم یک ارور می تواند بر وجود یک اختلال و آسیب داخلی جدی دلالت کند. ارور AE، ارور OE، کد خطای NE، کد E1 و کد LE، بخشی از رایج ترین ارورهای ظرفشویی ال جی هستند. خاطرنشان می نماییم که کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی طی مراحل تخصصی عیب یابی ریشه ی هر یک از ارورهای دیده شده در ظرفشویی را یافته و اقدامات لازم را برای برطرف کردن این خطاها انجام می دهند.

تعویض درب قفل ماشین ظرفشویی ال جی

جهت تعویض درب قفل ماشین ظرفشویی ال جی می بایست مراحل ذکر شده در بخش های اتی توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی  بر روی دستگاه پیاده گردد: در آوردن پنل جلوی درب، جدا کردن کابل‌های پنل، تعویض قفل درب، قرار دادن سیم‌ها سرجایشان و بستن پنل کنترل، برداشتن پنل بالایی، در آوردن گیره، جایگزین کردن گیره درب. تمامی این موارد می بایست توسط کارشناسان تعمیر ظرفشویی ال جی  انجام شود و دارندگان دستگاه در صورت نداشتن مهارت و دانش تخصصی این کار، از انجام آن خودداری نمایند.

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی

پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی قطعه ای است که در هنگام شستشوی ظرف ها، آب کثیف را تخلیه کرده تا مجدداً آب تمیز وارد دستگاه شود. پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی بخش مهم و حیاتی دستگاه به حساب می آید و درصورت خرابی آن، ظرفشویی یا روشن نشده و یا در حین کار متوقف می شود. برای حفظ کارکرد دستگاه نیاز است همواره این قطعه مورد بررسی قرار گیرد. مشکلاتی که ممکن است پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی با آن مواجه شود و در مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی مورد بررسی قرار گیرند عبارتند از:

شکستن یا مسدود شدن شیلنگ ماشین ظرفشویی، از کار افتادن موتور تخلیه پمپ، خرابی کاسه نمد و پروانه پمپ، انباشته شدن جرم و رسوبات در داخل پمپ و قطع شدن سیم های متصل به پمپ. در نمایندگی تعمیرات ال جی، تعمیر پمپ تخلیه در دو بخش الکتریکی و مکانیکی صورت می گیرد. سوراخ شدن لوله، مسدود شدن فیلتر به دلیل انباشته شدن مواد غذایی و بقایای پودر شستشو و همچنین خراب شدن قطعات پمپ از جمله مشکلات مکانیکی آن است و تعمیرات مختص به آنها بر روی پمپ انجام می شود. خرابی الکتریکی نیز به اشکالات مدار الکتریکی پمپ اشاره دارد و سوختگی پمپ را نیز در بر می گیرد.

تعمیر ظرفشویی ال جی

خرابی برد ظرفشویی ال جی و تعمیر آن

تعمیر برد از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی می باشد. در صورت خرابی برد، کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ابتدا آن را عیب یابی کرده و با توجه به قطعات آسیب دیده نسبت به ترمیم و یا تعویض آن اقدام مناسب را انجام می دهند. برد از قطعات مختلفی همچون خازن، آی سی، دیود و ترانزیستور تشکیل شده و تمامی قسمت های دستگاه به آن متصل هستند.

در صورت خرابی برد ظرفشویی، عملکرد دستگاه مختل شده و در اغلب اوقات روشن نمی شود. در صورتی که بتوان به موقع مشکل برد را تشخیص داد احتمال تعمیر آن وجود دارد. در این شرایط با تعویض برخی قطعات روی برد، می توان آن را مرمت کرد اما در صورتی که برد سوخته و یا نیم سوز شده باشد، تنها راه، تعویض برد ظرفشویی است.

تعمیر المنت کف ظرفشویی ال جی

المنت ظرف شویی یکی از قطعات مهم و اساسی در این دستگاه است. المنت قطعه ای است که تولید گرما کرده و تعبیه آن در ماشین ظرفشویی باعث گرم شدن آب و بهتر شسته شدن ظروف می شود. المنت ها از یک رشته سیم های نیمه هادی نازک با مقاومت بالا تشکیل شده اند که دور یک هسته سرامیکی نسوز قرار گرفته اند.

خرابی المنت در ماشین ظرفشویی باعث شستشوی ناقص و کاهش عملکرد دستگاه خواهد شد. برای رفع این مشکل در واحد تعمیرات ال جی، دستگاه باز شده و پس از دسترسی به المنت، آن را با اهم متر تست می کنند. در صورت صحیح بودن جریان الکتریسته، قطعات مرتبط با المنت تعمیر خواهند شد. در صورتی که المنت سوخته و کارایی لازم را نداشته باشد، تعویض آن صورت می گیرد.

تعمیر شیر برقی ظرفشویی ال جی LG

تعمیر شیر برقی ظرفشویی

شیر برقی ظرفشویی از قطعات اصلی ماشین ظرفشویی ال جی است که وظیفه عبور و یا بستن مسیر آب به داخل ظرفشویی را برعهده دارد. شیربرقی دارای یک بوبین و یک سوزن و مجرای عبور است و در هنگام قطع برق بوبین، شیربرقی مجرای عبور آب را می‌بندد. در  صورتی که شیربرقی دچار مشکل شود اشکالات متعددی در دستگاه به وجود می آید. آب دادن و نشتی آب از زیر دستگاه و تمیز نشستن ظروف می تواند از نشانه های خرابی شیربرقی ماشین ظرفشویی باشد.

بسته به اینکه شیربرقی تا چه میزان آسیب دیده باشد در نمایندگی تعمیرات ال جی، تعمیر یا تعویض می شود. برای تعمیر و تعویض شیربرقی ابتدا پنل پشتی دستگاه باز شده سپس شیلنگ ها و متعلقات شیر برقی جدا می شود و در نهایت قطعه تعمیر یا تعویض می شود. تعویض شیر برقی باید با دقت زیادی انجام شود؛ چراکه عدم نصب صحیح این دستگاه موجب اختلال در عملکرد دستگاه و نشتی مدام آب می شود. تکنسین باتجربه نمایندگی ال جی، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مناسب، تعمیر و تعویض شیربرقی را انجام می دهند.

تعویض موتور شستشو ماشین ظرفشویی

در صورتی که اشکالات ذکر شده در بخش زیر را در ماشین ظرفشویی ال جی خود مشاهده می کنید این احتمال وجود دارند که تعمیر ظرفشویی ال جی  ما را به تعویض موتور شستشوی این دستگاه رهنمون سازد. اشکالات پیش امده عبارتند از: ماشین ظرفشویی صدای وزوز بلند تولید می‌کند، ماشنی ظرفشویی هنگام کار جیغ می‌کشد، کلاً آب اسپری نمی‌شود.

در صورت محرز شدن وجود اشکال در این بخش از دستگاه نیاز است تا مراحل زیر بر ماشین ظرفشویی اعمال گردند: برداشتن سبدها و فیلترها، در آوردن صفحه‌ی زیرین، در آوردن پمپ تخلیه، در آوردن پمپ شستشو، قرار دادن کلیپس فنری وری موتور شستشوی جدید، قرار دادن بست‌های فلزی جدید و وصل کردن شیلنگ‌ها، اتصال دوباره سیم‌ها و نصب پمپ تخلیه، نصب میکروسویچ آنتی فلود و پنل زیری. تمامی این خدمات توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی  ارائه می گردد.

تعویض هیتر ماشین ظرفشویی ال جی

غالب ماشین‌های ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی ال جی دارای المنت فلو تروس یا المنت مرسوم در قسمت پایین محفظه هستند. وظیفه این هیتر گرم کردن آب است. این هیتر ممکن است دچار ایراد شود و این را می‌توان از طریق ارور ظاهر شده در پنل یا خوب شسته نشدن ظروف فهمید. اگر لازم است که هیتر فلو تروس ماشین ظرفشویی را عوض کنید توصیه این است که این کار را به کارشناسان تعمیر ظرفشویی ال جی  بسپارید.

مراحل لازم جهت تعویض هیتر ماشین ظرفشویی ال جی عبارت است از: قرار دادن ماشین ظرفشویی به پشت، در آوردن صفحه‌ی زیرین، در آوردن سنسور آنتی-فلود، در آوردن پمپ و هیتر، جدا کردن هیتر از لوله‌ها، جایگزین کردن هیتر. با این کار تعویض هیتر ماشین ظرفشویی ال جی به پایان می رسد. تنها در ادامه می بایست بقیه چیزها را دوباره به ترتیب از آخر نصب کنید. یعنی پمپ و سنسور آنتی-فلود و در نهایت صفحه زیری را نصب کنید. توصیه می شود این اقدامات را به متخصص تعمیر ظرفشویی ال جی  بسپارید.

سوالات کاربران ظرفشویی LG

سوالات کاربران ظرفشویی lg

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی با کادری از برترین متخصصان کشور، در تلاش است تا تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان خویش را در بخش‌های آموزش، فروش و تعمیرات پاسخگو باشد. بد نیست بدانید که تمامی کارشناسانی که با نمایندگی ال جی همکاری می کنند دارنده‌ مدارک بین المللی در حیطه ی کاری خویش هستند و صرفاً در حوزه تخصصی خویش به ارائه سرویس و خدمات مشغول هستند.

خدمت‌رسانی به مشتریان و پیگیری مشکلات آن‌ها در نمایندگی تعمیرات ال جی، به شدت مورد تأیید و کنترل مدیریت نمایندگی ال جی است و کارشناسان بخش فروش و تعمیرات ال جی ملزم به ارائه تخصصی ترین خدمات پس از خرید و نصب هر محصول هستند که این خدمات تا زمان رفع نیاز و حل قطعی مشکلات مشتری ادامه خواهد داشت.

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی، یکی از مجموعه های پیشرو و متخصص در ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی لوازم خانگی است که در این راه بهره‌مند از حضور خبره ترین تعمیرکاران و پیشرفته ترین تجهیزات است. مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعمیر یکی از لوازم خانگی به مراجعان محترم ارائه می گردد. (خدمات مرتبط با برخی از لوازم خانگی (نظیر تعمیر ظرفشویی ال جی ، یخچال، اسپیلت و ..) به صورت سرویس در محل ارائه می گردد.

برای استفاده از این سرویس کافی است تا از طریق راههای ارتباطی ذکر شده در وب سایت با مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی تماس بگیرید و سرویس مورد نظر خود را ثبت نمایید). کلیه خدمات و سرویس های ارائه شده در این مرکز، تحت نظارت اتحادیه است؛ ازاین رو هم کیفیت خدمات و هم هزینه دریافتی بر اساس آیین‌نامه و نرخنامه مصوب اتحادیه می باشد.

نمایندگی ال جی

واحدهای تعمیرات ال جی

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل طی دوره‌های آموزشی-تخصصی مهارت رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در دستگاه‌های ال جی را یافته‌اند. دوره‌های تخصصی مذکور با حضور اساتید بین ‌المللی، در سیکل‌های شش ماهه و در راستای به‌روز رسانی دانش فنی و تخصصی کارشناسان تعمیرات ال جی برگزار می‌گردند.

مهندسان ما در مرکز تعمیرات ال جی با بکارگیری جدیدترین ترفندها و متدهای تعمیر، قادر به رفع کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های ال جی گشته اند. بکارگیری جدیدترین ترفندها در تعمیرات ال جی از جمله در تعمیر ظرفشویی ال جی  این امکان را فراهم آورده است تا محصول تعمیر شده در این مرکز کیفیت اولیه خویش را بازیابد و کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولات ال جی

محصولات ال جی

مقالات ال جی

اخبار ال جی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+