قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی

یکی از مشکلاتی که کاربران تلویزیون های ال جی ممکن است با آن روبرو شوند، قطع و وصل شدن تصویر این دستگاه ها میباشد. این مشکل ممکن است باعث ایجاد مزاحمت های متعددی برای کاربران این تجهیزات شود. در مورد چگونگی و علت چنین پدیده ای میتوان گفت، تلویزیون های ال ای دی ال جی، برای دیده شدن تصویر نیاز به نور زمینه دارند. نوری که از پشت به صفحه نمایش تلویزیون تابیده می شود و باعث می شود که تصویر در نمایشگر قابل دیدن شود.

لامپ های تولید کننده این نور در تلویزیون های ال ای دی لامپ های ال ای دی هستند که به مرور زمان مستهلک می شود و عواملی مانند استفاده از بالاترین مقدار نور بک لایت در منوی تنظیمات این روند را تسریع می کند. خرابی لامپ ها در چند حالت ایجاد می شود که در یک حالت باعث می شود لامپ خراب خاموش شود ولی بقیه لامپ ها روشن بمانند. در این حالت تصویر کلی تلویزیون قطع نمی شود اما در محل لامپ خاموش در تصویر، تاریکی دیده می شود.

در حالت دیگر خرابی لامپ ها، جریان کلی مدار هم قطع می شود و تولید نور بک لایت متوقف می شود. با قطع شدن نور بک لایت تصویر دیده نمی شود اما سایر کارکرد های تلویزیون مانند پخش صدا و یا کارکردن کنترل به صورت عادی انجام می شود. پس میتوان گفت علت قطع شدن تصویر در این تلویزیون ها قطع شدن نوری ست که از سوی بک لایت ساطع میشود و این مشکل عموما در تلویزیون ها ال ای دی به وقوع میپوندد. در ادامه ی این مقاله به بررسی راه های تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی خواهیم پرداخت.

قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی

تلویزیون های ال جی همواره یکی از مطرح ترین برندهای انتخابی مردم ایران زمین بوده و هست. درکل محصولات ال جی را می توان یکی از پرکاربردترین محصولات مورد استفاده در خانه های ایرانیان دانست. لوازم خانگی و علی الخصوص تلویزیون های ال جی ممکن است پس از استفاده در طولانی مدت دچار آسیب شوند. دراین مقاله قصد داریم به تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی بپردازیم و از راهکارهای مناسب برای رهایی از این دست مشکلات صحبت به میان آوریم.

تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی

 تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی با رعایت اصول و انجام تمهیداتی خاص انجام میگیرد. این تمهیدات علاوه بر شناسایی و تشخیص صحیح و تعمیر استاندارد شامل اموری ست که باعث بازگشت چنین مشکلی نشود. یکی از دغدغه های کارشناسان تعمیر مرکز نمایندگی، سوختن لامپ هایی است که در حال حاضر سالم هستند.

در صورتی که خرابی جدی باشد، متخصصان، راهکار هایی از قبیل، تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی، تعویض کل لامپ های تصویر تلویزیون ال جی و حتی در مواردی تعویض کامل پنل تلویزیون را پیشنهاد می کنند که البته هزینه بسیار بالایی دارد. متخصصان این مرکز، با هوشمندی و تجربه ی بالا در تعمیر بک لایت تلویزیون های ال جی، تعویض لامپ های خراب و نیمه خراب ، انجام اصلاحیه برد پاور ، انجام تمهیدات جانبی برای جلوگیری از سوختن مجدد لامپ ها و ارائه ضمانت و گارانتی همواره در خدمت کاربرانی هستند که با چنین مشکلاتی مواجه میشوند.

تعمیر تلویزیون ال جی در محل

مرکز نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی، با هدف ایجاد رضایت کاربران خود، تمامی خدمات تعمیرات این تلویزیون ها را، در محل مورد نظر کاربران نیز، ارائه میدهد. ارائه ی این خدمات سبب شده، در صرف هزینه و وقت کاربران صرفه جویی به عمل آید. این اقدامات سبب گردیده، کاربران تلویزیون های ال جی، دیگر مجبور به جابه جا کردن و حمل و نقل وسیله ی سنگین و حساس خود به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی نباشند.

کاربران تلویزیون های ال جی، میتوانند در صورت بروز مشکل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون خود، با برقراری تماس با این مرکز، از حضور کارشناس تعمیر در محل خود اطمینان کسب کنند و از تمامی خدمات و سرویس های پشتیبانی، در محل خود برخوردار شوند. این خدمات جهت اطمینان خاطر کاربران، با ارائه ی ضمانت نامه های معتبر از سوی شرکت ارائه خواهد شد.

خدمات پس از فروش تلویزیون های ال جی

طی چند سال گذشته شرکت ال جی  یک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از یک شرکت محدود تولید کننده لوازم صوتی و تصویری به تولید کننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است . این کمپانی توانسته به سرعت به یک غول بزرگ در زمینه تولید لوازم خانگی تبدیل شود و خود را به عنوان یک رقیب بزرگ برای برندهای سونی و سامسونگ معرفی نماید .

بدیهی است به موازات این رشد در بخش تولید ، بخش خدمات و تعمیر تلویزیون ال جی هم شرایط جدیدی پیدا کرده  و نیازمند گسترش و افزایش کیفیت ارائه خدمات می باشد. از جمله این خدمات می توان به تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی اشاره کرد.

تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی

مشکلات تلویزیون های ال جی

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می شود که سبب شده است این برند محبوب دچار مشکلاتی شود که سری LN و ضعفی که در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه هاست که بدلیل استفاده از LED های بی کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف کننده را راهی تعمیرگاه تلویزیون می کند و این عامل سبب گشت که برند ال جی دچار کاهش اعتبار محسوسی در بازار لوازم خانگی شود و سهم بازار آن به نسبت سایر رقبا کاهش پیدا کند.

طبیعتا کاربران علاقه به حضور طولانی در تعمیرگاه ها ندارند و تمایل دارند از محصولات خود به مدت طولانی استفاده نمایند و لوازم خریداری شده توسط آنها از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشد. تعمیر بکلایت تلویزیون ال جی یکی از عیوب شناخته شده در بین تعمیرکاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است که می توان این مورد را به سایر مشکلات برند ال جی اضافه نمود.

ویژگی تلویزیون های ال جی و تعمیرات مخصوص به آنها

تلویزیون ال ای دی و ال سی دی ال جی در اینچ های میان رده ، در دو سایز اختصاصی ال جی یعنی ۴۲ و ۴۷ تولید می شوند و در بخش مدل کد , عبارت با اینچ دستگاه شروع می شود و در پی آن سری ساخت و ورژن تولید قید می شود . داشتن این موارد برای یک محصول نشان از اصالت آن دارد. بعنوان نمونه ۴۷LN5420 تلویزیون ال ای دی الجی در سایز ۴۷ اینچ و از سری LN می باشد .

در بازار ایران هم می توانید این مدل را جستجو نمایید و در صورت تمایل اقدام به خرید آن کنید. تعمیرات و خدمات پس از فروش برای محصولات ال جی یک امر حیاتی می باشد و این نوع از تعمیرات بخصوص در قسمت تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی خود را نمایان می کند.

نمایندگی های تعمیر تلوزیون ال جی

برای تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی می توانید به نمایندگی ال جی مراجعه کنید. نمایندگی ال جی درتهران و شهرستان ها ، ارائه ی خدمات به کاربران را ارائه می نماید. قبل از مراجعه به نمایندگی های ال جی جهت تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی می توانید از اتصالات ورودی به تلویزیون بررسی به عمل آورید . با توجه به دفترچه راهنمای ال جی اقدام به تنظیمات دوباره تلویزیون نمایید.

بارها دیده شده است که به دلیل تنظیمات اشتباه، سیستم های ال جی دچار مشکل شده اند و کارایی خود را از دست داده اند. گاهی ممکن است به دلیل فعال کردن یک گزینه صفحه ال ای دی یا ال سی دی تلویزیون های ال جی دچار مشکل شده باشد و شما فکر نمایید که صفحه محصول خانگی شما دچار مشکل شده است.

واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی ، نمایندگی مجازدر تولید و فروش محصولات ال جی می باشد. این مرکز با شعار خدمات بهتر، موفقیت بیشتر، فعالیت خود را آغاز نمود. مدیریت نمایندگی ال جی معتقد است رکن اساسی در پیشرفت یک مجموعه، کیفیت خدمات رسانی آن می باشد. کیفیت خدمات رسانی ارتباط مستقیم با جذب مشتریان به یک مرکز دارد. نمایندگی ال جی در بخش تعمیرات خود، برترین متخصصین کشور را جذب نموده و برترین فن آوری های روز جهان را در اختیار آن ها قرار داده است.

لذا در هنگام نیاز به تعمیرات ال جی  بدون هیچ گونه دغدغه ای می توانید کالای آسیب دیده را به این مرکز بسپارید. در بخش فروش نیز، کارشناسانی دوره دیده و متخصص را استخدام نموده ایم. به گونه ای که پیش از خرید کالای برند  ال جی می توانید تمامی اطلاعات لازم در خصوص کالای مورد نظرتان را دریافت کنید. به این ترتیب انتخابی درست و استفاده ای بهینه از محصول خود خواهید داشت.

 تعمیرات ال جی در واحدهای مجزا به کاربران گرامی ارائه می گردد ، در هر واحد خدمات تخصصی تعمیر یکی از محصولات انجام می شود. تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی در واحد تعمیر تلویزیون ال جی انجام می گردد. در ادامه به معرفی واحدهای تعمیرات ال جی می پردازیم.

جهت مطالعه ی تازه ترین اخبار ، مقالات ، محصولات ، مقالات و سوالات متداول ال جی در سایر صفحات سایت ما را همراهی نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+