جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات یخچال ال جی

تعمیرات یخچال ال جی یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان بخش لوازم خانگی ال جی که توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوره انجام می پذیرد. تعمیرات تخصصی یخچال  در این مرکز به دلیل حضور کارشناسان باتجربه و استفاده از ابزارآلات پیشرفته، به‌گونه‌ای انجام می‌پذیرد که می‌توان مدعی رفع اشکالات پیش آمده به بهترین شکل ممکن بود.

رایج ترین اشکالات یخچال های ال جی نظیر داشتن صداهای غیرطبیعی، پاره شدن واشر درب یخچال فریزر ال جی، نشتی یخچال، درست کار نکردن یخساز یخچال ال جی، مصرف کردن زیاد برق توسط یخچال ال جی، کار نکردن کمپرسور یخچال ال جی، یخ زدگی یخچال ال جی، نبود آب در مخزن یخچال ال جی و … توسط کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال ال جی در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن مرتفع می گردند.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران دربردارندۀ تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. در این مرکز -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیرات یخچال LG (ساید بای سای ال جی ، یخچال فریزرهای چند درب و یخچال های تک درب ال جی ) به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

مهندسان و کارشناسان فعال در نمایندگی ال جی تهران با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر یخچال ، قادر به ترمیم تمامی عیوب و رفع اختلالات یخچال ال جی می‌باشند. خدمات مرتبط با تعمیر یخچال ال جی در تهران، به دو شیوه قابل دریافت است. شیوه نخست مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران و تحویل یخچال معیوب به کارشناسان تعمیر است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می شود.

شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر یخچال ال جی در محل» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است. در این روش پس از شرح نوع اشکال و اختلال پیش آمده در دستگاه ، آدرسی که قرار است تعمیرکار به آن اعزام گردد را به همراه شماره تماس خود ثبت می کنید. کارشناسان تعمیر پس از ثبت درخواست، توسط متقاضی، به آدرس ذکر شده مراجعه کرده و تعمیرات تخصصی مورد نیاز را بر روی دستگاه اعمال می‌نمایند.

رفع صدای ناهنجار یخچال ال جی

یکی دیگر از خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی رفع صدای ناهنجار و مداوم یخچال های ساخت ال جی است. شنیده شدن صدایی اندک از یخچال ناشی از فعالیت موتور بوده و کاملا طبیعی است،. اما اگر میزان این صدا به حدی برسد که برای کاربر آزار دهنده شود، باید در اسرع وقت با مراکز تعمیراتی معتبر تماس حاصل کنید. چراکه با به تعویق انداختن ترمیم یخچال و چشم پوشی از برطرف سازی صدای غیرمتداول آن می توان موجب از کار افتادگی کلی دستگاه گشت. صدای ناهنجار یخچال، عمدتاً به دلیل بروز خرابی در کمپرسور، موتور فن و یا شکستگی پره های فن آن به وجود می آید. نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی طی مراحل ریزبینانه ی عیب یابی تمامی این بخش های ذکر شده را بررسی کرده و صدای غیرنرمال یخچال را رفع می نمایند.

تعمیر کمپرسور یخچال ال جی

کمپرسور یا موتور یخچال ال جی قطعه ای حیاتی و مهم در این دستگاه است. این قطعه وظیفه دارد که گازهای ویژه ای را داخل کانال های اوپراتور گردانده و فشرده کند. در واقع می توان گفت که در اثر فعالیت کمپرسور است که مواد غذایی در داخل یخچال خنک شده و از فاسد شدن محفوظ می ماند. خرابی موتور یخچال می تواند یخچال را به دستگاهی بلااستفاده تبدیل سازد. برای تعمیر کمپرسور یخچال ال جی، باید قطعات داخلی آن به دقت مورد وارسی قرار گیرند.

لازم به ذکر است که اعمال هرگونه اقدام تعمیراتی ناشایانه توسط تعمیرکاران مبتدی در راستای بازیابی کارکرد کمپرسور یخچال احتمال دارد منجر به از کار افتادگی کامل یخچال و سرایت خرابی به دیگر نواحی دستگاه گردد. کارشناسان مجرب ما در نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی هر یک از لوله های رفت، برگشت کمپرسور را بررسی کرده و کلیه ی اختلالات موتور یخچال های قدیم و جدید ال جی را در سطح کیفی بالایی برطرف می سازند.

سرویس های تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال ال جی

  • تعویض موتورو شارژ گاز ساید بای ساید
  • تعمیر و تعویض شیر برقی یخچال و فریزر ساید بای ساید
  • لوله کشی آب یخساز ساید بای ساید (لوله کشی مسی و پلاستیکی)
  • تعمیر یخساز یخچال ساید بای ساید توسط کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال ال جی
  • تعویض دوره های فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید توسط کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال ال جی
  • تعویض موتور و شارژ گاز یخچال و فریزر
  • تعویض ترموستات ورله اورلود یخچال و فریزر
  • سرویس تخصصی و همه جانبه ساید بای ساید
  • عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید
  • تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر توسط کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال ال جی

نکات مهم در تعمیرات یخچال ال جی

پیش از ثبت درخواست خویش جهت تعمیرات یخچال ال جی بهتر است نکات ذکر شده در بخش زیر را مورد بررسی قرار دهید. چه بسا با بررسی موارد زیر، اشکال پیش آمده در یخچال برطرف شده و دیگر نیازی به تعمیرات یخچال ال جی نباشد. در گام نخست بهتر است وضعیت کلی یخچال را چک نمایید. به سراغ دو شاخه یخچال بروید و از وصل بودن آن به پریز برق مطمئن شوید. پیچ خوردگی های موجود در سیم برق یخچال، گاه مانع از برق‌رسانی درست می گردند. بنابراین بهتر است این پیچیدگی ها را برطرف کنید.

نکته دیگر آنکه اگر از سیم رابط یا محافظ برای یخچال تان استفاده می کنید از صحت عملکردشان مطمئن شوید. با این حال، گاه عدم روشن شدن یخچال مربوط به پریز اصلی است. برای تست سالم بودن پریز اصلی می توانید یک وسیله برقی دیگر که از سلامت آن اطمینان دارید را به پریز مورد نظرتان متصل کنید تا بتوانید از سلامت و یا عدم سلامت پریز، اطمینان حاصل کنید. در صورتی که با انجام معاینات فوق، مطمئن گشتید که دستگاه شما دچار خرابی شده است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید. بلافاصله پس از تماس شما کارشناسان تعمیرات یخچال ال جی ما در محل مورد نظر حضور یافته و تعمیرات مورد نیاز را بر روی دستگاه اعمال می نمایند.

واحد تعمیرات یخچال ال جی

واحد تعمیرات یخچال ال جی یکی از تخصصی ترین پارت های فعال در نمایندگی ال جی است که کاربران می توانند تنها از طریق یک تماس تلفنی، از سرویس های ارائه شده در آن بهره مند گردند. توجه داشته باشید که تعمیرات یخچال lg ال جی – با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی های بکار رفته در آن- حتما می بایست توسط کارشناسان این حوزه انجام پذیرد. عدم توجه به این موضوع و تعمیر نادرست این دستگاه، چه بسا خرابی سایر قطعات این دستگاه را در پی داشته باشد. تعمیرات یخچال ال جی در این مرکز منحصر به مدل خاصی نیست و تمامی مدل های این دستگاه اعم از ساید بای ساید، دوقلو، یخچال فریزر و … را در بر می‌گیرد.

تعمیر لوازم خانگی ال جی

تعمیر لوازم خانگی ال جی و سرویس های مرتبط با تعمیرات یخچال ال جی اگر چه ادعای بسیاری از تعمیرگاه های فعال در سطح شهر است، اما متقاضیان این سرویس می بایست توجه داشته باشند که خدمات مرتبط را صرفاً از نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز دریافت نمایند. در غیر اینصورت خدماتی که به آنها ارائه می شود نه تنها از کیفیت لازم برخوردار نخواهد بود بلکه ممکن است به دلیل عدم مهارت و تخصص آن تعمیرگاه، بروز اشکالات دوچندان در دستگاه را سبب گردد.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی یکی از مراکز مجاز فعال در سطح کشور است که تمامی خدمات ارائه شده خود را به همراه گارانتی و ضمانت به متقاضیان عرضه می دارد. فعالیت های تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی ال جی تحت نظر اتحادیه این صنف می باشد از این رو از بالاترین سطح کیفی ممکن برخوردار است. در فرآیند تعمیر لوازم خانگی ال جی به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، دستگاه عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابد.

تعمیرات ال جی

تعمیرات یخچال ال جی در صورتی که به دست کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام پذیرد، ضمن بازیابی کیفیت اولیه محصول سبب می‌گردد تا کاربر، لذت کار با یک محصول سالم و با کیفیت را مجدداً تجربه نمایند. از همین رو مدیریت مرکز تعمیرات ال جی با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر فضایی فراهم ساخته که در آن امکان تعمیر و بازیابی تمامی دستگاه های معیوب ال جی فراهم گشته است.

دستیابی مرکز تعمیرات ال جی به بالاترین سطح کیفی خدمات تنها به دلیل مهارت و کاردانی اعضای این مرکز نمی‌باشد؛ جزء دیگر این مجموعه که نقش پررنگی در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات و سرویس ال جی ایفاء می‌کند، بهره‌مندی این مرکز از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و تخصصی تعمیر است. واحدهای تعمیرات ال جی در بخش زیر معرفی می گردند.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی سرویس ، واحد تعمیرات تخصصی محصولات ال جی را، با تیمی از باتجربه ترین مهندسان و متخصصان تعمیرات  راه اندازی نموده است. این واحد با برخورداری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات ال جی را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد. نمایندگی ال جی در بخش «فروش» به عرضه تمامی تولیدات این کمپانی و در بخش «خدمات پس از فروش» به ارائه تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات ال جی می‌پردازد. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز با همکاری کارشناسانی صورت می‌گیرد که دارای تخصص فنی و نظری در حوزه فعالیت خویش می‌باشند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید