گلس گوشی LG

واژه گلس گوشی lg برای غالب کاربران این دستگاه، یادآور محافظ ورقه‌مانندی است که به صورت جداگانه خریداری شده و بر روی صفحه نمایش گوشی تلفن همراه چسبانده می‌شود. اگر شما نیز چنین تصوری دارید، بد نیست بدانید که قطعه دیگری به نام گلس نیز وجود دارد که بیرونی‌ترین بخش صفحه نمایش موبایل است. تفاوت این دو گلس گوشی ال جی در آن است که گلس نخست، در برابر ضربات وارد شده به دستگاه، از صفحه نمایش محافظت کرده و از ایجاد خط و خش بر روی آن جلوگیری می‌کند. اما گلس دومT جزیی از ساختار دستگاه تلفن همراه است. در تصویر زیر می‌توانید محل قرارگیری گلس گوشی lg که با شماره ۱ مشخص گردیده است را مشاهده نمایید. (شماره ۲ تاچ گوشی و شماره ۳ ال سی دی گوشی است.)

تعمیرات موبایل ال جی

تعمیر گلس گوشی LG

در صورت وارد شدن هر گونه فشار و ضربه به گوشی ال جی، گلس این دستگاه، احتمالاً نخستین قطعه‌ای خواهد بود که دچار شکستگی و آسیب می‌شود. در صورت بروز این اتفاق –یعنی شکستگی گلس- چاره‌ای جز تعویض گلس گوشی ال جی باقی نمی‌ماند؛ به عبارتی دیگر تعمیر گلس گوشی lg تنها با تعویض آن و استفاده از یک نمونه نو امکان‌پذیر است. (از همین رو توصیه می‌شود در صورت نو بودن موبایل‌تان، حتما از صفحات محافظ صفحه نمایشِ موجود در بازار، که با گوشی شما سازگاری دارند استفاده نمایید).

آنچه که در ارتباط با تعمیر گلس گوشی lg می‌بایست مدنظر قرار گیرد میزان خرابی پیش آمده در صفحه نمایش است. بدین معنا که اگر ضربه وارد شده به گوشی تنها منجر به شکستگی گلس شده است دیگر نیازی به تعمیرات ال سی دی نخواهد بود و تنها گلس تعویض می شود. در این شرایط، ال سی دی اورجینال دستگاه روی آن باقی میماند و عملکرد دستگاه ۱۰۰ درصد به کیفیت نخستین باز می گردد. ضمن اینکه هزینه تعویض گلس گوشی lg نصف هزینه تعویض تاچ و ال سی دی است.

تعویض گلس گوشی ال جی (محافظ صفحه نمایش)

تعویض گلس گوشی lg به مورد پیش ختم نمی‌شود. بخش دیگری که کاربران آن را با عنوان گلس می‌شناسند، -و جهت تعویض آن به مرکز تعمیرات ال جی مراجعه می‌کنند-، محافظی است که بر روی صفحه نمایش گوشی قرار می‌گیرد. البته تعویض این مدل از گلس، کار چندان دشواری نیست و کاربران می‌توانند با اندکی احتیاط، آن را انجام دهند. در بخش زیر با برخی از نکاتی که رعایت آنها در حین تعویض گلس گوشی lg (محافظ صفحه نمایش) ضروری است آشنا می شویم:

  • توجه به سمت و سوی صفحه نمایش گوشی جهت چسباندن گلس (دقت کنید که دوربین و اسپیکر برچسب با دوربین و اسپیکر گوشی یکجا باشد).
  • در چسباندن گلس نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید. عدم توجه به این کار سبب ایجاد حباب در زیر گلس می شود. حباب هایی که گاه رفع آنها ممکن نیست.
  • تعویض گلس گوشی ال جی در محیطی عاری از گرد و غبار
  • تمیز بودن کامل دست ها (عاری بودن از هر گونه چربی و کثیفی)
  • پاک کردن تمام و کمال صفحه نمایش (برای این کار می توانید از یک پارچه لطیف، بدون پرز و آغشته به الکل استفاده نمایید)

تعمیرات گوشی LG

با توجه به پرطرفدار بودن گوشی های ال جی و فروش بالای این محصولات در درون کشور، کادر فنی مرکز تعمیر گوشی ال جی تمامی تلاش و توان خویش را به کار بسته است تا همگام با پیشروی‌های این کمپانی سرشناس و محبوب قادر به کسب رضایت بیش از پیش کاربران آن گردد و ارائه‌دهندۀ خدماتی در خور و شایسته نام این برند باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اختلال در گوشی های ال جی خویش به مرکز تخصصی سرویس و تعمیرات موبایل ال جی مراجعه و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش از جمله خدمات مرتبط با تعمیر گلس گوشی lg را دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیرات lg

مرکز تعمیرات ال جی با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر و تجهیز خود به ابزارآلات پیشرفتۀ تعمیر، فضایی فراهم ساخته که در آن امکان تعمیر و بازیابی تمامی قطعات معیوب وجود دارددستیابی به این سطح از خدمات تنها به دلیل مهارت و کاردانی اعضای این مرکز نمی‌باشد؛ جزء دیگر این مجموعه که نقش پررنگی در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات ایفاء می‌کند، بهره‌مندی این مرکز از تجهیزات  و ابزارآلات پیشرفته و تخصصی تعمیر است که در هریک از واحدهای تعمیراتی با توجه به آن محصول فراهم شده و در اختیار کارشناسان قرار گرفته است. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات lg در بخش زیر معرفی شده است.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی یکی از مجموعه‌های فعال و پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات ال جی در ایران است که فعالیت خود را همزمان با ورود محصولات ال جی به کشور، آغاز کرده است. این مجموعه در طول سالهای اخیر تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص دو حوزه تعمیر و فروش گماشته است تا موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خود گردد. مدت‌هاست که نام محصولات ال جی با نمایندگی ال جی در ایران گره‌ خورده است و کاربران محصولات این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان نمایندگی تعمیرات ال جی است.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش‌های وبسایت قابل پیگیری است.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+