جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ماشین لباسشویی ال جی بهتر است یا سامسونگ؟

مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ، کار شما را برای انتخاب بین تولیدات خوش ساخت و با کیفیت این دو برند را راحت تر می کند. حتی اگر روی برند خاصی تعصب دارید، پیشنهاد می دهیم پیش از خرید ماشین لباسشویی، دستگاه های این دو برند را مقایسه کنید. این کار به شما کمک می کند که انتخاب دقیق تری داشته باشید و بودجه خود را صرف خرید بهترین محصول کنید. ال جی و سامسونگ دو برند خوش نام در بازار لوازم خانگی هستند و به سختی می توان تولیدات یکی را به دیگری ارجحیت داد.

با این حال تفاوت هایی در مدل ها و قابلیت های ماشین لباسشویی های این دو شرکت وجود دارد که نباید از آنها غافل شد. در ادامه ضمن مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ، ویژگی های تولیدات هردو برند را بررسی می کنیم. 

ماشین لباسشویی ال جی بهتر است یا سامسونگ؟

معیارهای مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ

برای این که ماشین لباسشویی های سامسونگ را با ال جی مقایسه کنید، باید به ویژگی های مختلف آنها توجه داشته باشید. درواقع با مقایسه کردن ویژگی ها و قابلیت های مختلف این دو دستگاه می توان متوجه برتری آنها نسبت به یکدیگر شد. به عنوان مثال اگر طراحی و شکل ظاهری ماشین لباسشویی برای شما مهم است، باید این معیار را بررسی و مقایسه کنید.

همچنین باید برای مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ، به کیفیت کار، میزان مصرف انرژی، قیمت، قدرت خشک کردن لباس و … هم توجه داشته باشید. برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات تخصصی هم می توانید با نمایندگی لباسشویی ال جی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

مقایسه طراحی لباسشویی ال جی و سامسونگ

یکی از مهم ترین پارامترها برای مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ، طراحی ظاهری این دستگاه هاست. شکل ظاهری ماشین لباسشویی تاثیر زیادی روی زیبایی آشپزخانه دارد و به همین دلیل باید به آن توجه ویژه داشته باشید. هردو شرکت سامسونگ و ال جی کاملا به اهمیت این مسئله واقف بوده اند و ماشین لباسشویی هایی زیبا، شیک و مدرن را طراحی و تولید کرده اند. البته ممکن است متریال متفاوت باشد؛ اما به طور کلی نمی توان برتری خاصی را از نظر طراحی ظاهری بین تولیدات این دو برند قائل بود.

تفاوت کیفیت شستشوی لباسشویی lg و Samsung

در ادامه مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ، باید کیفیت شستشوی دو برند را نیز مقایسه کرد. ماشین لباسشویی های هردو شرکت، از نظر کیفیت شستشو در رده بالایی قرار دارند. با این حال، قابلیت ها متفاوت هستند و نمی توان این مسئله را نادیده گرفت.

ماشین لباسشویی ال جی دارای برنامه های شستشویی همچون Turbo Wash، Montion6، Add Wash است که به هرچه تمیزتر شدن لباس ها کمک می کنند. البته سامسونگ هم با ارائه قابلیت هایی همچون  EcoBubble، Esy Iron  امکان تمیز و یکدست شدن لباسها را فراهم کرده است تا در رقابت با رقیب دیرینه اش عقب نماند.

مقایسه مصرف انرژی در ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی

یکی دیگر از معیارهای مهم مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ، میزان مصرف انرژی آنهاست. لباسشویی های ال جی به سیستم Steam Direct Drive  مجهز هستند که تا 21% در مصرف انرژی آب و برق صرفه جویی می کند. گیربکس بدون تسمه در ماشین های این برند، باعث شده که برق و آب کمتری در مقایسه با لباسشویی های سامسونگ مصرف کنند. این در حالی است که لباسشویی های سامسونگ برای شستشوی هر چرخه به حدود ۵۰ لیتر آب نیاز دارند. بنابراین می توان گفت که برنده مقایسه لباسشویی lg و Samsung در این بخش، شرکت ال جی است.

مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ

ماشین لباسشویی ال جی ارزان تر است یا سامسونگ

قیمت هم فاکتور بسیار مهمی در مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ است که تقریبا بیشتر افراد به آن اهمیت ویژه می دهند. با توجه به این که شرکت ال جی از فناوری های جدید و پیشرفته تری در ماشین لباسشویی هایش استفاده می کند، قیمت بیشتری را نیز برای تولیداتش در نظر گرفته است. در مقابل ماشین لباسشویی سامسونگ نیز به جدیدترین تکنولوژی روز مجهز شده است اما با این تفاوت که لباسشویی سامسونگ با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای در اختیار کاربران قرار گرفته است. در این میان می توان موتور گیربکسی را دلیل اصلی گران تر بودن ماشین لباسشویی های lg به شمار آورد.

تفاوت خشک کردن لباس در ماشین لباسشویی های سامسونگ و ال جی

پیش از خرید لباسشویی، باید به قدرت خشک کردن لباس ها هم توجه کرده و آن را در مقایسه لباسشویی ال جی و سامسونگ مد نظر داشته باشید. سامسونگ فناوری Sensor Dry را برای خشک کردن البسه پس از شستشو در ماشین لباسشویی های خود طراحی کرده است. به لطف این فناوری، مرحله خشک کردن لباس ها به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت انجام می شود. بنابراین می توان گفت که در این بخش هم ال جی برنده مسابقه است و تولیدات بهتری در مقایسه با رقیبش دارد.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید