جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، تعویض قطعات، ترمیم، عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B با حضور در نمایندگی ال جی و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است. در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تیمی از خبره‌ترین کارشناسان حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات تلویزیون ال جی را به مراجعان محترم ارائه نمایند.

خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به تعمیر تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B نیست و سایر مدلهای تلویزیون ال جی اعم از تلویزیون‌های هوشمند، تلویزیون‌های LCD، LED، پلاسما، OLED، QLED و … را شامل می‌گردد. شایان ذکر است کاربرانی که به هر دلیل امکان جابجایی تلویزیون خود را ندارند، می‌توانند از خدمات تعمیر در محل تلویزیون استفاده نمایند. در صورت استفاده از این سرویس تعمیرکار تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر تلویزیون ال جی را بر روی دستگاه پیاده می‌سازد.

تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B

با رایج‌ترین خدمات تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B آشنا شوید

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B یکی از تلویزیون‌های پرفروش و پرطرفدار کمپانی ال جی است که با توجه به 32 اینچی بودن صفحه نمایش آن، مناسب برای سالن‌های کوچک و یا متوسط است.

تکنولوژی صفحه این تلویزیون از نوع LED است و نوع صفحه درنظر گرفته شده برای آن از سوی سازندگان، صفحه نمایش تخت است. پنل این دستگاه، پنل IPS است و پردازنده‌ی بکاررفته در آن پردازنده سه گانه XD است. در بخش‌های آتی، همانگونه که گفته شد، برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه و شیوه تعمیر هر یک از آنها شرح داده خواهد شد.

تعمیر خرابی تصویر تلویزیون ال جی 32LN5400B

همانگونه که می‌دانید تلویزیون‌های ال جی در سری‌های متنوعی تولید می‌شوند. از میان این سری‌ها می‌توان به سری LN، LB و LF اشاره کرد. تلویزیون ال جی 32LN5400B همانگونه که در نام آن آمده از تلویزیون‌های تولید شده در سری LN است. تلویزیون‌های سری LN تلویزیون‌هایی هستند که بک لایت آنها دارای چندین خط سری است. تصویر این مدل تلویزیون‌ها گاه دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر می‌گردد.

برای مثال در برخی موارد مشاهده شده که تصویر تلویزیون، با وجود پخش صحیح صدا، به طور کامل سیاه می شود. در برخی موارد نیز دیده شده که تصویر تلویزیون، چند ثانیه پس از نمایش لوگوی ال جی، سیاه می‌شود. در تمامی این شرایط نیاز است که تلویزیون توسط کارشناس تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B بررسی شده  پس از شناسایی علت دقیق اشکال پیش آمده، تعمیر گردد.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی 32LN5400B

در تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی 32LN5400B در صورتی که لامپ های ال ای دی خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آنها می شود. (در غالب تعمیرات بک لایت تلویزیون ال جی به دلیل برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل وجود دارد.

به همین دلیل در مرکز تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B ، عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و پنل جدیدی جایگزین پنل قبلی می شود. بد نیست بدانید که تعویض پنل تلویزیون هزینه بسیار بالایی می طلبد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از کاربران، خرید تلویزیون جدید را به تعویض پنل ترجیح دهند. با این وجود بهتر است پیش از هر تصمیم و اقدامی، دستگاه تلویزیون، توسط کارشناس تعمیرات تلویزیون بررسی گردد.

تعمیر خرابی رنگ تلویزیون ال جی 32LN5400B

وجود خطوط افقی در تصویر، یکی از اشکالاتی که گاه در تصویر این تلویزیون مشاهده شده است. تجربه کارشناسان در تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B نشان داده که به وجود آمدن این مشکل عمدتاً ناشی از گرمای تولید شده توسط دستگاه به دلیل کار کردن‌های مدام است. اختلال در تصاویر و بهم ریختگی کلی تصاویر نیز مورد دیگری است که گاه در تصاویر این تلویزیون مشاهده شده است.

این اشکال تنها با تعویض پنل است. مشکل سوم تاریک و کم نور شدن تمام و یا بخشی از تصویر است؛ این اشکال معمولاً مربوط به قسمت بک لایت پنل است. این ایراد نیز در غالب موارد تنها با تعویض پنل رفع می‌گردد. مشکل دیگر، اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام و یا قسمتی از تصویر و یا وجود هاله‌ایی غیر عادی از یک عدد و یا بیشتر است. تعمیر این ایراد نیز تنها با تعویض پنل امکان‌پذیر است.

تعمیر پیکسل سوخته تلویزیون ال جی 32LN5400B

یکی از اصلی‌ترین عللی که سبب سیاه شدن تصویر تلویزیون می‌گردد، سوختن پیکسل پنل است که از آن با نام پیکسل مردگی نیز یاد می‌شود. البته شرکت‌های سازنده تلویزیون در طول سالهای اخیر فناوری‌های نوینی نظیر QLED و SUHD را در طراحی و تولید این دستگاه بکار برده‌اند تا میزان سوختگی پیکسل تلویزیون را کاهش دهند.

در صورت بروز این اشکال –یعنی سوختگی پیکسل- نیاز است جهت بهسازی دستگاه، قطعه معیوب تعویض گردد. کاربران تلویزیون ال جی 32LN5400B می‌توانند سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال را با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B دریافت نمایند.

تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B در محل

کاربران تلویزیون ال جی 32LN5400B در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی تلویزیون ال جی را نداشته باشند، می‌توانند خدمات مرتبط با این دستگاه را در محل دریافت نمایند. در صورت نیاز به استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5400B در محل کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواستی مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر تلویزیون در محل ثبت گردد. بلافاصله پس از این تماس، تعمیرکار تلویزیون ال جی 32LN5400B در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را برروی دستگاه پیاده می‌سازد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. اگر شما نیز دارنده یکی از تلویزیون های LG هستید لیکن دستگاه شما به هر دلیل دچار اختلال و افت در عملکرد گشته است می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید.

در این مرکز -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیرات تلویزیون (تلویزیون‌های پلاسما، ال سی دی، تلویزیون‌های ال ای دی، تلویزیون‌های هوشمند تحت عنوان   Smart TV و پانل‌های OLED) به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید