تعمیر یخچال ال جی در منزل

اگر در طول روزهای اخیر متوجه اختلالاتی در عملکرد یخچال ال جی خود شده اید و قصد رفع آنها را دارید توصیه ما به شما آن است که سرویس های تخصصی مرتبط با تعمیر یخچال را صرفاً از نمایندگی های رسمی و مراکز مجاز دریافت نمایید. توجه به این موضوع سبب می گردد تا شما دریافت‌کننده برترین سطح کیفی خدمات در حوزه تعمیر یخچال باشید. همانگونه که می‌دانید تعمیر یخچال ال جی به دلیل ابعاد بالای این دستگاه و دشواری‌های حمل آن، معمولاً به صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. در این سرویس، کارشناسان تعمیر پس از ثبت درخواست، توسط متقاضی، به آدرس ذکر شده مراجعه کرده و تعمیرات تخصصی مورد نیاز را بر روی دستگاه اعمال می‌نمایند.

تعمیر یخچال ال جی در منزل و محل کار یکی از سرویس‌های ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات ال جی است که توسط تیمی از برترین کارشناسان تعمیر یخچال انجام می‌پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به سرویس تعمیر یخچال ال جی در منزل، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر یخچال ال جی در محل

چه زمانی از سرویس «تعمیر یخچال ال جی در منزل» استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات ارائه شده در روش « تعمیر یخچال ال جی در منزل» زمانی پیشنهاد می شود که شما نمی دانید اشکال پیش آمده در دستگاه مربوط به کدام قطعه و کدام بخش از دستگاه است. در این شرایط نیاز است تا کارشناس تعمیر خود در محل حضور یافته و با طی مراحل عیب یابی، قطعه معیوب را شناسایی کند. بدیهی است در شرایطی که بدانید اشکال پیش آمده مربوط به کدام قطعه است و بتوانید این قطعه را از دستگاه جدا کنید و به تعمیرگاه تحویل دهید، نیازی به استفاده از سرویس تعمیر یخچال ال جی در منزل نخواهید داشت (مگر در مواردی خاص چون ضیق وقت، دوری از تعمیرگاه و …)

موقعیت دیگری که استفاده از روش سرویس در محل را ضروری می سازد، خراب بودن قطعه ای در دستگاه و نیاز به تعویض آن است. در چنین وضعیتی نیز، توصیه می شود از روش تعمیر یخچال ال جی در منزل استفاده نمایید. مگر آنکه مهارت تعویض و تعمیر قطعات دستگاه معیوب را داشته باشید و بتوانید با تهیه قطعه، خود نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. در نیاز به سرویس های دوره ای دستگاه، تعمیر قطعات مهم و بزرگ دستگاه، تعمیر قطعاتی که امکان جداسازی آنها از دستگاه وجود ندارد و موقعیت هایی از این دست نیز توصیه می شود از روش سرویس در محل استفاده نمایید.

هزینه تعمیرات یخچال ال جی

اگر از یخچال ال جی استفاده می‌کنید و با مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید و می‌خواهید آن را تعمیر کنید؛ اما قبل از آن دوست دارید بدانید که هزینه تعمیر این دستگاه چقدر می‌شود، باید با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید.

زمانی که با این مرکز تماس بگیرید، تکنسین‌های آن به آدرس موردنظرتان اعزام شده و به عیب‌یابی یخچال شما می‌پردازند. زمانی که این دستگاه را عیب‌یابی می‌کنند، منشا بروز مشکل در آن را پیدا کرده و تشخیص می‌دهند که آیا امکان تعمیر قطعه معیوب شده وجود دارد یا باید آن را تعویض کرد. سپس براساس این اطلاعات هزینه تعمیر یخچال ال جی را تخمین زده و به شما اطلاع می‌دهند؛ تا اگر تمایل داشتید، پروسه تعمیرات این دستگاه را آغاز کنند.

هزینه تعمیر یخچال LG

خدمات تعمیر یخچال ال جی

در حال حاضر غالب خدمات مرتبط با تعمیر یخچال به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. دلیل این امر نیز ابعاد بالای انواع یخچال و عدم امکان جابجایی و تحویل آن‌ها به تعمیرگاه است. (مگر آنکه صاحب دستگاه، خود قادر به عیب یابی دستگاه باشد و بتواند قطعه معیوب را از یخچال جدا سازد. در اینصورت می توان قطعه از کار افتاده را به تعمیرگاه تحویل داد تا سرویس های مورد نیاز جهت تعمیر بر روی آن پیاده شود). جهت استفاده از سرویس تعمیر یخچال ال جی در منزل کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت، با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار یخچال را ثبت نمایید.

پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم میان شما و کارشناس تعمیرات یخچال صورت می گیرد و تعمیرکار در یک زمان مشخص در محل کار، منزل و یا … حضور می یابد. در این شیوه از تعمیر، محدودیتی وجود ندارد و کارشناس اعزامی به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از تجهیزات و قطعات جانبی، قادر به سرویس و تعمیر کلیه اشکالات یخچال است.

تعمیر برد یخچال ال جی

چرا سرعت فن به طور خودکار تغییر می‌کند؟ دلیل شنیده شدن صدای عجیب و غریب از موتور یخچال چیست؟ دلیل کار کردن فن‌ها درحالیکه که کمپرسور خاموش است، چیست؟ چرا فن اواپراتور کار نمی‌کند؟ جالب است بدانید که بروز هر یک از این مشکلات ارتباط مستقیمی با خرابی برد یخچال دارد. نقش برد در یخچال، تعیین وظیفه و مسئولیت هر یک از اجزاء و قطعات این دستگاه است.

علاوه‌بر این، این برد یخچال است که ارتباط بین تمامی اجزاء و بخش‌های یخچال را برقرار می‌کند. با این وجود بدیهی است که با بروز مشکل برای برد یخچال، اختلالات زیادی در این دستگاه به وجود بیایند. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در یخچال ال جی مواجه شده‌اید، می‌توانید از خدمات تعمیر یخچال ال جی در منزل توسط نمایندگی ال جی استفاده کنید. تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید.

تعمیر لامپ یخچال ال جی

آیا تاکنون این مشکل برای شما به وجود آمده است که لامپ یخچالتان روشن نشود؟ درواقع روشن نشدن لامپ یخچال سه دلیل دارد که این دلایل شامل: سوختن لامپ، خراب شدن سوکت و خراب شدن میکروسوئیچ آن می‌باشند. از آن‌جایی که لامپ یخچال یک قطعه مصرفی است، سوختن آن در استفاده طولانی‌مدت بدیهی است و در این حالت، راهی جزء تعویض لامپ این دستگاه وجود ندارد. البته همانطور که اشاره کردیم تنها دلیل روشن نشدن لامپ یخچال ال جی، سوختن آن نیست و گاهی‌اوقات خراب شدن سوکت یا میکروسوئیچ لامپ یخچال نیز موجب می‌شود که این قطعه روشن نشود.

برای اینکه مطمئن شوید لامپ یخچال شما سوخته است و به تعویض نیاز دارد یا می‌توان به تعمیر میکروسوئیچ یا سوکت آن اکتفا کرد باید با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید. تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال ال جی در منزل را به شما ارائه می‌دهند.

تعمیر هیتر المنت یخچال ال جی

دلیل برفک زدن یخچال چیست؟ اگر یخچال شما هم برفک می‌زند باید بدانید که مشکل برفک زدن آن به طور مستقیم به هیتر المنت این دستگاه مرتبط است. هیتر المنت تنها مختص یخچال‌های امروزی که ضدبرفک هستند. همانطور که مشخص است نقش هیتر المنت در یخچال‌ها ضدبرفک، این است که برفک‌ها را آب می‌کند؛ البته بهتر است بگوییم مانع از ایجاد برفک در یخچال می‌شود.

با این وجود اگر یخچال شما ضدبرفک است، به هیچ‌وجه نباید برفک بزند اما اگر با این حال برفک می‌زند به این دلیل است که هیتر المنت آن خراب شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی یا حتی تعویض نیاز دارد. در این حالت بهتر است با نمایندگی یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی و تعمیرات هیتر المنت آن بپردازند.

تعمیر اواپراتور یخچال ال جی

دلیل خنک نکردن یخچال چیست؟ یکی از اصلی‌ترین دلایلی که موجب بروز چنین مشکلی در یخچال ال جی می‌شود، خرابی قطعه‌ای به نام اواپراتور است. وظیفه اواپراتور در یخچال سرماسازی است. جالب است بدانید که اواپراتور از لوله‌های مارپیچی ساخته شده است که سطوح انتقال حرارت می‌باشند. درواقع وجود مایع مبرد یا گاز در لوله‌های مارپیچی یخچال موجب بروز سرما در آن می‌شود.

اگر شما هم با مشکل خنک نشدن یخچال ال جی مواجه شده‌اید، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی اواپراتور این دستگاه را به نمایندگی تعمیر یخچال ال جی بسپارید.

تعمیر ترموستات یخچال ال جی

ترموستات جای خود را در یخچال‌های جدید و ساید بای ساید به مادربرد و سنسور داده است؛ اما هنوز کاربران زیادی هستند که از یخچال‌های قدیمی که ترموستات دارند استفاده می‌کنند. نقش ترموستات در یخچال، تنظیم دما است؛ با این وجود از عدم تعادل در سرد و گرم کردن محفظه داخلی یخچال می‌توان فهمید که ترموستات آن خراب شده است و نیاز به عیب‌یابی و تعمیر دارد.

اگر شما هم با چنین مشکلی در یخچال ال جی مواجه شده‌اید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال ال جی در منزل را به شما ارائه دهند.

تعمیر کندانسور یخچال ال جی

یکی از احتمالاتی که می‌توان درصورت خنک نکردن یخچال ال جی درنظر گرفت، خراب شدن کندانسور یخچال است. از آنجایی که کندانسور یخچال وظیفه دارد تا گاز مبرد را به مایع تبدیل کند و درنتیجه با این کار موجب کاهش دمای محفظه داخل یخچال شود، بروز هر مشکلی در سیکل سرمایشی یخچال از جمله خنک نکردن آن می‌تواند به خرابی کندانسور یخچال مرتبط باشد.

اگر یخچال شما هم خنک نمی‌کند و به جای اینکه محفظه داخلی آن خنک باشد گرم است، می‌توانید با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال ال جی در منزل را به شما ارائه می‌دهند.

تعمیر یخچال فریزر ال جی در محل

تعمیر یخچال فریزر ال جی در محل

یخچال فریزر معمولاً دارای دو درب، یک درب در بالا و یک درب در پایین است. در مدل‌های قدیمی یخچال، فریزر با فضای کمتری در بالا و یخچال در پایین قرار داشت اما در مدل های جدیدتر معمولاً یخچال در قسمت بالایی قرار دارد و درب پایین مخصوص فریزر می باشد. در این نوع دستگاه ها، فریزر حجم بیشتری نسبت به مدل های قدیمی تر دارد. این نوع یخچال ها با استفاده از برنامه از پیش طراحی شده ای که در آنها تعبیه شده است می توانند دمای یخچال و فریزر را متناسب با نیاز کاربر و محیط مورد نظر تنظیم کنند.

افراد بسیار زیادی دارنده این  نوع دستگاه ها می باشند. با اینکه تا چند سال پس از خرید این نوع دستگاه ها، نیاز چندانی به سرویس و تعمیر آن نخواهد بود اما با افزایش کارکرد دستگاه و استفاده نامناسب از آن، مشکلات غیرقابل اجتنابی می‌تواند در دستگاه بروز پیدا می کنند. رفع این مشکلات مستلزم عیب یابی و تعمیر دستگاه می باشد. در این شرایط از طریق تماس با واحد تعمیرات یخچال ال جی در منزل می توانید دستگاه خود را تعمیر نمایید. تکنسین اعزامی با به همراه داشتن تجهیزات مناسب جهت عیب یابی و رفع مشکل در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شود.

تعمیر ساید بای ساید ال جی در محل

جا به جایی یخچال های معمولی کاری دشوار و زحمت آفرین است چه برسد به یخچال های غول پیکر ساید بای ساید ال جی. از همین روست که تمامی سرویس ها و تعمیرات مرتبط با این دستگاه‌ها تنها به صورت سرویس در محل ارائه می شود. تعمیر کمپرسور، تعمیر موتور، شارژ گاز یخچال، رفع ارورهای یخچال، تعمیر برد، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، تعویض لامپ، تعویض فیلتر و مواردی از این دست از جمله تعمیرات و سرویس های یخچال ساید بای ساید می باشد.

افرادی که از این نوع دستگاه ها استفاده می کنند حتماً از جادار بودن، کارایی مناسب و زیبای قابل توجه آن اطلاع دارند اما ممکن است با مشکلاتی نیز در این نوع یخچال ال جی مواجه شوند. برای مثال می توان به عدم یخسازی و سرد شدن آب در آب سردکن یخچال، سر و صدای زیاد موتور، اتوماتیک نکردن یخچال، بسته نشدن درب یخچال، روشن نشدن دستگاه، داغ شدن کناره های یخچال، روشن نشدن لامپ و نمایش پیغام های متعدد اشاره کرد. اگر از کاربران این دستگاه هستید برای دریافت خدمات تعمیر یخچال ال جی در منزل با ما تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید ال جی در محل
تعمیر یخچال دوقلو ال جی در محل

تعمیر یخچال دوقلو ال جی در محل

یخچال دوقلوهای ال جی دارای دو بخش مجزا می باشند و این موضوع باعث افزایش قدرت و مقاومت بیشتر آنها نسبت به یخچال های ساید بای ساید و معمولی شده است. به عبارت دیگر از آنجا که یخچال و فریزر در این نوع دستگاه ها جدا می باشند و هرکدام قطعات مخصوص به خود را دارند، چون فشار و بار کمتری را تحمل می کنند بنابراین احتمال خرابی در آنها کمتر از مدل های دیگر می باشد. با این حال استفاده نامناسب، نوسان الکتریکی، حمل و نقل غیراصولی دستگاه، بیش از حد پر کردن یخچال و مواردی از این دست، باعث بروز مشکلات متعددی در یخچال های دوقلوی ال جی می شوند.

در این شرایط کاربر ناچار به تعمیر بخش آسیب دیده می شود. برای تعمیر دستگاه، تعمیرکار با به همراه داشتن تجهیزات و ابزارآلات مناسب به حل شما آمده و آن را به دقت عیب‌یابی می‌کند. هریک از قطعات یخچال یا فریزر ایراد داشته باشند، با تعمیر وتعویض آنها مشکل برطرف شده و شما می توانید همانند سابق از دستگاه استفاده کنید. توجه داشته باشید که تعمیر یخچال در محل ممکن است در دو مرحله انجام شود. در مرحله اول عیب یابی دستگاه انجام می شود و در مرحله دوم با توجه به مشکل شناسایی شده، تعمیرکار به مرکز آمده و پس از فراهم کردن قطعه مورد نظر و تجهیزات مورد نیاز مجدداً به محل شما خواهد آمد.

دلایل نشتی یخچال و فریزر ال جی

نشتی آب یخچال یکی از اشکالاتی است که ممکن است در یخچال فریزرهای امروزی اتفاق بیفتد. در این شرایط، به دلایل متعددی، -که در بخش‌های آتی به آنها خواهیم پرداخت- یخچال دچار نشتی شده و آب موجود در آن به بیرون خارج می‌شود. جهت رفع این اشکال، می‌بایست برخی از قطعات یخچال توسط کارشناسان نمایندگی یخچال ال جی مورد بررسی قرار گیرد تا قطعات دخیل در نشتی یخچال، تعمیر و در صورت نیاز تعویض گردند. علت اصلی بروز این مشکل، وجود منافذی در مسیر لوله های دستگاه است. این اتفاق، معمولا به دلیل پوسیدگی یا ضربه خوردن لوله ها ایجاد می شود که کیفیت پایین لوله های کندانسور موجب پوسیدگی آنها می شود.

معمولا لوله های آهنی بر اثر نفوذ رطوبت فرسوده شده و گاز از آنها به بیرون نشت پیدا می کند. گاهی هم دلیل بروز این مشکل بیرون آمدن لوله ها از جای اصلی شان است. بیشتر شرکت ها برای ساخت لوله های اواپراتور از آلومینیوم استفاده می کنند. این لوله ها در مسیر خود با آهن یا مس اتصال پیدا می کنند. از آنجا که این دو فلز یعنی مس و آلومینیوم به درستی جوش داده نمی شوند، امکان نشتی یخچال در این بخش بسیار زیاد خواهد بود. کارشناسان نیز معتقدند که قطر کم لوله مویی هم می تواند منجر به نشتی این دستگاه و تخلیه گاز مبرد شود.

تعمیرات یخچال ال جی در منزل

ثبت درخواست تعمیر یخچال ال جی در منزل

جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر یخچال ال جی در منزل، کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. در طول این تماس لازم است تا اطلاعات درج شده در بخش زیر در اختیار کارشناسان ما قرار بگیرد:

  • مدل دستگاه و مدت کارکرد آن
  • ارائه  شماره تماس جهت تماس های ضروری
  • شرح نوع اشکال و اختلال پیش آمده در دستگاه
  • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات (در صورت اطلاع)
  • ثبت آدرسی که قرار است تعمیرکار به آن اعزام گردد

علت صدای یخچال ساید ال جی

صدا دادن یخچال ساید بای ساید ال جی ممکن است ناشی از وجود اختلال در بخش کمپرسور، دیفراست، فن و همچنین عواملی مانند: خرابی یا پارگی لاستیک درب یخچال ،  ثابت نبودن پایه ها ، شکستن بخش هایی از یخچال و مواردی از این دست باشد. از این رو تشخیص صحیح علت صدای غیرعادی پیش آمده در این دستگاه، نیاز به بررسی عملکرد تمامی این قطعات و اطمینان از صحت عملکرد آنها دارد. باید توجه داشت که شنیده شده صدایی اندک در حین کار کردن تمامی ساید بای سایدها طبیعی است؛ بنابراین منظور ما از صدا دادن ساید بای ساید ال جی، خروج صدایی نابهنجار از این دستگاه است که پیش از این شنیده نشده است و برای کاربر غیرعادی است.

اولین نکته ای که باید در نظر گرفت این که همه یخچال ها بعد از مدتی وارد سراشیبی استهلاک می شوند و روند فرسودگی آنها شروع می شود. این مساله معمولا باعث افزایش سر و صدای یخچال و فریزر می شود. نکته ی دیگر این است که بعضی از مدل ها مجهز به سیستم هشدار دهنده ای هستند که مثلا اگر در یخچال یا فریزر باز مانده باشد، یخچال شروع به بوق زدن های مداوم می کند و این صدا تا وقتی در بسته شود ادامه دارد.

مشکلات رایج کاربران یخچال LG

مشکلات رایج کاربران یخچال Lg

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

مرکز تعمیر لوازم خانگی ال جی با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ارتقاء، ترمیم، تعمیر و سرویس لوازم خانگی ال جی را به دارندگان این دستگاه ارائه نماید.

این مرکز، در حال حاضر، تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز را در اختیار آنان نهاده است و از این راهرو توانسته است تمامی خدمات مرتبط با تعمیر لوازم خانگی ال جی از جمله تعمیر یخچال ال جی در منزل را به مراجعان خویش ارائه نماید.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات ال جی به هموطنان گرامی می باشد. نمایندگی ال جی در ایران ، در بخش فروش، عرضه کننده تمامی محصولات ال جی و در بخش خدمات پس از فروش ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با ترمیم، تعویض و تعمیر محصولات ال جی است.

مدیریت نمایندگی ال جی در ایران در تلاش است تا در هر دو حوزه فروش و تعمیر، بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خویش ارائه دارد و در همین راستا تأکید ویژه ای بر پیگیری مشکلات مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آنان دارد.

نمایندگی تعمیرات ال جی

‌نمایندگی تعمیرات ال جی در این مرکز به پشتوانه بهره مندی از حضور «کارشناسان متخصص» و «تجهیزات تخصصی» در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات ال جی با همکاری تیمی از مهندسان و کارشناسان این حوزه و با بهره‌ مندی از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر، فضایی خلق نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در دستگاه های این برند را رفع و برطرف نمود.

این مرکز به یُمن بهره‌مندی از تخصص، مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته است تا در حوزه فعالیتی خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد و حتی‌الامکان در بهینه‌سازی، بهبود و ارتقاء کاربردهای تکنولوژی کشور کوشا باشد. واحدهای تعمیرات ال جی در بخش زیر معرفی شده‌اند.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش‌های وبسایت قابل پیگیری است.
محصولات ال جیاطلاعات بیشتر »
سوالات متداول ال جیاطلاعات بیشتر »
اخبار ال جیاطلاعات بیشتر »
مقالات ال جیاطلاعات بیشتر »

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+