جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • پتنت جدید تبلت ال جی ، با نمایشگری بدون حاشیه و کیبورد فیزیکی

پتنت جدید تبلت ال جی ، با نمایشگری بدون حاشیه و کیبورد فیزیکی

پتنت جدیدی که از سوی ال جی به ثبت رسیده است نشان می‌دهد که این کمپانی در تلاش برای ساخت تبلتی بدون حاشیه و کیبورد فیزیکی است. کیبورد در نظرگرفته شده برای جدیدترین تبلت ال جی، کیبوردی بی‌سیم و جدا شونده است.

اگر چه به باور برخی از کارشناسان بازار امروز تبلت، وارد رکود شده است اما ال‌جی همچنان بر تولید و طراحی این دستگاه‌ها تمرکز خاصی دارد و هنوز جزو معدود شرکت‌هایی است که تبلت‌‌های جدید به بازار معرفی می‌کنند. پتنت جدید تبلت ال جی نشان از تولید تبلتی خاص، بدون حاشیه و بدون کیبورد فیزیکی دارد.

پتنت جدید تبلت ال جی

پتنت جدید تبلت ال جی سودآور خواهد بود؟

با وجودی که تبلت‌های ال‌جی، بخش میان‌رده‌ی بازار را هدف خود قرار می‌دهند، اما ظاهر امر نشان می‌دهد که عرضه‌ی همین تبلت‌های میان‌رده، برای شرکت کره‌ی جنوبی سودآور بوده است. تلاش ال جی برای حضور در بازارهای تبلت، با توجه به سلطه‌ی شرکت هایی چون اپل و سامسونگ بر این بازار، اگر چه بنظر عجیب می‌آید اما واقعیت آن است که حضور برای ال جی در این بازار، چندان هم خالی از سود نیست.

چرا که اگر تولید تبلت برای ال‌جی سودآور نبود، پیشتر از اینها، تولید این محصولات را متوقف می‌ساخت. به باور کارشناسان همین سودآوری سبب گشته ثبت پتنت جدید تبلت ال جی گشته است.

پتنت جدید تبلت ال جی ؛ میان رده یا بالا رده؟

مطابق با آخرین پتنت ثبت ‌شده در اداره‌ی مالکیت فکری کره (KIPO)، چنان به‌نظر می‌رسد که جایگاه ال‌جی در بازار حوزه‌ی تولید و عرضه‌ی تبلت به جایگاهی فراتر از جایگاه سومین شرکت رسیده است. اطلاعات مرتبط با این پتنت در تاریخ ۱۴ دسامبر برابر با ۲۳ آذرماه انتشار یافته است. مستندات انتشار یافته از سوی LetsGoDigital، خبر از معرفی تبلت هوشمندی با طراحی بدون حاشیه و کیبورد بی‌سیم جداشونده می‌دهد.

همچنین، پتنت جدید تبلت ال جی ، مجهز به کاوری است که نقش بستر تبلت را در حالت گسترده و بازشده برعهده دارد. ثبت کیبورد بی‌سیم و طراحی بدون حاشیه‌ی تبلت در دو پتنت جداگانه انجام شده است. به باور کارشناسان این دو پتنت، هر دو مربوط به بخشی از یک بسته‌ی نرم‌‌افزاری هستند.

نکته آخر آنکه علی‌رغم تبلت های عرضه شده از سوی ال جی در سالهای پیش از این، که همگی جزو تبلت های میان رده بوده‌اند، بنظر می‌رسد که پتنت جدید تبلت ال جی –با توجه به ویژگی‌هایش- پتنتی برای یک تبلت بالا رده باشد. باید منتظر ماند و دید که این تبلت خواهان رقابت با تبلت شرکت هایی چون سامسونگ و اپل است یا خیر.

نمایندگی ال جی در تهران

کاربران و متقاضیان کلیه محصولات ال جی می‌توانند با حضور در نمایندگی ال جی در تهران، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تولیدات این برند اعم از فروش، تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات را دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در نمایندگی LG در تهران، ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با محصولات ال جی نظیر تعمیر و فروش لوازم خانگی ال جی، تعمیر و فروش دستگاه‌های هوشمند ال جی، تعمیر و فروش تجهیزات چاپ ال جی و مواردی از این دست هستند.

متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی ال‌جی در تهران به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که در محصولات این شرکت پدید آمده‌اند. شایان ذکر است مدیریت نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.

امتیاز شما به این نوشته