جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

علت هنگ کردن لپ تاپ ال جی چیست؟

هنگ کردن لپ تاپ مخصوصاً زمانی که کار ضروری با آن دارید، خیلی کلافه‌کننده است. اکثر اوقات مشکلات نرم‌افزاری هستند که موجب هنگ کردن لپ تاپ می‌شوند؛ البته اختلالات سخت‌افزاری هم در به وجود آوردن این مشکل بی‌تقصیر نیستند. اگر از کاربران لپ تاپ های ال جی هستید و لپ تاپ شما بیش از اندازه هنگ می‌کند با دنبال کردن این مطلب می‌توانید با علت هنگ کردن لپ تاپ ال جی و تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لپ تاپ ال جی، آشنا شوید؛ پس در ادامه این مطلب با ما باشید.

هنگ کردن لپ تاپ ال جی

بررسی علت هنگ کردن لپ تاپ ال جی

نصب دو آنتی ویروس بر روی یک ویندوز

مهم‌ترین علت هنگ کردن لپ تاپ ال جی ، نصب کردن دو آنتی ویروس بر روی یک ویندوز است. نصب دو آنتی ویروس بر روی یک ویندوز نه تنها موجب بروز اختلال در اجرای نرم‌افزارها می‌شود بلکه باعث هنگ کردن سیستم نیز می‌شود؛ بنابراین اگر از دو آنتی ویروس بر روی سیستم خود استفاده می‌کنید، بهتر است یکی از آن‌ها را حذف کنید.

اجرای برنامه‌های سنگین

اجرای برنامه‌های سنگین یا اجرای چندین برنامه به صورت هم‌زمان که رم سیستم از پس آن‌ها برنمی‌آید، دیگر علت هنگ کردن لپ تاپ ال جی است؛ با این وجود بهتر است برنامه‌های سنگین را از روی سیستم خود پاک کنید و از اجرای چند برنامه به صورت هم زمان خودداری کنید تا با مشکل هنگ کردن لپ تاپ روبه‌رو نشوید.

ویروسی شدن سیستم

دیگر علت هنگ کردن لپ تاپ ال جی، ویروسی شدن سیستم است که حداقل یک بار هم که شده برای همه کاربران لپ تاپ و کامپیوتر اتفاق افتاده است. در صورتی که دلیل هنگ کردن سیستم شما ویروسی شدن آن باشد به یک آنتی ویروس اورجینال بر روی سیستم خود نیاز دارید تا به راحتی بتوانید از شر ویروس‌ها و هنگ کردن سیستم خود خلاص شوید. نمایندگی لپ تاپ ال جی، خدمات نرم‌افزاری نصب آنتی ویروس اورجینال را نیز به کاربران لپ تاپ ال جی ارائه می‌دهد؛ بنابراین می‌توانید جهت نصب آنتی ویروس اورجینال بر روی سیستم خود به نمایندگی لپ تاپ ال جی مراجعه کنید.

اختلال در فایل‌های رجیستری ویندوز

گاهی اوقات بهم‌ریختگی و اختلال در فایل‌های رجیستری ویندوز، موجب می‌شود که سیستم شما هنگ کند؛ تنها راه حل این مشکل، تعویض ویندوز و نصب یک ویندوز جدید است؛ البته نه با استفاده از یک سی دی ویندوز غیر اورجینال، بلکه با استفاده از یک سی دی ویندوز اورجینال چراکه استفاده از سی دسی‌های ویندوز غیر اورجینال که متاسفانه بازار را پر کرده‌اند، دیگر علت هنگ کردن لپ تاپ ال جی است. می‌توانید جهت نصب ویندوز اورجینال به نمایندگی لپ تاپ ال جی مراجعه کنید تا تکنسین‌های این مرکز به صورت حرفه‌ای یک ویندوز اورجینال را بر روی سیستم شما نصب کنند.

خرابی مادربرد، هارد یا کارت گرافیک

درصورتی که هیچ یک از دلایل نرم‌افزاری که به آن‌ها اشاره کردیم موجب هنگ کردن لپ تاپ ال جی نشده باشند، احتمال دارد که بروز مشکلات سخت‌افزاری مانند: خرابی مادربرد، هارد یا خرابی کارت گرافیک لپ تاپ موجب بروز این مشکل شده باشند؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که عیب‌یابی و تعمیرات سخت‌افزاری سیستم خود را در این صورت به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ال جی بسپارید. تکنسین‌های نمایندگی لپ تاپ ال جی از تخصص و مهارت بالایی در زمینه تعمیر مادربرد لپ تاپ ال جی و تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ال جی برخوردار هستند از این‌رو با عیب‌یابی دقیق لپ تاپ ال جی، قطعه معیوب شده این دستگاه را تعمیر یا تعویض می‌کنند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ال جی

در صورت بروز هر گونه مشکلی برای لپ تاپ ال جی، اعم از مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، می‎‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ ال جی مراجعه کنید؛ تکنسین‌های این مرکز سیستم شما را مورد عیب‌یابی و بررسی دقیق قرار می‌دهند تا منشأ مشکلات آن را پیدا کرده و درنهایت با تعمیرات تخصصی مشکل مربوطه را برطرف می‌کنند؛ درنهایت نیز جهت اطمینان از رفع مشکل لپ تاپ ال جی، این دستگاه را طی مراحل متعددی مورد تست و بررسی قرار می‌دهند.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید