جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر فرورفتگی درب یخچال ال جی

فرورفتگی درب یخچال ال جی یا هر برند دیگری، باید در اولین فرصت بررسی شده و ترمیم گردد. تداوم این وضعیت، ممکن است روند باز و بسته شدن در را مختل کرده و یا موجب ورود هوا به داخل یخچال شود. در این صورت، کیفیت عملکرد یخچال  کاهش پیدا کرده و امکان فاسد شدن مواد غذایی داخل آن هم وجود خواهد داشت. بسته به این که فرورفتگی درب یخچال ال جی در کدام بخش باشد، باعث بروز مشکلات متعددی در دستگاه می شود. 

البته تعمیر فرورفتگی در یخچال کار چندان دشوار و پیچیده ای نیست و در ادامه با نحوه انجام این کار و مراحل آن آشنا می شوید. با این حال توصیه می کنیم برای ترمیم درست و اصولی این آسیب دیدگی و رفع کامل مشکل، از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید. تیم تعمیر یخچال در نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران، جهت ترمیم فرورفتگی درب یخچال lg و تعویض درب یخچال در صورت نیاز، در خدمات شما هستند.

تعمیر فرورفتگی درب یخچال ال جی

نحوه تعمیر فرورفتگی درب یخچال  ال جی

شاید به نظر ساده بیاید که بخش فرورفته درب یخچال را ترمیم کنید. اما این کار نیاز به مهارت بالایی داشته و باید با ابزار مخصوص انجام شود. تعمیرکار باید دقت زیادی به خرج دهد تا ضمن رفع فرورفتگی، آسیبی به در وارد نکند. گاهی هم نیاز به ترمیم و اصلاح رنگ است که برای این منظور هم باید از تجهیزات خاصی استفاده شود. مراحل کلی تعمیر فرورفتگی درب یخچال ال جی، به ترتیب زیر است:

  • خالی کردن یخچال (قفسه های درب باید کاملا خالی شوند)
  • باز کردن لولاهای درب و جدا کردن این بخش از یخچال
  • صاف کردن فرورفتگی درب با استفاده از آچارهای مخصوص (بدون آسیب دیدگی یا از بین رفتن درب)
  • ریختن محلول پلی وینیل کلراید و پلی پروپیلن در فرورفتگی
  • خشک شدن محلول به صورت کامل
  • سفت شدن لولای درب
  • نصب کردن درب روی یخچال و بستن لولاها و اتصالات باز شده

رفع فرو رفتگی درب یخچال ال جی در نمایندگی

اگر درب یخچال شما فرو رفتگی دارد برای رفع مشکل با کارشناسان ما در نمایندگی ال جی تماس بگیرید. فرورفتگی درب یخچال ال جی می تواند به دلایل مختلفی مانند ضربه، افتادن چیزی روی درب یا فشار بیش از حد ایجاد شود. رفع این مشکل بستگی به اندازه و عمق فرورفتگی دارد. لازم به ذکر است، فرورفتگی های خیلی کم ممکن است به تدریج به حالت اولیه خود باز گردد

4.3/5 (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید