جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

معرفی هفت مورد از بهترین و قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2022

در حال حاضر این امکان برای کاربران مدل های مختلف تلویزیون وجود دارد تا با خرید قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون بتوانند کانال های مختلف، خصوصا کانال های HD را به راحتی و بدون دردسر دریافت کنند. استفاده از بهترین آنتن داخلی تلویزیون مزیت های زیادی دارد که از مهم ترین آنها می توان به عدم نیاز به کابل کشی های دردسرساز و اختلال های مداوم در دریافت کانال ها اشاره کرد. علاوه بر این با نصب یک آنتن داخلی قوی و کارآمد می توان به صورت رایگان کانال هایی متنوع تر و با کیفیت بالاتر را دریافت کرد.

با این حال برای این که بتوان این مزیت ها را دریافت کرد و آنتنی که از آن استفاده می کنیم به همان اندازه که توقع می رود کارایی لازم را نیز داشته باشد، باید به دنبال خرید و انتخاب بهترین و قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون بود. در اینجا می خواهیم لیستی از بهترین گزینه های موجود در بازار را معرفی کنیم که می توانید با توجه به نیاز و مدل تلویزیونی که از آن استفاده می کنید یکی از این آنتن ها را برای دریافت کانال های داخلی با کیفیت بالا خریداری نمایید.

قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون

لیست قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون

اگر بخواهیم به صورت کلی برخی از بهترین مدل های موجود در بازار را نام ببریم، به لیست بسیار بلندی می رسیم. با این حال با کمی فیلتراسیون بیشتر و انتخاب بهترین آنتن داخلی تلویزیون از بین تمامی مدل های موجود در بازار می توان به هفت مورد زیر به عنوان قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020 اشاره کرد:

 • (Amazon Basics Indoor Flat TV (Antenna
 • TERK Trinity Amplified Indoor HDTV A
 • Antennas Direct Clear Stream Eclipse 2
 • Antop HD Smart Bar AT-500SBS
 • Antop HD Smart Antenna SBS-301
 • Wine Gard Flat Wave Amped FL5500A
 • Mohu Blade Indoor/Outdoor Bar Antenna

مشخصات آنتن (Amazon Basics Indoor Flat TV (Antenna

یکی از بهترین گزینه های لیست قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020، قطعا مدل آنتن تخت آمازون است که می توان از آن با برد 35 مایلی که دارد به راحتی برای داخل خانه استفاده کرد. این آنتن طراحی بسیار نازک و ظریفی دارند و ساختار کاغذ مانند آنها موجب شده تا بتوان به راحتی این آنتن ها را روی دیوار نصب کرد. روی این آنتن از پدهای چسبنده ای استفاده شده که به صورت دو طرفه اند و به همین ترتیب به راحتی می توان آنها را نصب کرد. این آنتن ها به صورت تقویت شده نیستند و به همین جهت نیز به توان الکتریکی برای دریافت سیگنال های تلویزیونی نیاز ندارند. بنابراین مشکلی در زمینه سیگنال نداشتن تلویزیون نخواهید داشت.

عملکرد آنها بسیار خوب است و می توانند به راحتی به ورودی کابل هم محور تلویزیون نیز وصل شده و کانال های مختلفی را دریافت کنند. طول کابل این آنتن 10 فوت است و همان طور که گفته شد، برد آن 35 مایل است. یعنی می توانند به منابعی در فاصله 35 مایلی وصل شده و سیگنال ها را دریافت کنند. به هر حال با وجود عملکرد مناسب این آنتن ها، برای این که بتوان به عنوان بهترین آنتن داخلی تلویزیون از آن بهره برد باید حتما آن را در یک مکان مناسب نصب کرد.

مشخصات آنتن (Amazon Basics Indoor Flat TV (Antenna

مشخصات آنتن  TERK Trinity Amplified Indoor HDTV A

گزینه بعدی لیست قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020، آنتن تقویت شدن ترینیتی است. عملکردی که این آنتن دارد بیش از این که به آنتن های معمولی شبیه باشد به یک مودم شباهت دارد. طراحی آنها بسیار ویژه و منحصر به فرد است و با یک طراحی ظریف به خوبی از سایر آنتن های مشابه متمایز شده اند و برای استفاده به عنوان آنتن داخلی عملکرد بسیار قابل قبولی دارند.

آنها به خوبی در دریافت و تنظیم کانال ها عمل می کنند و می توان با استفاده از این مدل کانال های بسیار متنوع تری را دریافت کرد. توان کاری بالای این آنتن ها و برد 60 مایلی که دارند، از مشخصات برجسته این آنتن است. طول کابل این آنتن 13.5 اینچ است و جزو آنتن های تقویت شده محسوب می شود. امکان استفاده از این آنتن برای بردهای طولانی تر و امکان دریافت کانال های بسیار بیشتر موجب شده تا آنتن ترینیتی را به عنوان بهترین آنتن داخلی تلویزیون در سال 2020 در نظر بگیرند.

مشخصات آنتن  TERK Trinity Amplified Indoor HDTV A

مشخصات آنتن Antennas Direct Clear Stream Eclipse 2

اگر به دنبال یکی از برجسته ترین گزینه های لیست قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020 باشید، قطعا آنتن Antennas Direct Clear Stream Eclipse 2 گزینه اصلی مد نظر خواهد بود. این آنتن به نسبت سایر مدل ها قیمت بالایی دارد اما اگر به دقت به کارایی و مشخصات آن نگاهی بیاندازیم، متوجه می شویم که قیمت بالای این آنتن ارزش خرید آن را توجیه می کند. طراحی این آنتن بسیار متفاوت و و حرفه ای است و می توان آن را به معنای واقعی از سایر مدل ها متمایز دانست.

برد این آنتن نیز 60 مایل است و با طول کابل 15 فوتی که دارد، قدرت آن در دریافت سیگنال ها بسیار بالاست. در کل سیگنال قوی، طراحی منحصر به فرد و برد طولانی این آنتن به عنوان مزیت های آن در نظر گرفته می شود. با وجود نوارهای دوگانه خمیده و پددار در پشت این آنتن ها، می توان به راحتی و به خوبی آنها را روی دیوار نصب کرد. در نتیجه در کنار عملکرد قوی، استفاده و نصب این آنتن ها نیز بسیار راحت است.

مشخصات آنتن Antennas Direct Clear Stream Eclipse 2

مشخصات آنتن Antop HD Smart Bar AT-500SBS

آنتن Antop HD Smart Bar AT-500SBS نه تنها یکی از قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020 است، بلکه به عنوان یکی از بزرگ ترین و گران قیمت ترین مدل ها نیز شناخته می شود. با استفاده از این آنتن بسیار متفاوت و قدرت مند دیگر هیچ مشکلی در دریافت سیگنال ها و کانال ها نخواهید داشت و با توجه به برد 80 مایلی این آنتن و طول کابل 15 فوتی که دارد، به راحتی می توان تقریبا تمامی کانال ها را بدون دردسر دریافت کرد.

این مدل به راحتی روی دیوار سوار شده و نصب راحتی دارد. با وجودی که این مدل می تواند در دریافت اکثر کانال ها عملکردی بسیار قوی داشته باشد، اما همین اندازه بزرگ تری که دارد، پنهان شدن آن روی دیوار را دشوار کرده و به هر حال بعد از نصب این آنتن در معرض دید خواهد بود. با وجود تمام مزیت هایی که این آنتن قدرت مند دارد، قیمت بالای آن خرید این آنتن را با چالش مواجه می کند. در نتیجه خرید آن تنها در شرایطی که به دریافت کانال های به خصوص و بیشتری نیاز باشد توصیه می شود.

مشخصات آنتن Antop HD Smart Bar AT-500SBS

مشخصات آنتن 5Antop HD Smart Antenna SBS-301

و اما بهترین آنتن داخلی تلویزیون در لیست قطعا می توان آنتن 5Antop HD Smart Antenna SBS-301 با یک طراحی ظریف و منحصر به فرد و قدرت بالا در دریافت کانال ها باشد. طراحی این آنتن تا حدودی شبیه آنتن تخت آمازون است و ساختاری تخت و ظریف دارد. برد آن هفتاد مایل است و قدرت بالایی در دریافت سیگنال های بیشتر دارد. نصب آن نیز بسیار ساده و راحت است. برد وسیع این مدل در کنار طراحی خوبی که دارد، قیمت آن را توجیه می کند.

با این حال در مقایسه با قدرت آنتن و قیمت سایر نمونه های مشابه، این مدل قیمتی مقرون به صرفه تر را پیشنهاد می دهد. وجود فیلتر 4G در کنار برد قوی، این آنتن را به یکی از قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020 تبدیل کرده است. خصوصا کسانی که با دریافت سیگنال ها و دریافت بدون مشکل کانال ها به مشکل برخورده اند، می توانند از این آنتن به عنوان یک راه حل مناسب استفاده کنند.

مشخصات آنتن 5Antop HD Smart Antenna SBS-301

مشخصات آنتن Wine Gard Flat Wave Amped FL5500A

گزینه بعدی لیست قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020 نیز یک مدل تخت است که با قدرتی بالا و برد 50 مایل عرضه می شود. این مدل از نظر عملکرد و کارایی تقریبا مشابه آنتن آمازون عمل می کند اما برد آن بیشتر است. طراحی آن بسیار ظریف بوده و ساختاری شبیه کاغذ دارد.

این آنتن از نوع تقویت شده است و می تواند سیگنال های بسیار قوی 1080 را ارسال کند. در دریافت کانال های بالا این آنتن عملکرد خوبی دارد و نصب و استفاده از آن نیز بسیار راحت و آسان است. با این حال از نظر قیمتی کمی گران است و در بررسی های صورت گرفته با توجه به این قیمت بسیار بالاتر، کارایی متفاوتی نسبت به آنتن آمازون نداشته است.

مشخصات آنتن Wine Gard Flat Wave Amped FL5500A

مشخصات آنتن Mohu Blade Indoor/Outdoor Bar Antenna

آخرین گزینه در لیست قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون در سال 2020، آنتن Mohu Blade Indoor/Outdoor Bar Antenna است. این مدل طراحی ضخیم تری در مقایسه با نمونه های قبلی دارد و دارای یک پنل پلاستیکی مستطیل شکل است. در نتیجه نصب آن کمی با دردسر بیشتری همراه بوده و نمی توان به راحتی آن را از دید پنهان کرد. از نظر قدرت، برد آن 40 مایل است و از نوع آنتن های تقویت شده موجود است.

این مدل را نمی توان به عنوان بهترین آنتن داخلی تلویزیون در نظر گرفت، چرا که کمی در دریافت کانال ها با مشکل مواجه می شود. اما با این وجود به دلیل سبک جذابی که این آنتن دارد و نمره قابل قبولی که در عملکرد خود می گیرد، می توان آن را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر گرفت.

مشخصات آنتن Mohu Blade Indoor/Outdoor Bar Antenna

برای انتخاب بهترین آنتن داخلی تلویزیون به چه نکاتی باید توجه کرد؟

با توجه به لیست قوی ترین آنتن های داخلی تلویزیون که در بالا به آن اشاره کردیم، قطعا می توان به راحتی متوجه شد که چه مشخصات و ویژگی هایی می تواند معیار انتخاب بهترین آنتن داخلی برای تلویزیون باشد. مهم ترین معیار ها شامل موارد زیر می شود:

 • نصب ساده و آسان
 • قیمت مقرون به صرفه
 • طراحی ظریف و سبک
 • برد عالی و قوی
 • توان بالا در دریافت کانال های بیشتر

این مشخصات می توانند به عنوان مهم ترین معیارها در انتخاب یک آنتن داخلی ایده آل در نظر گرفته شوند و بر این اساس می توان یک مدل مناسب را خریداری کرد.

5/5 (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید