جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی عرضه کننده تمامی سیستم های سرمایشی و تهویه کننده هوای ال جی با بهترین کیفیت و گارانتی خدمات پس از فروش به هموطنان و مشتریان گرامی می باشد. کاربران گرامی می توانند پس از حضور در این مرکز و دریافت مشاوره ها و راهنمایی های مورد نظر، نوع کولر گازی مورد نظر خویش را انتخاب و تمامی خدمات پس از فروش آن را دریافت نمایند.

دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در نمایندگی فروش کولرهای گازی ال جی سبب می گردد تا کاربر دستگاهی را خریداری نماید که بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای وی داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی برترین گزینه به شمار آید. کارشناسان نمایندگی فروش کولر گازی ال جی پیشنهاد می کنند پیش از اقدام به خرید این دستگاه نکات و موارد زیر را بخاطر داشته باشید:

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی

فروش انواع مدل های کولر گازی ال جی

نمایندگی فروش انواع کولر گازی تمامی مدلهای عرضه شده توسط کمپانی های گوناگون اعم از کولرهای پرتابل یا قابل حمل، ایستاده، اسپلیت یا دو تکه، کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره ای یا یک تکه را در مجموعه خویش داشته و قادر است تا پاسخگوی تمامی خریداران و مشتریان گرامی باشد. کاربران گرامی با حضور در مرکز فروش کولر گازی می توانند بسته به نیاز و بودجه ای که در نظر دارند، کولر گازی مناسب خویش را انتخاب و تهیه نموده و از تخصصی ترین خدمات پس از فروش این دستگاه بهره‌مند گردند.

کولرهای عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدمات پس از فروش هستند و کارشناسان نصب و راه‌اندازی پس از خرید این دستگاه، با خریدار همراه شده و تمامی عملیات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی آن را (در صورت درخواست خریدار) انجام می دهند. کاربران گرامی با حضور در نمایندگی فروش کولر گازی ال جی می توانند بسته به نیاز و بودجه ای که در نظر دارند، کولر گازی مناسب خویش را انتخاب و تهیه نموده و از تخصصی ترین خدمات پس از فروش این دستگاه بهره مند گردند.

خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی

خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی پشتیبان شما خریداران گرامی در حوزه های تعمیر، بهسازی، نصب، جابجایی و سرویس های دوره ای است. کاربران، صاحبان و خریداران کولر گازی‌های ال جی می توانند با برزو هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های مورد استفاده‌شان به مرکز خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی مراجعه نمایند و سفارش دریافت تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را ثبت نمایند. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به نوع خاصی از کولرگازی نیست و تمامی مدلهای این برند اعم از کولرهای پرتابل یا قابل حمل، ایستاده، اسپلیت یا دو تکه، کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره‌ای یا یک تکه را شامل می‌گردد.

برخی از خدمات مرتبط با انواع کولر گازی که توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی عرضه می‌گردند عبارتند از: تعمیر مشکل روشن نشدن کولرگازی، تعمیر مشکل کار نکردن کمپرسور، تعمیر مشکل روشن نشدن فن با وجود کار کردن کولرگازی، تعمیر مشکل سرمای بیش از حد کولر و اتومات نشدن کولر و … . کاربران گرامی با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کولرگازی ال جی می‌توانند ضمن بهره‌‌مندی از خدمات ارائه شده در حوزه تعمیر، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه خرید کولر گازی اتخاذ کنند.

نصب کولر گازی ال جی در محل

در نصب کولر گازی ال جی می‌بایست نکات بسیاری مدنظر قرار گرفته و رعایت شود. بی‌توجهی به این نکات سبب نصب نادرست کولر و در نهایت خرابی زودهنگام کولر خواهد شد. در صورتی که نصب کولر گازی در محل بدون درنظرداشتن استانداردهای این حوزه انجام شود، آنچه که اتفاق خواهد افتاد، خرابی های مکرر کولر، اختلال در عملکرد قطعات کولر و کاهش راندمان کولر در کوتاه مدت خواهد بود.

به طور کلی نصب کولرگازی در محل در طول پنج مرحله انجام خواهد شد که عبارت است از: نصب یونیت داخلی کولر گازی، نصب یونیت بیرونی کولر گازی، نصب و محکم کردن قطعات برقی دستگاه، لوله کشی کولر گازی، وکیوم کردن کولر گازی (هواگیری کولر گازی). انجام هر یک از مراحل مذکور می‌بایست توسط کارشناسان نصب کولرگازی و با رعایت همه‌جانبه استانداردهای این کار انجام پذیرد. اگر به تازگی کولر گازی جدیدی را تهیه کرده‌اید و یا به هر دلیل قصد جابجایی کولر خود را دارید می‌توانید جهت دریافت خدمات مرتبط با نصب کولر گازی ال جی در محل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نصب کولر گازی ال جی در محل

نکات مهم در خرید کولرگازی

اگر قصد خرید یکی از کولرهای گازهای اسپلیت ال جی را دارید به طراحی پنل آن نیز توجه داشته باشید. زیرا آنچه که شما تا مدتها پس از نصب با آن سر و کار خواهید داشت نقش و بدنه پنل است. اگرچه احتمالاً زیبایی پنل اندکی بر قیمت این دستگاه افزوده و آن را گرانترمی کند.

نکته اول:

پیش از اقدام به خرید اطلاعات نسبتاً جامعی را نسبت به انواع کولرهای اسپلیت، کولرهای پنجره ای و کولرهای ایستاده کسب نمایید. (مدلهای دیگری نیز از این دستگاه وجود دارد لیکن غالب کاربرد در کشور ما از این سه نوع است).

نکته دوم:

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد استفاده یا عدم استفاده از اینورتر در دستگاه است. کولرهایی که از اینورتر استفاده می کنند با کاهش مصرف انرژی سبب میگردند تا کاربر هزینه کمتری بابت برق پرداخت نماید. موتورهای اینورتر مشابه موتورهای معمولی، مرتبا خاموش و روشن نمی‌شوند و تنها در سرعت گردش خود تغییر ایجاد می‌کنند.

یکی از مواردی که باعث بالا رفتن مصرف برق می‌شود، شروع به کار موتور است که جریان بالایی را از منبع تغذیه می‌کشد. اصلا همین روشن و خاموش شدن پیوسته‌ی کمپرسور، باعث مصرف بیش ‌از حد برق می‌شود. حال وقتی موتور نیاز به روشن شدن‌های پی‌درپی نداشته باشد، مصرف برق دستگاه به‌‌شدت کاهش می‌یابد. همین موضوع است که باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده ‌است.

نکته سوم:

نکته سوم در باب خرید کولر گازی توجه به میزان قدرت خنک کنندگی آن پیش از خرید است که برآورد این مسئله نیاز به دانش و تجربه کافی دارد از این رو بهتر است پیش از اقدام به خرید از مشاوره ها و راهنمایی های یک کارشناس در این زمینه بهره مند گردید،

زیرا انتخاب یک کولر گازی بدون توجه به این نکته سبب می گردد تا یا با عدم کارایی کافی دستگاه مواجه گردید یا به دلیل ظرفیت بالای دستگاه از سرما یخ بزنید!

نکته چهارم:

نکته چهارم توجه به نوع کمپرسور است زیرا در کولرهای گازی کمپرسورها نقش بسزایی دارند. در کولرهای امروزی کمپرسور روتاری پرکاربردترین است و انواع اسکرول با وجود آنکه عملکرد بهتری دارند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

مسائل و نکات دیگری نیز وجود دارد که شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش مقالات آنها را مشاهده نمایید. نکاتی چون: توجه به میزان مصرف برق، دقت به EER، توجه به میزان پرتاب باد، اهمیت دادن به میزان صدای کولر، فیلتر داشتن یا نداشتن کولر جهت تهویه هوا، خرید کالای با ضمانت یا بدون ضمانت و … .

شما کاربران گرامی می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز خویش را (اعم از اطلاعات تخصصی و عمومی) با حضور در نمایندگی فروش کولر گازی ال جی کسب نمایید.

تعمیرات کولر گازی ال جی و دیگر واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی سرویس واحدهای تعمیرات ال جی در این مرکز را با تیمی از باتجربه ترین مهندسان و متخصصان تعمیرات راه اندازی نموده است. واحدهای حاضر در نمایندگی ال جی با بهره گیری از سالها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات ال جی را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهند. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک تعمیرات تخصصی کولر گازی در نمایندگی ال جی گردند.

نمایندگی ال جی در «بخش فروش»، بر فروش و عرضه تمامی محصولات کمپانی ال جی تمرکز دارد. در این بخش تمامی محصولات با ضمانت اصل و گارانتیِ اورجینال بودن به مشتریان گرامی عرضه می‌گردند. بعلاوه در صورت درخواست مشتری، کارشناسان نصب و راه‌اندازی تمامی اقدامات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی دستگاه را انجام داده و راهنمایی مورد نیاز را ارائه می‌نمایند.

 در حوزه «تعمیرات محصولات ال جی» نیز تمرکز عمدۀ متخصصان این واحد بر تعمیر و ترمیم محصولات معیوبِ ال جی است که به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته‌اند. عیوبی که ممکن است به دلیل اختلال در نوسانات برق یا استهلاک در قطعات ایجاد گشته باشند.

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی و اخبار مرتبط

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی تمام توان و امکانات خویش را به کار بسته تا کاربران گرامی با حضور در این مرکز بهترین خرید را داشته و انتخابی هوشمندانه را تجربه نمایند. کارشناسان حاضر در این مرکز با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های کاربران و خریداران خواهند بود و با ارائه تخصصی ترین اطلاعات، آنها را در خرید کولر گازی ال جی مناسب راهنمایی خواهند ساخت.

خریداران محترم می‌توانند با یک ‌بار مراجعه به این مرکز دستگاه مورد نظر خویش را سفارش داده و بلافاصله تهیه نمایند زیرا نمایندگی فروش کولر گازی ال جی آرشیوی جامع از تمامی مدل‌ های این محصول را در اختیار دارد. کمپانی ال جی هم‌اکنون کولرهای خویش را در مدل ‌های متنوعی به بازارهای جهانی عرضه کرده است.

این تنوع، برای کاربر این امکان را فراهم ساخته تا بسته به نیاز خویش دستگاه مورد نظر را انتخاب نموده و بهترین کیفیت را در حین کار با آن تجربه نماید. کاربران گرامی می توانند با مراجعه به بخش زیر در جریان برخی از اطلاعات و اخبار مرتبط با کمپانی ال جی و محصولات آن قرار گیرند.

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی و مقالات مرتبط

در حالی که همه‌جا صحبت از خدمات پس از فروش است مدیریت نمایندگی فروش کولر گازی توشیبا کارشناسان خود را ملزم به ارائه «خدمات پیش از فروش» نیز ساخته‌ است.

اما خدمات پیش از فروش به چه معناست؟ خدمات پیش از فروش دربردارنده تمامی اطلاعاتی است که ممکن است خریدار پیش از اقدام به خرید به آن‌ها نیاز داشته باشد. شما می‌توانید با حضور در نمایندگی فروش کولر گازی ال جی تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را درباره هریک از کولرهای گازی ال جی از کارشناسان فروش کسب نمایید.

اطلاعاتی نظیر: ویژگی‌های هر یک از کولرهای گازی ال جی، مزایا و معایب، ارزش خرید، ارائه یا عدم ارائه خدمات پس از فروش، مقایسه هریک از کولرهای گازی ال جی با دستگاه های هم ‌رده در برندهای دیگر، توضیحاتی در مورد شیوه استفاده و نگهداری از کولرهای گازی ال جی و اطلاعاتی از این دست با صبر و حوصله و رعایت اصل مشتری‌مداری ارائه می‌‌گردد. هریک از مشتریان گرامی لذت یک خرید هوشمندانه و آگاهانه را برای اولین‌بار در این مرکز تجربه می نمایند.

کارشناسان ما جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات در این بخش برآن گشته اند تا برخی از مطالب و دانستنی های مفید را در قالب مقالاتی تدوین ساخته و در اختیار کاربران گرامی قرار دهند. کاربران گرامی می توانند بخشی از اطلاعات مورد نیاز خویش را با مراجعه به مطالعه مقالات ارائه شده کسب نمایند.

انواع کولر گازی ال جی و دیگر محصولات ال جی

شرکت ال‌جی LG با تولیدات کاربرپسندِ خویش در دو حوزه‌یِ تجهیزات خانگی و ارتباطات توانسته است بخش عمده‌ای از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد و محصولات خود را به اقصی نقاط جهان صادر نماید. این شرکت نخستین بار در سال ۱۹۵۸ و از تلفیق دو شرکت کره‌ای لاکی (Lucky) و گلد استار (Gold Star) – که شرکت‌هایی فعال در زمینه ساخت قطعات پلاستیکی و  لوازم الکترونیکی بودند- پدید آمد.

نام LG نیز اشاره به حرف نخست نام این دو کمپانی یعنی Lucky و Gold star دارد. دفتر مرکزی اسن شرکت در حال حاضر در سئول کره‌ی جنوبی واقع است. در حال حاضر شرکت ال جی علاوه بر تولید تمامی محصولات و تجهیزات خانگی نظیر رادیو، تلویزیون، یخچال و دستگاه‌های تهویه مطبوع، فعالیت گسترده‌ای نیز در زمینه تولید تلفن‌های همراه دارد و با فن‌آوری‌های به‌روز و طرح‌های بدیعی که در زمینه تلفن‌های همراه به کار می‌برد، تجربه‌ای بهینه از تلفن همراه را در اختیار مشتریان خود در سرتاسر جهان قرار داده است.

شرکت ال‌جی هم‌اکنون دومین تولیدکننده تلویزیون و سومین تولیدکننده گوشی‌های موبایل در جهان است و بیشترین میزان فروش درایوهای نوری را به خود اختصاص داده است. اطلاعات مرتبط با سایر محصولات ال جی در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است.

تعمیرات کولرگازی ال جی و سوالات متداول تعمیرات

تعمیرات کولرگازی ال جی و رفع اشکالات پیش آمده در آن نیازمند حضور کارشناسانی است که ضمن بهره‌مندی از دانشِ تئوریکِ مرتبط، دوره‌های فنی مورد نیاز را نیز پشت سر گذاشته باشند. بعلاوه کارشناسان تعمیرات کولرگازی ال جی می‌بایست ضمن بهره‌مندی از دانش مرتبط، ابزار تخصصی این کار را در اختیار داشته باشند. این مرکز با خرسندی اعلام می‌دارد که با فراهم آوردن تمامی پارامترهای فوق، موفق به ارائه تخصصی‌ترین خدماتِ تعمیرات کولر گازی ال جی گشته و این امر مرهون بیست سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینۀ فروش، اجرا و تعمیر سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به‌ویژه سیستم های سرمایشی و گرمایشی ال جی می‌باشد.

متاسفانه گاه مشاهده شده که هموطنان گرامی با سلیقۀ شخصی و بی‌هیچ دانشی به صورت خودسرانه اقدام به تعمیر کولرهای گازی می‌نمایند که این امر به هیچ عنوان اصولی و پذیرفته شده نیست. حتی اگر در این زمینه دانش و مهارتی دارید، کارشناسان امر توصیه می‌کنند از دانش متخصصان این حوزه بهره‌مند گردید. به همین دلیل بخشی با عنوان سوالات متداول تعمیرات ال جی در نظر گرفته شده است تا کارشناسان ما پرسش های شما را پاسخ دهند.

4/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید