اشتراک گذاری

تعمیرات ال جی

مرکز تعمیرات ال جی، ارائه دهنده ی خدمات تخصصی تعمیر به کاربران محترم می باشد.مدیریت این مرکز با هدف جذب نیروی متخصص، از نخبگان کشور در زمینه ی تعمیرات برای همکاری دعوت به عمل آورده است.

با توجه به اهمیت دو عامل تجربه و تخصص برای موفقیت در حوزه ی تعمیرات،کادر فنی مرکز تعمیرات ال جی علاوه بر اخذ مدارج بالای علمی،از تجربه ی بالایی در خصوص تعمیر انواع محصولات ال جی برخوردارند.شایان ذکر است که نمایندگی تعمیرات ال جی افتخار این را دارد که همواره انتخاب اول مشتریان باشد.

مشخصات مرکز تعمیرات ال جی

از جمله ویژگی های مرکز تعمیرات ال جی، پشتیبانی و ارائه ی کلیه ی خدمات مرتبط با تعمیرات ال جی،مشتری مداری، تعهد و مسئولیت پذیری پرسنل و سرعت و دقت در تعمیرات را می توان ذکر کرد که این مرکز را به عنوان مرکزی منتخب مطرح کرده است.البته باید اخذ هزینه ی مناسب و ارائه ی گارانتی را نیز به موارد بالا اضافه کرد.

نمایندگی تعمیرات ال جی

شعار اصلی مرکز تعمیرات ال جی،مشتری مداری است و همیشه نیز در همین راستا فعالیت نموده است. خدمات سرویس در محل، از جمله مواردی است که می توان به عنوان مصداقی برای این شعار ذکر نمود.

  • کارشناسان زبده و دارای مدرک بین المللی
  • تست محصول تعمیر شده در حضور کاربر
  • تعهد نسبت به ارائه ی سرویس های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی
  • ارائه ی خدمات مشاوره پیش و پس از تعمیر
  • فروش محصولات ال جی در فروشگاه مرکزی ال جی
  • تعمیر محصولات ال جی در واحدهای تعمیرات ال جی
  • آموزش تعمیرات ال جی
  • بهره گیری از به روزترین ابزار تعمیر

واحد های تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی با به کارگیری زبده ترین مهندسین و متخصصین، اقدام به راه اندازی واحد تعمیرات تخصصصی ال جی نموده است. در این واحد کلیه ی خدمات تعمیرات سخت افزاری را با استفاده از قطعات اورجینال و بهره گیری از تجربه ی چندین ساله در امر تعمیرات سخت افزار، و نیز با مناسب ترین هزینه، به مشتریان ارائه می گردد.

اعتماد به یک مجموعه موجب آسودگی خیال مشتریان آن مجموعه می شود و نمایندگی تعمیرات ال جی،با برخورداری از این مهم، از نقطه اتکای بسیار محکمی برخوردار می باشد.

تعمیرات ال جی توسط کارشناسان و متخصصان نمایندگی ال جی باعث شده تا محصول، کیفیت اولیه ی خود را بازیافته و کاربر می تواند مجددا دارای یک محصول سالم و با کیفیت باشد. در ادامه به معرفی واحدهای تعمیرات ال جی می پردازیم.

3/5 (2 امتیاز)