جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آموزش تعویض باتری موبایل ال جی

همانطور که می دانید گوشی های جدید باتری های جدا شونده ندارند و درب پشتی آنها باز نمی شود. این ویژگی باعث شده که در صورت نیاز به تعویض باتری، نیاز به استفاده از تجهیزات ویژه و طی مراحل خاصی باشد. از طرفی همه باتری ها پس از گذشت مدتی دچار مشکلاتی می شوند. عواملی همچون نوسانات برق و نفوذ رطوبت یا ضربه خوردن نیز همیشه در کمین هستند تا باتری گوشی شما را از کار بیندازند.

اگرچه اولویت تیم تعمیرات موبایل نمایندگی ال جی بر تعمیر باتری گوشی ال جی است، اما گاهی تنها با تعویض این قطعه می توان مشکلات دستگاه را برطرف کرد. مثلا اگر باتری باد کرده باشد باید به سرعت با یک باتری جدید تعویض شود تا خطر انفجار وجود نداشته باشد. در ادامه ضمن آموزش تعویض باتری موبایل ال جی ، شما را با نکاتی کاربردی در این رابطه آشنا خواهیم کرد.

تعویض باتری موبایل ال جی

فیلم آموزش تعویض باتری موبایل ال جی

اگر گوشی ال جی دارید که اخیرا دچار ایراداتی در زمینه شارژ شده است، احتمالا باتری نیاز به بررسی دارد. اگر باتری در این شرایط ترمیم نشود، تیم تعمیرات گوشی ال جی اقدام به تعویض آن می کنند. اما روند تعویض باتری گوشی های هوشمند چگونه است؟ درب پشتی گوشی چگونه و با چه ابزاری باز می شود؟ نحوه جایگذاری باتری جدید به چه شکلی است؟ همه این موارد به اضافه نکات و جزئیات بیشتر، در فیلم آموزش تعویض باتری موبایل ال جی قابل مشاهده هستند.

با دیدن این ویدئوی آموزشی درک بهتری از بخش های مختلف تعویض باتری گوشی های هوشمند کسب خواهید کرد. تعمیرکار با استفاده از ابزار مخصوص قاب گوشی را باز می کند. سپس پیچ های نگهدارنده قاب باز می شوند تا باتری راحت تر از گوشی خارج شود. پس از بیرون آوردن باتری معیوب و جایگزین کردن قطعه جدید، اتصالات مطابق قبل بسته می شوند. البته شما به عنوان یک کاربر، ابزار مناسب و مهارت کافی برای تعویض این قطعه را ندارید. بنابراین توصیه اکید می کنیم که به دیدن فیلم اکتفا نکرده و برای تعویض باتری از تعمیرکاران مجرب و دوره دیده کمک بگیرید.

مراحل تعویض باتری گوشی ال جی

عملیات تعویض باتری موبایل lg به ترتیب زیر انجام می شود:

1- آزاد کردن خشاب سیمکارت

2- گرما دادن به قاب پوشی

3- نصب ساکشن کاپ روی درب پشت گوشی

4- کشیدن ساکشن کاپ

5- وارد کردن پیک به لبه زیرین قاب

6- شل کردن لبه های دب پشت گوشی

7- جداسازی درب پشت گوشی

8- باز کردن تمامی پیچ های نگهدارنده فریم میانی

9- بلند کردن لبه زیرین فریم میانی

10- جداسازی فریم میانی

11- باز کردن کانکتور باتری

12- بلند کردن باتری از جایگاهش

13- جداسازی و تعویض باتری گوشی ال جی

14- بستن گوشی و بخش های جدا شده برعکس مراحل قبل

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی

نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی به صورت تخصصی به ترمیم انواع مشکلات گوشی های این شرکت اشتغال دارد. این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، خدمات با کیفیتی را در زمینه تعمیرات گوشی های هوشمند برند ال جی به کاربران محترم ارائه می دهد. نظارت مهندسین ارشد IT بر روند تعمیرات موجب کاهش احتمال خطا و اشتباه شده است.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی، تعویض باتری، تعمیر تاچ، تعمیر دوربین، تعویض گلس، فلش نرم افزاری، ویروس کشی، تعمیر و تعویض برد آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر آی سی تغذیه موبایل ال جی و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر موبایل ال جی به شمار می روند. به موجب ضمانت نامه ای که به شما ارائه می شود، می توانید هرگونه خطای احتمالی را در بازه زمانی یک ماهه پیگیری کنید.

1/5 (1 امتیاز)