جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات یخچال

بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر به موازات استفاده از نوین ترین متدها در مرکز تعمیرات یخچال سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز قادر به رفع و حل پیچیده ترین و دشوارترین اشکالات ایجاد شده در انواع یخچال گردند. نمایندگی رسمی تعمیر یخچال یکی از تعمیرگاههای مجاز و مجهز در حوزه تعمیرات انواع یخچال است که سرویس های تخصصی مرتبط با این دستگاه را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر به متقاضیان ارائه می دهد.

برخی از شایع ترین اشکالات پیش آمده در یخچال ها که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال مرتفع می گردند عبارت است از: صدای زیاد یخچال، یکسره کار کردن یخچال، خرابی، فاسد شدن یا پارگی لاستیکهای دور در یخچال، داغ کردن زیاد موتور یخچال، منجمد نشدن مواد غذایی در درون فریزر، برفک زدن یخچال، کار نکردن فن یخچال، روشن نشدن یخچال و … . تمامی خدمات تعمیرات یخچال که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات ال جی ارائه می گردد مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر یخچال در محل

در حال حاضر غالب خدمات مرتبط با تعمیر یخچال به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. دلیل این امر نیز ابعاد بالای انواع یخچال و عدم امکان جابجایی و تحویل آن‌ها به تعمیرگاه است. (مگر آنکه صاحب دستگاه، خود قادر به عیب یابی دستگاه باشد و بتواند قطعه معیوب را از یخچال جدا سازد.

در اینصورت می توان قطعه از کار افتاده را به تعمیرگاه تحویل داد تا سرویس های مورد نیاز جهت تعمیر بر روی آن پیاده شود). جهت استفاده از سرویس در محل یخچال کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت، با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار یخچال را ثبت نمایید.

پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم میان شما و کارشناس تعمیرات یخچال صورت می گیرد و تعمیرکار در یک زمان مشخص در محل کار، منزل و یا … حضور می یابد. در این شیوه از تعمیر، محدودیتی وجود ندارد و کارشناس اعزامی به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از تجهیزات و قطعات جانبی، قادر به سرویس و تعمیر کلیه اشکالات یخچال است.

عیب یابی و تعمیرات یخچال

برخی اشکالات پیش آمده در یخچال ها، در قیاس با سایر ایرادات، نسبتاً رایج‌تر و شایع‌تر هستند. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات یخچال، تمرکز خاصی بر این عیوب داشته و شیوه‌های نوینی را جهت رفع و تعمیر آنها ابداع نموده‌اند. همین امر سبب گشته تا ایرادات پیش آمده در این دستگاه‌ها به بهترین شکل ممکن برطرف گردند و یخچال‌های تعمیر شده، کیفیت نخستین خود را بازیابند. در ادامه با برخی از سرویس های تخصصی و خدمات مرتبط با تعمیر یخچال بیشتر آشنا می شویم:

تعمیر خرابی سیستم دیفراست یا ضد برفک

بروز اشکال در سیستم دیفراست یخچال به دو دلیل ممکن است اتفاق بیفتد: یک  ایراد در سنسور یا فیوز، و دوم بروز ایراد در هیتر. در صورت بروز اشکال در این بخش نیز می توانید سرویس های رفع و تعمیر آن را از کارشناسان ما در مرکز تعمیرات یخچال دریافت نمایید.

شارژ گاز یخچال

یکی از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیرات یخچال  شارژ گاز آن است. شارژ گاز یخچال، نیاز به تجهیزات خاص خود دارد و صرفاً می بایست توسط کارشناسان تعمیرات یخچال انجام پذیرد. دریافت سرویس های مرتبط با شارژ گاز یخچال، با استفاده از روش سرویس در محل امکان پذیر است.)

تعمیرات یخچال به دلیل خرابی ترموستات

ترموستات یکی از قطعات مهم و حیاتی در تمامی یخچال‌هاست که بروز خرابی در آن اختلالاتی در دمای یخچال ایجاد می کند. بنابراین اگر مشکلات کنترل دما را در یخچال خود تجربه می‌کنید به احتمال زیاد مشکل از ترموستات است. در صورت محرز شدن ایراد در این دستگاه بهتر است تعمیر و تعویض آن را به کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال  بسپارید.

تعمیرات یخچال و خرابی لاستیک درب آن

یکی از موارد شایع در خرابی یخچال فریزرها، خرابی لاستیک درب آنهاست. برای رفع این اشکال بهتر است اول از همه واشر درب را بررسی تا ببینید که خراب شده است یا نه. و اینکه ببینید که یخچال فریزر تراز است چون که اگر یخچال تراز نباشد درب درست بسته نمی‌شود.

در صورتی که مهارت لازم برای تعویض و تعمیر واشر درب یخچال را ندارید می توانید از کارشناسان تعمیرات یخچال کمک بگیرید. به طور کلی روش های متفاوتی برای در آوردن واشر وجود دارد که به مدل یخچال فریزر بستگی دارد. در برخی مدل‌ها کافی است که واشر را به بیرون بکشید تا در آید. در برخی دیگر باید واشر را ببرید تا از یخچال جدا شود و در مدل‌های قدیمی‌تر زیر واشر پیچ‌هایی وجود دارد که باید آن‌ها را باز کنید.

تعمیرات یخچال به دلیل آنکه یخچال بیش از اندازه سرد می کند

اکثر یخچال‌هایی که دارای فریزر هستند، سرمای بخش مواد غذایی ناشی از سرمای بخش فریزر است که توسط سیستم لوله‌های مخصوصی منتقل می‌شود. حال اگر سرمای ایجاد شده در یخچال بیش از اندازه باشد، این اتفاق، به نوعی اشکال به حساب می آید و می بایست توسط کارشناسان تعمیرات یخچال برطرف گردد. بروز این اشکال عمدتاً مرتبط با قسمت‌هایی مانند دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی

مرکز تعمیر لوازم خانگی ال جی با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ارتقاء، ترمیم، تعمیر و سرویس لوازم خانگی ال جی را به دارندگان این دستگاه ارائه نماید. این مرکز، در حال حاضر، تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز را در اختیار آنان نهاده است و از این راهرو توانسته است تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر لوازم خانگی ال جی را در مراکز خویش- نظیر مرکز تعمیرات یخچال- به مراجعان خویش ارائه نماید.

تعمیرات ال جی

مرکز تعمیر لوازم خانگی ال جی با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ارتقاء، ترمیم، تعمیر و سرویس لوازم خانگی ال جی را به دارندگان این دستگاه ارائه نماید.

این مرکز، در حال حاضر، تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز را در اختیار آنان نهاده است و از این راهرو توانسته است تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر لوازم خانگی ال جی را به مراجعان خویش ارائه نماید. مراکز ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات ال جی در بخش زیر معرفی گشته اند.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات ال جی به هموطنان گرامی می باشد. نمایندگی ال جی در ایران ، در بخش فروش، عرضه کننده تمامی محصولات ال جی و در بخش خدمات پس از فروش ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با ترمیم، تعویض و تعمیر محصولات ال جی است. نمایندگی ال جی در ایران تمامی خدمات این مرکز را بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ ال جی به کاربران خویش ارائه می دارد.

امتیاز شما به این نوشته