جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی به دلیل داغ شدن بیش از اندازه

فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی به دلیل داغ شدن بیش از اندازه

اخبار جدیدی مبنی بر فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی توسط این کمپانی منتشر شده است که نشان می‌دهد، 60 هزار تلویزیون OLED ال جی به این دلیل که با مشکل داغی بیش از حد مواجه شده‌اند، توسط کمپانی ال جی فراخوانی می‌شوند تا مورد تعمیر قرار بگیرند.

به تازگی گزارش‌هایی از داغ شدن بیش از حد تلویزیون شماری از تلویزیون‌های OLED ال جی به گوش این کمپانی رسیده است. به همین دلیل کمپانی ال جی تصمیم گرفته است که طرح فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی را اجرا کند. البته کمپانی ال جی چند روزی است که اجرای این طرح را آغاز کرده است و در حال جمع‌آوری تلویزیون‌های OLED ال جی که با چنین مشکلی مواجه هستند، می‌باشد تا آن‌ها را تعمیر کند.

داغ شدن بیش از اندازه تلویزیون ال جی

اجرای طرح فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی برای تعویض برد پاور این تلویزیون‌ها

کمپانی ال جی تصمیم گرفته است که برای حل مشکل داغ شدن بیش از اندازه شماری از تلویزیون‌های OLED ال جی که با چنین مشکلی مواجه شده‌اند، برد پاور آن‌ها را تعویض کند. طرح فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی شامل: 18 مدل مختلف از تلویزیون‌های OLED ال جی که از فوریه 2016 یعنی بهمن و اسفند ماه 1394 تا سپتامبر 2019 یعنی شهریور و مهر 1398 به فروش رسیدند، می‌باشد. ظاهراً قطعاتی که روی برد پاور این تلویزیون‌ها جهت کاهش میزان نویز الکتریکی به کار رفته‌اند، موجب داغ شدن بیش از اندازه آن‌ها شده‌اند. به همین دلیل است که کمپانی ال جی تصمیم دارید با تعویض برد پاور شماری از تلویزیون‌های OLED، مشکل داغ شدن بیش از اندازه آن‌ها را برطرف کند.

پیشنهاد سایت: ویروسی شدن تلویزیون

ال جی تاکنون مشکل 22000 دستگاه از تلویزیون‌های OLED را برطرف کرده است

غول کره‌ای دنیای فناوری تاکنون موفق شده است که با اجرای طرح فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی، مشکل 22 هزار دستگاه از این تلویزیون‌ها را برطرف کند. به گونه‌ای که ال جی تاکنون برد پاور 22 هزار دستگاه از تلویزیون‌های OLED را تعویض کرده است و موفق شده است که مشکل داغ شدن بیش از اندازه آن‌ها را برطرف کند. از طرفی به سرعت در حال تعویض برد پاور تلویزیون‌های باقی مانده است.

البته ال جی بیانیه‌ای هم در این زمینه صادر کرده است و ضمن شرح دادن علت اصلی مشکل داغ شدن شماری از تلویزیون‌های OLED ال جی از کاربران و مشتریان خود صمیمانه عذرخواهی کرده است. علاوه‌بر این طرح فراخوان 60 هزار تلویزیون OLED ال جی را نیز در این بیانیه به اطلاع مشتریان خود رسانده است و از جمع‌آوری شماری از تلویزیون‌های OLED که چنین مشکلی دارند گفته است تا آن‌ها را تعمیر کرده و مجدداً در اختیار آن‌ها قرار دهد.

به احتمال زیاد مشکل داغ شدن بیش از اندازه برخی از تلویزیون‌های OLED ال جی تنها در دستگاه‌هایی است که فعلا روانه بازار کره جنوبی شده‌اند. البته ال جی بیکار ننشسته است و در حال تحقیق در مورد این مسئله است تا ببیند احتمال ایجاد مشکل مشابه در تلویزیون‌های OLED که در دسترس کاربران بین‌المللی قرار گرفته‌اند وجود دارد یا خیر.

خدمات تخصصی نمایندگی ال جی: تعمیر برد پاور

مدل‌هایی از تلویزیون‌ OLED ال جی که با مشکل داغ شدن بیش از اندازه مواجه شده‌اند

بر اساس اطلاعیه رسمی که کمپانی ال جی منتشر کرده است، مدل‌هایی که از تلویزیون OLED ال جی تحت تاثیر مشکل داغ شدن بیش از حد اندازه قرار گرفته‌اند به شرح زیر می‌باشند:

  • مدل 2016 تلویزیون‌های OLED65E6 ، OLED65G6  و OLED77G6
  • مدل 2017 تلویزیون‌های OLED65B7 ، OLED65C7 ، OLED65E7 ، OLED65G7 ، OLED65W7 ، OLED77G7  و OLED77W7
  • مدل 2018 تلویزیون‌های OLED65G8 ، OLED65W8 ، OLED77C8  و OLED77W8
  • مدل 2019 تلویزیون‌های OLED65W9 ، OLED77B9 ، OLED77C9  و OLED77W9

تازه‌ترین اخبار ال جی را در وب سایت ال جی دنبال کنید

اگر به کمپانی ال جی و محصولاتی که این برند طراحی و تولید می‌کند، علاقه‌مند هستید و دوست دارید که از تمامی اخبار مرتبط با این کمپانی و محصولات آن با خبر شوید، بخش اخبار وب سایت ما را از دست ندهید. نمایندگی رسمی ال جی، علاوه‌بر اینکه از کارشناسان و تکنسین‌های ماهری برخوردار است که خدمات فروش و پس از فروش تمامی محصولات ال جی را به کاربران ارائه می‌دهند، دارای تیمی از نویسندگان مجرب است که داغ‌ترین اخبار ال جی را برای کاربران گردآوری می‌کنند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید