اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی ال جی در اصفهان

اگر شما این صفحه را باز کرده‌اید بی شک به دنبال نمایندگی ال جی در اصفهان می‌گردید. نمایندگی ال جی ارائه دهنده خدمات فروش، پس از فروش و تعمیر محصولات ال جی در ایران است که با بیش از نیم قرن تجربه در ارائه خدمات باکیفیت، در میان نمایندگی‌های برتر کشور یکه تازی می کند. چنانچه قصد خرید محصولات ال جی را دارید یا می خواهید دستگاه ال جی را تعمیر کنید، نمایندگی ال جی تمامی این خدمات را با ارائه ضمانت نامه معتبر برای شما انجام می دهد. از بدو ورود محصولات ال جی به ایران، به سرعت این کمپانی کره‌ای توانست بازار کشور را قبضه کرده و مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

در این شرایط لزوم ایجاد نمایندگی معتبر و مجاز این شرکت برای ارائه سرویس های پس از فروش و تعمیر لوازم ال جی مورد توجه همگان قرار گرفت. با تأسیس نمایندگی این شرکت در ایران، بسیاری از مشکلات کاربران برطرف شد و از خدمات نمایندگی بهره مند شدند. اما مشکل اصلی در این زمینه مستقر بودن نمایندگی ال جی در تهران و عدم وجود در شهرستان ها است. این موضوع سبب شده عزیزان شهرستانی نتوانند به خدمات نمایندگی دسترسی داشته باشند. اما با ابتکار مرکز سخت افزار ایران، نمایندگی الجی در شهرستان، راه اندازی شد تا سطح خدمات نمایندگی به کل کشور گسترش یابد. نمایندگی ال جی در اصفهان یکی از این ابتکارات است که در ادامه مطلب به نحوه استفاده از خدمات آن و سایر شرایط مربوطه خواهیم پرداخت.

نمایندگی ال جی در اصفهان

خدمات فروش در نمایندگی ال جی در اصفهان

فروش محصولات اورجینال شرکت ال جی با قیمت مناسب تنها در نمایندگی ال جی عرضه می شود. در فروشگاه ال جی امکان ارائه تمامی مدل های جدید ال جی وجود دارد. با حضور در این فروشگاه شما با محصولات متنوعی از قبیل تلویزیون، سیستم صوتی، مانیتور، جاروبرقی، آبمیوه گیری، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، گوشی و تبلت آشنا خواهید شد که می‌توانید هر کدام ازآنها را با قیمت مناسب تهیه کنید.

اگر در اصفهان هستید و می خواهید دستگاه مورد نظر را از طریق نمایندگی ال جی در اصفهان تهیه کنید، با شماره تلفن مندرج در این وب سایت تماس بگیرد و مشخصات دستگاه را به اطلاع کارشناسان برسانید. پس از آنکه از مشاوره رایگان نمایندگی برخوردار شدید می‌توانید با اطمینان خاطر سفارش خرید دستگاه را ثبت کرده و منتظر دریافت آن درب منزل باشید.

نمایندگی ال جی در اصفهان ارائه دهنده خدمات تعمیر

نمایندگی تعمیرات ال جی در اصفهان، متشکل از تجهیزات پیشرفته و تنکسین ماهر، آمادگی 24 ساعته در خصوص رفع مشکلات دستگاه‌های شما دارد. از آنجا که نمایندگی ال جی در اصفهان از نظر سازمانی ماهیت وجودی ندارد، برای استفاده از خدمات تعمیر ال جی، می بایست دستگاه یا قطعه مورد نظر را به نمایندگی آن در تهران ارسال کنید. لطفاً توجه داشته باشید فعالیت مراکز متعدد در اصفهان تحت عنوان نمایندگی ال جی رسمیت نداشته و غیرقانونی می‌باشد.

این شرکت در اصفهان هیچگونه نمایندگی نداشته و تنها در تهران، ساختمانی به عنوان نمایندگی ال جی فعالیت دارد. بنابراین مراقب سوءاستفاده این مراکز باشید تا هزینه های ناخواسته به شما تحمیل نشود. با ارسال قطعه مورد نظر برای تعمیر در این مرکز علاوه بر برخورداری از قطعات اصلی، از گارانتی معتبر تعمیرات نیز برخوردار می‌شوید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی ال جی

استفاده از خدمات نمایندگی ال جی در اصفهان دارای مزایای بیشماری است. شما با ارسال قطعه جهت تعمیر، در هزینه و وقت خود بسیار صرفه جویی می کنید. مصافت اصفهان تا تهران حدود 8 ساعت است که با احتساب زمان برگشت، شما 16 ساعت را فقط از مبدأ تا مقصد طی می‌کنید. علاوه بر این، هزینه رفت و آمد ممکن است به اندازه خرید دستگاه جدید برای شما هزینه در بر داشته باشد. با این حساب، ارسال قطعه به نمایندگی تنها یک بخش کوچکی از این هزینه ها را شامل می شود و شما می توانید بقیه پولتان را صرف مخارج دیگری از زندگی کنید.

مزیت دیگر این است که شما از خدمات رسمی نمایندگی ال جی بهره مند می شوید. این خدمات شامل عیب یابی دقیق دستگاه، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصلی، ضمانت خدمات تعمیر و از همه مهمتر، قیمت مصوب و تخفیفات ویژه میباشد. برای استفاده از این خدمات کافی است قطعه را بسته بندی کرده و به آدرس نمایندگی ارسال کنید. پس از تعمیر و بهسازی، قطعه یا دستگاه به آدرس پستی شما ارسال می شود.

امتیاز شما به این نوشته