جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر مایکروفر ال جی

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با لوازم خانگی که با حضور در نمایندگی ال جی قابل دریافت است، سرویس تعمیر مایکروفر ال جی است. اگر شما نیز از کاربران مایکروفرهای ال جی هستید اما در طول روزهای اخیر متوجه اختلالاتی در عملکرد این دستگاه گشته اید می توانید با حضور در نمایندگی رسمی ال جی جهت عیب یابی مایکروفر و یا از طریق تماس با شماره 54114-021 با واحد پشتیبانی این مرکز، سرویس های مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

برخی از سرویس های ارائه شده در این مرکز عبارت است از: رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر، تعمیر میکروسوییچ در مایکروفر، رفع اشکالتت مرتبط با فیوز سرامیکی، رفع اشکالات مرتبط با فیوز حرارتی، رفع اشکالات مرتبط با مجموعه قفل در، تعمیر سینی گردان ماکروفر، تعمیر چفت درب مایکروفر، تعمیر فن مایکروفر، تعمیر مشکل جرقه زدن ماکروفر، تعمیر مشکل وجود صدا و نویز در مایکروفر و…

تعمیر مایکروفر ال جی در محل و منزل

نمایندگی ماکروفر ال جی

اگر به دنبال یک دستگاه مایکروفر با کیفیت و عملکرد برتر هستید، محصولات ال جی می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. مایکروفر ال جی به عنوان یکی از برندهای پرطرفدار و محبوب شناخته می شود. باخرید مایکروفر از نمایندگی مایکروفر ال جی ، شما به سادگی می‌توانید غذاهای خود را در کمترین زمان ممکن تبخ کنید و همچنین از تکنولوژی‌های پیشرفته آن برای برطرف کردن نیازهای خود استفاده کنید. با در نظر گرفتن قیمت مناسب و کیفیت برتر این محصول، خرید دستگاه مایکروفر ال جی دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. همچنین می توانید پس از خرید از خدمات تعمیر مایکروفر ال جی در نمایندگی مایکروفر ال جی بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی

در صورتی که مایکروفر ال جی شما به هر دلیلی دچار خرابی شده است، نگران نباشید؛ زیرا خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در دسترس شما قرار دارد. تعمیرکاران مجرب و حرفه ای که در این حوزه فعالیت می‌کنند، با استفاده از تجهیزات مدرن و تکنولوژی‌های پیشرفته، مشکلات مایکروفر شما را به سرعت برطرف می‌کنند. برای اطمینان از اینکه مایکروفر شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود، بهتر است خدمات تعمیر را تنها به تعمیرکارانی بسپارید که دارای مجوز رسمی و تجربه کافی در این زمینه هستند. به این ترتیب، می توانید به آسودگی خاطر از استفاده مایکروفر ال جی لذت ببرید.

خدمات تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیر مایکروفر ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از دو دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات ماکروفر هستند؛ همین امر سبب گشته تا کارشناسان مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر LG قادر به رفع کلیه اشکالات و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه گردند و بتوانند با اِعمال پاره ای تنظیمات و سرویس های مورد نیاز، کیفیت اولیه دستگاه را به آن بازگردانند.

در صورتی که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه را ندارید می توانید سرویس های مرتبط با تعمیر ماکروفر ال جی و سایر لوازم خانگی را با استفاده «سرویس در محل لوازم خانگی» دریافت نمایید. در این روش کارشناسان تعمیر لوازم خانگی ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت بهسازی دستگاه را بر روی آن پیاده می سازند. برخی از تخصصی ترین سرویس های انجام شده به دست کارشناسان این مرکز عبارت است از:

 • تعویض یا تعمیر مشکلات مربوط به فن
 • رفع مشکلات مربوط به کلید های فرمان
 • رفع مشکل خاموش شدن ماکروفر هنگام کار
 • تعمیر مایکروفر ال جی و تعویض المنت های مایکروفر
 • تعمیر ماکروفر ال جی و رفع مشکلات مربوط به لامپ
 • عیب یابی و رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر ال جی
 • عیب یابی و رفع مشکل انواع گرمادهی مایکروفر ال جی
 • عیب یابی و رفع مشکل بوی نامطبوع در مایکروفر ال جی
 • تعمیر یا تعویض برد مایکروفر ال جی
 • عیب یابی و رفع صداهای غیرطبیعی
 • عیب یابی و رفع مشکل دود کردن هنگام کار
 • رفع مشکلات مربوط به حرارت مایکروفر ال جی
 • تعمیر ماکروفر ال جی و رفع مشکلات مربوط به در
 • عیب یابی و رفع مشکل جرقه زدن مایکروفر ال جی
 • رفع مشکلات مربوط به چرخش سینی مایکروفر ال جی
 • تعمیر ماکروفر ال جی و رفع مشکلات صفحه نمایش ماکروفر ال جی
تعمیر ماکروفر ال جی در محل

عیب یابی و تعمیر مایکروفر ال جی

در دستگاه مایکروفر نیز، همچون سایر دستگاه های مورد استفاده در منزل، اشکالاتی وجود دارد که نسبتاً شایع‌تر و رایج‌ترند. کارشناسان ما در مرکز تعمیر ماکروفر ال جی برخی از این اشکالات و علل اصلی احتمالی آنها را دربخش زیر با شما به اشتراک گذاشته اند. در صورت بروز هر کدام از اشکالات زیر در دستگاه خویش می توانید به مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر ال جی مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

کار نکردن کلیدهای پنل مایکروفر

بروز این اشکال نیز عمدتاً مرتبط با برد دستگاه است.

عدم چرخش صفحه گردون درون مایکروفر

این اشکال غالباً با تعویض صفحه گردون مایکروفر مرتفع می گردد.

روشن نشدن مایکروفر

تجربه ما در تعمیر مایکروفر ال جی نشان داده است که مشکل روشن نشدن ماکروفر معمولاً به دلیل وجود اشکال در برد دستگاه است. این اشکال با بررسی و تعمیر برد قابل رفع است.

باز نشدن درب ماکروفر

در صورتی که در مایکروفر شما بسته شده و باز نمی شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در میکروسوئیچ مایکروفر ایجاد شده است.

گرم نشدن غذا توسط مایکروفر

تجربه کارشناسان تعمیر مایکروفر ال جی نشان داده است که این اشکال غالبا مربوط به یکی از بخش های زیر است: لامپ، دیود، خازن، ترانش های ولتاژ و در نهایت برد. احتمالا با بررسی این موارد و تعمیر آنها مشکل گرم نشدن غذا توسط مایکروفر مرتفع کار نکردن گریل ماکروفر: کارشناسان تعمیر مایکروفر ال جی بروز این اشکال را غالباً با تعمیر یکی از بخش های المنت، ترموستات و برد برطرف می سازند.

جرقه زدن مایکروفر

 هنگامی که مایکروفر جرقه میزند میتواند مشکل از لامپ مگنتران باشد. علت دیگر این اشکال می تواند آن باشد که فلزی داخل دستگاه است و یا آنکه صفحه میکا نیاز به تعویض داشته باشد.

تعمیر ماکروفر ال جی در منزل

مشکلات مایکروویو ال جی

رفع مشکل دود کردن مایکروفر ال جی

در صورتی که مایکروفر ال جی به هنگام کار دود می کند، آن را در حالت گریل نیز چک کنید. زمانی که تنها در حالت گریل شاهد دود کردن مایکروفر ال جی می باشید به احتمال قوی دیواره های داخلی مایکروفر و یا شبکه بالایی آن دچار آلودگی و چربی شده است.

به هر حال مشکل هرچه که باشد نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در کنار شما بوده و تمامی اختلالات مرتبط با دود کردن مایکروفر را در مدت زمان کوتاهی تعمیر می نماید. پیشنهاد می شود همواره سرویس های دوره ای مرتبط با پاکسازی مایکروفر را جدی بگیرید و برای جلوگیری از خرابی قطعات داخلی مایکروفر دیواره های آن را مرتبا تمیز کنید.

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی مایکروویو ال جی

خاموش شدن مایکروفر در حین کار مشکل نسبتا رایجی است که می تواند بسیار دردسرساز باشد. این مشکل بر اثر دلایل متعددی رخ می دهد. یکی از عمده ترین دلایل خاموشی ناگهانی مایکروفر استفاده از دستگاه در فضایی بسته و به حالت توکار است. ابعاد غیر استاندارد محلی که مایکروفر را قرار گرفته است، موضوع بسیار مهمی است که موجب گرم شدن بیش از حد مایکروفر می شود. در چنین شرایطی دستگاه به طور اتوماتیک خاموش خواهد شد.

البته گاهی نیز خاموش شدن ناگهانی مایکروفر ال جی ریشه در فرسودگی قطعات داخلی سیستم داشته و نیازمند اعمال تعمیرات تخصصی است. نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی طی مراحل ریزبینانه عیب یابی توسط کارشناسان این حوزه کلیه عیوب مایکروفرهای ال جی را در سطح کیفی بالایی برطرف می سازد.

رفع مشکلات رایج ماکروفر ال جی

سوالات متداول تعمیرات ماکروویو ال جی

چگونه باید لامپ مارکروفر را تعویض کنم؟ آیا نیاز به باز کردن دستگاه است؟

تعویض لامپ مایکروویو، ممکن است نیاز به باز کردن دستگاه داشته باشید. این کار بستگی به نوع و مدل مایکروویو شما دارد. به طور کلی، شما باید ابتدا برق مایکروویو را قطع کنید و سپس پیچ هایی را که پشت یا زیر دستگاه را نگه می دارند باز کنید. سپس باید پوشش پلاستیکی یا فلزی را بردارید و لامپ را پیدا کنید. لامپ معمولا در یک سوکت قرار دارد که با یک سیم به برد الکترونیک متصل است. شما باید سیم را از سوکت جدا کنید و لامپ را به آرامی بچرخانید تا از جای خود درآید. سپس لامپ جدید را در جای خود قرار داده و سیم را به سوکت وصل کنید. در نهایت، پوشش را دوباره بر روی دستگاه قرار داده و پیچ ها را محکم کنید. برق مایکروویو را وصل کنید و تست کنید که لامپ به درستی کار می کند یا خیر.

چرا ماکروفر من مدام خاموش و روشن می شود؟

ممکن است پریز برق، دوشاخه، کابل یا فیوز مشکل داشته باشند و باعث قطع و وصل شدن برق ماکروفر شوند. ممکن است ماکروفر در حین کار داغ شده و ترموستات یا سنسور حرارتی فعال شده و برای جلوگیری از آسیب به قطعات داخلی، دستگاه را خاموش کنند. میکروسوئیچ درب: ممکن است سوئیچ که وظیفه شناسایی بسته بودن درب را دارد، خراب شده و سیگنال نادرست به برد الکترونیکی بفرستد. برد الکترونیکی که کل فرایند کار ماکروفر را کنترل می کند، خراب شده و باعث عملکرد نادرست دستگاه شود.

چرا بدنه ماکروفر ال جی برق دارد؟ آیا سیم کشی ایراد دارد یا مشکل از دستگاه است؟

اولین نکته این است که سیم ارت (سیم Earth ) به درستی به مایکروفر وصل شده باشد. اگر سیم ارت زمین وجود نداشته باشد یا به صورت ناقص وصل شده باشد، ممکن است باعث شوک الکتریکی شود. برای رفع این مشکل، باید از پریز سه شاخه استفاده کنید و از تبدیل های سه به دو شاخه خودداری کنید. دومین نکته این است که محل قرارگیری ماکروفر خشک  شده باشد. اگر ماکروفر در محلی قرار داشته باشد که رطوبت زیاد یا آب وارد آن شده باشد، ممکن است باعث خوردگی یا پاره شدن عایق سیم های داخل دستگاه شود. سومین نکته این است که سیم های داخل یا خارج دستگاه درست وصل شده باشند. اگر سیم های داخل یا خارج دستگاه پاره شده یا لخت شده باشند، ممکن است باعث تماس برق با قاب فلزی دستگاه شوند.

چرا برنامه های ماکروفر اجرا نمی شوند؟

برنامه های ماکروفر ممکن است به دلایل مختلفی اجرا نشوند. برخی از عوامل ممکن عبارتند از: انتخاب تنظیمات و برنامه اشتباه برای مایکروفر ال جی. برای رفع این مشکل، باید تنظیمات و برنامه مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید و از راهنمای کاربری دستگاه استفاده کنید. خرابی قطعات داخلی ماکروفر مانند مگنترون، دیود، فیوز، میکروسوئیچ، کنترل پنل و برد الکترونیکی. برای رفع این مشکل، باید قطعات خراب توسط تکنسین تعمیرات مایکروفر تشخیص داده شده  و تعویض شوند. این کار نیاز به دانش و تجهیزات فنی دارد و بهتر است توسط تعمیرکار مجرب تعمیرمایکروویو ال جی انجام شود.

آیا صدای داشتن ماکروفر ال جی طبیعی است یا مشکلی وجود دارد؟

برخی از صداها در مایکروفرها در حین عملکرد طبیعی هستند، اما صداهای غیرمعمول و ناگهانی نشان دهنده وجود مشکل است. اگر صدا هنگام چرخش سینی غذا باشد، ممکن است به دلیل ساییدگی یا شکستگی بلبرینگ یا محور چرخش باشد. برای رفع این مشکل، باید قطعات خراب توسط کارشناس تعمیر مایکروفر ال جی تعویض شوند. اگر صدا هنگام روشن شدن ماکروفر باشد، ممکن است به دلیل خرابی مگنترون یا دیود باشد. اگر صدا هنگام خاموش شدن ماکروفر باشد، ممکن است به دلیل خرابی فن خنک کننده یا رله باشد.

تعمیرات ال جی

تعمیرات ال جی در صورتی که به دست کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام پذیرد، ضمن بازیابی کیفیت اولیه محصول سبب می‌گردد تا کاربر، لذت کار با یک محصول سالم و با کیفیت را مجدداً تجربه نمایند. از همین رو مدیریت این مرکز با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر فضایی فراهم ساخته که در آن امکان تعمیر و بازیابی تمامی دستگاه های معیوب ال جی فراهم گشته است. واحدهای تعمیرات ال جی به تفصیل چنانچه در بخش های فوق مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر ال جی معرفی شد- در بخش زیر معرفی می شوند.

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

مرکز تعمیر لوازم خانگی ال جی با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ارتقاء، ترمیم، تعمیر و سرویس لوازم خانگی ال جی را به دارندگان این دستگاه ارائه نماید. این مرکز، در حال حاضر، تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز را در اختیار آنان نهاده است و از این راهرو توانسته است تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی ال جی از جمله تعمیر مایکروفر ال جی را به مراجعان خویش ارائه نماید. با مراجعه به بخش زیر می توانید با واحدهای تعمیرات لوازم خانگی ال جی آشنا شوید.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان و مشترکان ال جی عرضه دارد. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی گردند. جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید.

5/5 (5 امتیاز)

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • آوا

  شما تو نمایندگی ماکروفر ال جی قطعه یدکی هم دارید؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران

   روز به خیر دوست عزیز،
   ما در نمایندگی ال جی، قطعات جداگانه به فروش نمی رسانیم. در صورتی که دستگاه شما مشکل داشته باشد و نیاز به تعویض قطعه باشد، مجموعه خدمات تعمیر و تعویض توسط تکنسین های نمایندگی ارائه می شود.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید