جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 با حضور در نمایندگی ال جی قابل دریافت است. تلویزیون 47LA62100 که از تلویزیون‌های هوشمند ساخته شده در سال 2013 کمپانی ال جی است، دارای کیفیت فول اچ دی Full HD است و رزولوشن تصویر در آن 1920×1080 پیکسل است. تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 داری دو عدد بلندگو با توان خروجی 20 وات است و تکنولوژی استفاده شده در آن برای خروجی صدا، صدای دالبی و سه بعدی است.

تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 برخورداز از گیرنده دیجیتال، تله تکست، تنظیم ساعت روشن و خاموش، قابلیت اتصال به اینترنت و در نهایت OSD Language است. در بخش‌های آتی به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 اشاره خواهد شد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر، تعویض، بهسازی این دستگاه می‌توانید به نمایندگی تلویزیون ال جی مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100

تعمیر تخصصی تلویزیون ال جی مدل 47LA62100

در این بخش به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 و اشکالات مرتبط با این دستگاه اشاره خواهد شد. در صورت نیاز به سرویس‌های شرح داده شده در این بخش می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

خاموش شدن خودبخودی تلویزیون ال جی مدل 47LA62100:

یکی از اشکالات مشاهده شده در این دستگاه مشکل خاموش شدن خودبخودی است. تجربه نشان داده که در غالب موارد بروز این اشکال به دلیل خرابی مین برد تلویزیون است. از این رو در گام نخست می‌بایست عملکرد مین برد بررسی شده و در صورت نیاز جهت تعمیر مین برد اقدام شود. مورد دیگری که ممکن اسن سبب خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی گردد، خرابی برد پاور این دستگاه است. بنابراین در صورت درستی عملکرد مین برد، توصیه می‌شود در مرحله بعد، پاور دستگاه بررسی شود.

(نکته: توصیه می‌شود در صورت مواجهه با این اشکال، از روشن کردن تلویزیون خودداری کنید). تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با رفع این اشکال و سایر خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 با حضور در نمایندگی ال جی و نیز از طریق سرویس تعمیر در محل تلویزیون ال جی قابل دریافت است.

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی مدل 47LA62100:

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در تلویزیون‌های امروزی، مشکل خاموش و روشن شدن‌های متوالی این دستگاه‌هاست. در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می‌شود. (از این حالت غالباً با نام reboot یاد می‌شود). بروز این اشکال معمولاً بدلیل وجود ایراد در مین برد دستگاه است. بنابراین در صورت وجود این اشکال در تلویزیون، نخست درستی عملکرد مین برد بررسی می‌گردد و در صورت وجود ایراد در مین برد، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر مین برد آغاز می‌شود.

به طور کلی رفع این خرابی معمولاً یا با تعویض نرم افزار و یا با تعویض کامل برد انجام می‌پذیرد. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با رفع مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی و سایر خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 با حضور در نمایندگی ال جی و نیز از طریق سرویس تعمیر در محل تلویزیون قابل دریافت است.

تعمیر آبخوردگی تلویزیون ال جی مدل 47LA62100:

زمانی که از آبخوردگی تلویزیون ال جی صحبت می‌کنیم، منظور ما صرفاً ریخته شدن مثلاً یک لیوان آب بر روی دستگاه نیست بلکه موقعیت‌هایی از قبیل شرجی بودن هوا، نفوذ مایعات در هنگام تمیز کردن پنل (مثلا اسپری کردن مایع پاک کننده)، ورود و خروج هوای مرطوب و ریخته شدن آب بر روی تلویزیون نیز می‌تواند سبب آبخوردگی تلویزیون و در نهایت سولفاته شدن قطعات این دستگاه گردد. متأسفانه در صورت بالا بودن میزان آبخوردگی، امکان تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون ال جی وجود ندارد.

(تعویض پنل تلویزیون نیز هزینه بالایی می‌طلبد –چیزی حدود 70درصد از هزینه خرید یک تلویزیون- از همین رو غالب کاربران، خرید یک تلویزیون نو را به تعمیر تلویزیون ال جی ترجیح می‌دهند). تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با رفع این اشکال و سایر خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 با حضور در نمایندگی ال جی و نیز از طریق سرویس تعمیر در محل تلویزیون قابل دریافت است.

خرابی تصویر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100:

تشخیص این مسئله که خرابی پیش آمده در تصویر تلویزیون به چه علت است، نیاز به بررسی همه جانبه‌ی تلویزیون دارد. از میان عللی که سبب خرابی تصویر تلویزیون می‌گردند می‌توان به مواردی چون خاربی مادربرد، ارسال سیگنال Start-up به برد PSU توسط مادربرد، خرابی پانل LCD تلویزیون، وجود نقص در مدار GAMMA در برد T-con، خرابی کابل FPC، کانکتورهای موجود در برد T-CON و برد راه انداز Source، خرابی برد T-con و مواردی از این دست اشاره کرد.

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با رفع این اشکال و سایر خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 با حضور در نمایندگی ال جی و نیز از طریق سرویس تعمیر در محل تلویزیون قابل دریافت است.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 در محل

سرویس تلویزیون در محل راهکاری است جهت تعمیر و ترمیمِ دستگاه‌هایی که به ‌هر روی امکان حمل و جابجایی آن‌ها وجود ندارد. در این سرویس، نیازی به حمل و جابجایی تلویزیون نیست و تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 در محل انجام می‌پذیرد. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از این سرویس دیگر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه تلویزیون خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

تعمیرکاران اعزام شده جهت سرویس تلویزیون در محل، گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون و تعمیر آن می‌باشند. بنابراین در صورتی که تلویزیون شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس تعمیر تلویزیون ال جی مدل 47LA62100 در محل است.

نمایندگی تلویزیون ال جی

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی منحصر به سرویس و نوع خاصی از تلویزیون نیست و کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد. تعمیر تخصصی گیرنده دیجیتال، تعمیر تخصصی پنل LCD – LED (بویژه پنل‌های آب خورده)، تعمیر تخصصی سینما خانواده، تعمیر تخصصی تلویزیون های PLASMA – LCD – LED – 3D – 4K، نصب و ارائه سرویس  USB روی تمام سیستم های صوتی و آمپلی فایرها، تعمیر DVD HI FI COMPONENT SYSTEM، حمل و نقل دستگاه های معیوب شما به تعمیرگاه و بالعکس، تامین قطعات اورجینال تلویزیون‌های ال جی و … برخی دیگر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون ال جی است.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید