جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر موبایل ال جی Q6 M700A

عوامل مختلفی تعمیر موبایل ال جی Q6 M700A را به دنبال دارند. ضربه خوردن دستگاه، نفوذ آب و رطوبت به داخل دستگاه، استفاده از شارژرهای غیراستاندارد و مواردی از این دست، باعث بروز مشکلاتی در تلفن همراه شما شده و خرابی قطعات مختلف آن را به همراه دارند. گوشی Q6 M700A نیز از این امر مستثنی نیست و ممکن است به یکی از این دلایل نیاز به تعمیر پیدا کند. این گوشی از سری گوشی های میان رده و خوب ال جی است. 4 گیگابایت رم، 64 گیگابایت حافظه داخلی و پردازنده ای بر پایه‌ی اسنپدراگون 435 از مشخصات سخت افزاری این دستگاه است.

قابلیت تشخیص چهره، باتری با ظرفیت 3000 میلی‌آمپر ساعت و دوربین اصلی و سلفی باکیفیت از دیگر مشخصات و قابلیت های مثبت گوشی Q6 M700A به شمار می روند. خرابی در این گوشی ممکن است شامل خرابی ال سی دی، خرابی برد، اسپیکر و یا اشکالات نرم افزاری باشد. خرابی هر یک از این بخش ها کاربر را با محدودیت در نمایش تصویر، لمس گوشی، دریافت صدا، روشن شدن آن و یا اجرای برنامه ها مواجه می کند. برای رفع این محدودیت ها، تنها راه ممکن، تعمیر گوشی است. نمایندگی موبایل ال جی با دو دهه تجربه، تخصصی ترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهد.

تعمیر موبایل ال جی Q6 M700A

خدمات تخصصی تعمیر موبایل ال جی Q6 M700A

تعمیر برد موبایل ال جی Q6 M700A

از تعمیرات تخصصی و حساس موبایل ال جی، تعمیر برد آن است. برد اصلی ترین قطعه موبایل بوده و تمامی پردازش های لازم را به اجزای مورد نظر انتقال می دهد. قطعات مهم تلفن همراه از جمله پردازنده، آی سی تغذیه، حافظه رام و حافظه فلش روی برد قرار گرفته اند. بنابراین کوچک ترین اختلال در برد می تواند مشکلات متعددی را در گوشی ایجاد کند.

روشن نشدن موبایل، هنگ کردن سیستم، صدا نداشتن دستگاه، عدم آنتن دهی و ری استارت شدن مکرر تلفن از مهمترین نشانه های خرابی برد است. این موضوع تعمیر موبایل ال جی Q6 M700A را در بر داشته که با توجه به نوع آسیب دیدگی ممکن است هزینه قابل توجهی به دنبال داشته باشد. معمولاً آب خوردگی و ضربه خوردن دستگاه، بیشترین تأثیر را بر خرابی برد دارد.

تعمیر تاچ موبایل ال جی  Q6 M700A

تعمیر تاچ یکی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی است. تاچ یا صفحه لمسی بخشی است که به واسطه آن کاربر تمامی عملکردهای مورد نیاز را در دستگاه فعال می کند. زمانی که انگشت خود را بر روی صفحه نمایش می کشید و از این طریق تصاویر را باز کرده، زوم می کنید و یا گزینه های مختلف را انتخاب می کنید، تاچ با لمس انگشت شما، درخواست های مورد نیاز را به سیستم انتقال می دهد.

اگر در این میان با وجود کشیدن انگشت هیچ عکس العملی از دستگاه مشاهده نشود و یا اینکه به کندی و با تأخیر صورت گیرد، باید تاچ دستگاه مورد بررسی قرار گیرد. برای تعمیر موبایل ال جی  Q6 M700A در این شرایط باید مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مورد بررسی قرار گرفته و مشکل تاچ برطرف شود. در صورتی که امکان تعمیر تاچ موبایل به دلایلی مانند شکستگی وجود نداشته باشد، نیاز است که تاچ تعویض شود.

تعمیر باتری موبایل ال جی Q6 M700A

باتری موبایل امکان روشن شدن دستگاه و روشن ماندن آن در حین کار را فراهم می کند. تمامی قطعات موبایل، انرژی مورد نیاز خود را از باتری تأمین می کنند. بنابراین خرابی باتری می تواند سبب روشن نشدن دستگاه یا خاموش شدن زودهنگام آن شود. اگرچه باتری موبایل از طول عمر مشخصی برخوردار است که پس از سپری شدن آن باید نسبت به تعویض باتری اقدام کرد اما گاهی نیز قبل از این زمان مشکلاتی برای باتری به وجود می آید که با تعمیر موبایل ال جی Q6 M700A مشکل آن برطرف می شود.

البته این تعمیرات شامل تعمیرات نرم افزاری می شود و در صورت خرابی قطعی باتری تنها راه حل ممکن، تعویض باتری می باشد. کالیبره کردن باتری، شارژ و دی‌شارژ باتری، ریست گوشی و مواردی از این دست، از جمله تعمیرات نرم افزاری باتری هستند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه تعمیر باتری گوشی ال جی بروید.

نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی

نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی خدمات خود را در زمینه های مختلف به شما کاربران گرامی ارائه می کند. این خدمات در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری انجام گرفته و متقاضیان با توجه به نوع مشکل به وجود آمده در دستگاه می توانند به این مرکز مراجعه کنند. برخورداری از تجهیزات پیشرفته و تکنسین های باتجربه سبب شده تا تمامی دستگاه های پذیرش شده در این نمایندگی با بهترین کیفیت تعمیر گشته و در سلامت کامل تحویل مشتری گردد. نمایندگی ال جی با الگوگیری از استانداردهای کمپانی ال جی تلاش دارد خدماتی شایسته و باکیفیت به هموطنان گرامی ارائه نماید.

امتیاز شما به این نوشته