تعمیرات موبایل LG

تعمیرات موبایل LG

تعمیرات موبایل LG در نمایندگی ال جی و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم  موبایل انجام می گردد. وجود آرشیوی از تمامی قطعات موبایل در نمایندگی LG سبب گشته تا این مرکز به عنوان یکی از مراجع تخصصی تعمیر و ترمیم موبایل LG مطرح گردد.

تعمیر موبایل ال جی

تمامی ابزار و تجهیزات به کار گرفته شده در مرکز تعمیرات LG -پس از طی دوره‌های تخصصی و کسب مجوزهای لازم- از سوی شرکت LG در اختیار کارشناسان این مرکز قرار داده شده است.

دسترسی به قطعات جانبی و موردنیاز در این مرکز، ضمنِ سرعت‌بخشی به خدمات ارائه شده، زمینه‌ای را فراهم نموده تا کاربر با یک بار حضور در نمایندگی LG موفق به دریافت تمامی خدمات مورد نیاز خود گردد.

تعمیر تخصصی موبایل LG

لازمه ی تعمیر تخصصی موبایل LG یا هر موبایل دیگری ، تخصص در حوزه ی سخت افزار و نرم افزار موبایل ها می باشد. عیب یابی صحیح نخستین رکن در آغاز تعمیرات تخصصی است. در حقیقت تعمیرکار با عیب یابی صحیح ، نیمی از راه تعمیرات را پشت سر گذاشته است. تشخیص درست قطعه معیوب موجب می گردد ادامه ی روند تعمیرات در این راستا دنبال شود.

در مقابل با تشخیص غلط ، تمامی اقدامات بعدی جهت تعمیر دستگاه به اشتباه طی شده و در نتیجه ممکن است با صدمات جبران ناپذیر در دستگاه همراه باشد. لذا انتخاب یک نمایندگی معتبر جهت تعمیرات موبایل LG  ضروری می باشد.

نمایندگی ال جی جهت انجام تعمیراتی با کیفیت و بدون بازگشت برترین متخصصین و مهندسین را از سراسر کشور به همکاری فراخوانده است. متخصصین این مجموعه قادر به تعمیر موبایل هایی هستند که ممکن است از سوی سایر مراکز غیرقابل تعمیر اعلام شوند.

نمایندگی ال جی / نمایندگی LG / نمایندگی موبایل ال جی / نمایندگی موبایل LG / نمایندگی گوشی ال جی/ نمایندگی گوشی LG / نمایندگی رسمی گوشی موبایل ال جی / نمایندگی رسمی گوشی موبایل LG / نمایندگی اصلی گوشی موبایل ال جی / نمایندگی اصلی گوشی موبایل LG / نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل ال جی / نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل LG / نمایندگی تعمیر گوشی موبایل ال جی / نمایندگی تعمیر گوشی موبایل LG / نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی / نمایندگی تعمیرات تخصصی گوشی موبایل LG / نمایندگی تعمیر تخصصی گوشی موبایل ال جی / نمایندگی تعمیر تخصصی گوشی موبایل LG /

خدمات مرکز تعمیرات موبایل LG

 • برطرف کردن مشکل هنگ و ریست در گوشی LG
 • تعمیرات معایب میکروفن موبایل LG
 • تعمیرات عدم کارکرد دوربین موبایل LG
 • تعمیرات مموری کارت موبایل LG
 • تعمیرات عدم کارکرد ویبره موبایل LG
 • تعمیرات موبایل LG در صورت عدم کارکرد تاچ
 • تعمیرات عدم کارکرد ال سی دی موبایل LG
 • تعمیرات عدم کارکرد بلوتوث موبایل LG
 • تعمیرات موبایل LG در صورت عدم کارکرد USB
 • تعمیرات مشکلات آنتن دهی و شناسایی نشدن شبکه موبایل LG
 • مشکل عدم خواندن سیم کارت در گوشی های LG
تعمیرات موبایل LG اخبار مرکز تخصصی ال جی
 • تعمیرات و رفع ایراد مشکلات بلوتوث موبایل LG
 • رفع ایراد مشکلات سیم کارت و برطرف کردن
 • رفع ایراد مشکل ویبره موبایل LG
 • رفع ایراد مشکل پرش صفحه نمایش موبایل LG
 • رفع ایراد مشکل باطری موبایل LG
 • رسوب زدایی موبایل LG با تینر فوری
 • رسوب زدایی موبایل LG با اولتراسونیک
 • شوک دادن باطری موبایل LG
 • تست تغذیه قطعات موبایل LG
 • تست افت ولتاژ موبایل LG
 • تست صدای اسپیکر موبایل LG
 • تعمیرات موبایل LG

تاریخچه موبایل ال جی

LG با نام اپتیموس وارد دنیای گوشی‌های هوشمند اندرویدی شد! محصولی به نام اپتیموس کیو، اولین دستگاه اندرویدی این کمپانی کره‌ای بود که نسبت به رقبا، کمی دیر تر وارد دنیا اندروید شد. همین ورود دیر و عدم تمرکز کافی بر تولید گوشی‌های هوشمند سبب شد تا LG در آن برهه زمانی از رقبا عقب بیفتد و کاربران به عنوان یک سازنده مطرح اسمارت‌فون بر رویش حساب باز نکنند.

LG داشت به راحتی از رقبا شکست می خورد! اما قصد نداشت به این راحتی قافیه را رها کرده و نظاره‌گر سایر رقبا باشد، دست به کار شد و محصولاتی چون اپتیموس G و G Pro را روانه بازار کرد تا به کمک آن‌ها نام و نشانی به دست بیاورد. اما این مدل‌ها برای مطرح شدن کافی نبودند .

LG به سراغ رده نکسوس و گوشی‌ها دیگر رفت و با برداشتن نام اپتیموس از روی گوشی‌هایش، اراده کرد تا  عدم موفقیت در رده هوشمندها را نیز از روی پیشانی‌اش بردارد. این کمپانی با تولید گوشی LG 2 توانست دوباره به اوج بازگردد و با تولید این گوشی توانست، طرفداران زیادی برای خود دست پا کند!

ال جی سرویس با داشتن تیم متخصص و مجرب و با استفاده از تکنیک های روز دنیا و تجهیزات درجه یک که برای تعویض قطعات LG کاربرد دارد و با هدف بالا بردن سطح علمی در تعمیرات موبایل LG با راهکاری اصولی و علمی از نظر صاحب نظران و متخصصان LG آماده ارائه خدمت به مشتریان می باشد.

 نمایندگی خدمات پس از فروش گوشی موبایل ال جی / نمایندگی خدمات پس از فروش گوشی موبایل LG / نمایندگی رسمی فروش گوشی موبایل ال جی / نمایندگی رسمی فروش گوشی موبایل LG / نمایندگی اصلی فروش گوشی موبایل ال جی / نمایندگی اصلی فروش گوشی موبایل LG / فروش گوشی موبایل ال جی با گارانتی اصلی / فروش گوشی موبایل LG با گارانتی اصلیتعمیرات صفحه نمایش موبایل LG / تعمیرات صفحه نمایش تلفن همراه LG / تعمیرات صفحه لمسی موبایل LG / تعمیرات صفحه لمسی تلفن همراه LG / تعمیرات بلندگو موبایل LG/ تعمیرات بلندگو تلفن همراه LG / تعمیرات تمامی قطعات موبایل LG/ تعمیرات تمامی قطعات تلفن همراه LG

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی  در تلاش است تا  با جذب نیروهای کارآمد و مجرب، بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه‌ی فروش و خدماتِ پس از آن به تمامی هموطنان گرامی ارائه نماید؛ در راستای رسیدن به این اهداف، توجه به اصول مشتری مداری را زیربنای تمامی اقدامات خویش قرار داده است . مدیریت نمایندگی lg  در راستای ارائه ی خدمات بهتر ، واحدی مجزا برای هریک از خدمات فروش ، تعمیرات و آموزش اختصاص داده است .

همچنین تعمیر هریک از محصولات ال جی در واحدی مجزا به کاربران گرامی ارائه می گردد. به عنوان مثال ؛ واحد تعمیرات موبایل LG جهت تعمیرات انواع گوشی های ال جی در نظر گرفته شده است. جهت ملموس شدن مطلب به ذکر نام و لینک هر یک از واحدهای تعمیرات ال جی می پردازیم. کاربران محترم می توانند باکلیک روی لینک مورد نظر و ورود به صفحه در جریان خدمات تخصصی این مجموعه قرار بگیرند.

ال جی سرویس با داشتن تیم متخصص و مجرب و با استفاده از تکنیک های روز دنیا و تجهیزات درجه یک که برای تعویض قطعات LG کاربرد دارد و با هدف بالا بردن سطح علمی در تعمیرات موبایل LG با راهکاری اصولی و علمی از نظر صاحب نظران و متخصصان LG آماده ارائه خدمت به مشتریان می باشد.

نمایندگی رسمی LG

 LGسرویس در سال ۱۳۸۸ با پشتوانه ۲۰ سال سابقه فنی و مدیریت اجرایی مدیران آن در حوزه تخصصی سخت افزار کشور و با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب تاسیس شد.
به جرأت می توان گفت نمایندگی LG سرویس یکی از برترین شرکت های خدمات تعمیرات تخصصی تلفن همراه در ایران و خاورمیانه می باشد. به همین دلیل این شرکت دارای مجهزترین مرکز تعمیرات مشتریان تلفن همراه LG در ایران می باشد.

  کادر مجرب این مرکز بطور حرفه ای آموزش دیده و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند. ضمناً این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیرات، تست، کالیبراسیون و کنترل کیفیت تلفن همراه LG بهره می گیرد .مسئولیت پذیری بالا در قبال نگهداری صحیح قطعات گوشی LG و تعمیرات انجام شده ، حفظ و امانتداری اطلاعات مشتریان در این مجموعه و همچنین تمام مهندسین نمایندگی LG سرویس موفق به گذراندن دوره تخصصی تعمیرات تلفن همراه از سازمان فنی و حرفه ای میباشند. به همین دلیل LG سرویس  را به عنوان یک شرکت معتبر از دیگر تعمیرگاه های متفرقه متمایز می سازد.

تعمیرات موبایل ال جی جدیدترین محصولات نمایندگی ال جی

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+