جستجو کردن
Close this search box.

تعمیرات اسپیلت ال جی

تعمیرات اسپیلت ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن بهره مندی از دانش نظری این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات اسپیلت ال جی هستند؛ همین امر سبب گشته تا کارشناسان این مرکز قادر به رفع کلیه اشکالات و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه گردند و بتوانند با اِعمال پاره ای تنظیمات و سرویس های مورد نیاز، کیفیت اولیه اسپیلت را به آن بازگردانند.

نمایندگی ال جی با خرسندی اعلام می‌دارد که ضمن فراهم آوردن تمامی پارامترهای فوق، موفق به ارائه تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با تعمیرِات اسپیلت ال جی گشته است که این امر مرهون بیست سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینۀ طراحی، فروش و اجرای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به‌ویژه سیستم تهویه مطبوع و اسپیلت می ‌باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره‌های تخصصی در زمینه سرویس اسپیلت، از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت با کارشناسان مرکز تعمیرات اسپیلت ال جی تماس بگیرید.

تعمیر اسپلیت ال جی

سرویس و تعمیر اسپیلیت ال جی

کارشناسان توصیه می‌کنند سرویس و تعمیر اسپیلیت ال جی به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز اشتباهات احتمالی پیشگیری شود؛ عدم توجه به سرویس به موقع کولرگازی و به تأخیر انداختن آن، افت عملکرد قطعات این دستگاه را به همراه خواهد داشت. به عکس، اگر سرویس و تعمیر کولرگازی ال جی به موقع انجام شود، به دلیل گردگیری ها و رفع نواقص احتمالی، افزایش عمر مفید این دستگاه را در پی خواهد داشت.

اگر در جستجوی یک تعمیر کار متخصص در حوزه تعمیر کولرگازی ال جی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات کارشناسان ما بهره‌مند گردید. کارشناسان ما به دلیل سال‌ها کار با این محصولات و تعمیر انواع کولرگازی ال جی، قادر به رفع و بهسازی تمامی اشکالات موجود در این محصولات هستند.

تعمیرات اسپلیت ال جی

خدمات تخصصی تعمیرات اسپلیت ال جی

تعمیرات اسپیلت ال جی  نیاز مند آشنایی با قطعات مختلف این محصول می باشد. مهندسین و متخصصین تعمیرات اسپلیت ضمن تخصص و آشنایی با قطعات قادر به رفع تمامی عیوب ایجاد شده در اسپلیت های ال جی هستند . از این رو خدمات تخصصی تعمیرات اسپیلت ال جی توسط متخصصین این مجموعه ارائه می گردد. در تلاشیم تا ارائه  دهنده ی خدماتی متمایز به شما کاربران گرامی باشیم. عیب یابی درست دستگاه مورد تعمیر، رکن اساسی و اصلی تعمیرات می باشد و ازخصایص منحصر به فرد کادر فنی واحد تعمیر اسپلیت lg   به شمار می رود. در ادامه به ذکر برخی  خدمات واحد تعمیر اسپلیت خواهیم پرداخت.

نصب و راه‌اندازی اسپلیت ال جی

پس از خرید کولر گازی، آنچه که باید انجام شود، نصب و راه‌اندازی کولر گازی ال جی است. به طور کلی نصب کولرگازی در پنج مرحله انجام می پذیرد که عبارتند از: نصب یونیت داخلی کولر گازی، نصب یونیت بیرونی کولر گازی، نصب و محکم کردن قطعات برقی دستگاه، لوله کشی کولر گازی، وکیوم کردن کولر گازی (هواگیری کولر گازی). انجام هر یک از مراحل مذکور می‌بایست توسط کارشناسان نصب کولرگازی و با رعایت همه‌جانبه استانداردهای این کار انجام پذیرد. بی‌توجهی به این مسئله و نصب کولر گازی بدون توجه به استانداردها سبب خرابی کولر در کوتاه مدت و افت کارایی آن می‌گردد.

برای اطمینان از نصب صحیح و درست کولر بهتر است سرویس‌های تخصصی مرتبط با این کار توسط کارشناسان این حوزه انجام شود. مرکز تعمیر کولر گازی ال جی یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با نصب، راه‌اندازی، تعمیر و بهسازی این دستگاه است که کارشناسان آن، ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از دو دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولرگازی هستند.

تعمیرات اسپیلت سقفی زمینی ال جی (زیرسقفی)

مدل دیگر موجود در میان اسپلیت‌ها، مدل اسپلیت سقفی زمینی است. در اسپلیت سقفی زمینی، یونیت داخلی هم بصورت زمینی کنار دیوار قرار بگیرد و هم بصورت خوابیده به سقف قابل نصب است. با وجود تفاوت ظاهری اسپیلت سقفی زمینی، اشکالات پیش آمده در این مدل اسپلیت نیز تقریباً همان اشکالاتی است که در سایر مدلهای اسپلیت دیده شده است.

کاربران این مدل اسپلیت می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال در این دستگاه با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کولر گازی ال جی تماس بگیرند. تعمیرات اسپیلت سقفی زمینی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات اسپیلت ال جی است که توسط کارشناسان مجرب این مرکز و با استفاده پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر انجام می‌پذیرد.

تعمیرات اسپیلت ایستاده ال جی

اسپیلت ایستاده نیز مدل دیگری است که می‌توان آن را جزو پرفروش‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها قلمداد کرد. کولر گازی اسپیلت ایستاده دارای دستگاه داخلی و بیرونی بوده و کاملا مشابه اسپیلت ساده می باشد. تفاوت این سیستم با سیستم‌های دیگر در نوع کاربری آن است. این مدل کولر، به دلیل فنی که دارد برای فضاهای بزرگ مانند سالن‌های بزرگ، ادارات، مساجد و … مناسب است.

اسپلیت های ایستاده ممکن است از نظر ساختاری کمی باهم تفاوت داشته باشند که این موضوع می‌بایست در تعمیرات اسپیلت ال جی مدنظر قرار گیرد. برای مثال در بعضی از این دستگاه‌ها، خروجی هوا از نوع کانالی است، در حالی که در برخی دیگر کمپرسور در داخل دستگاه قرار می‌گیرد و دستگاه بیرونی فقط شامل کندانسور است. کاربران این دستگاه نیز می‌توانند جهت دریافت تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر با مرکز تعمیرات اسپیلت ال جی تماس بگیرند.

تعمیر اسپیلت دیواری ال جی

از میان مدلهای گوناگون اسپلیت، اسپلیت دیواری یکی از پرفروش‌ترین‌هاست. دلیل این امر نیز کاربری خاص این نوع دستگاه و مناسب بودن آن برای محیط های مسکونی و اداری کوچک است. همانگونه که می‌دانید در این نوع اسپلیت، پنل داخلی یا همان اواپراتور بر روی دیوار نصب می شود.

(به همین دلیل از این دستگاه با عنوان اسپلیت دیواری یاد می‌شود). این دستگاه یک پنل خارجی نیز دارد که در فضای بیرونی ساختمان نصب می‌گردد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیرات اسپلیت دیواری با کارشناسان ما در مرکز تخصصی تعمیرات اسپیلت ال جی تماس بگیرند.

تعمیرات اسپیلت کانالی ال جی (داکتی)

کاربران اسپلیت کانالی نیز می‌توانند در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر این دستگاه با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی تماس بگیرند. تعمیرات این مدل دستگاه به دلیل ساختار ویژه آن سختی‌های خاص خود را دارد. این مسئله سبب گشته تا تعمیرات اسپلیت کانالی صرفاً توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه امکانپذیر باشد. همانگونه که می‌دانید در این مدل کولر، یعنی نوع داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی، یونیت داخلی در داخل سقف کاذب قرار می گیرد و نیاز به یک سیستم کانال کشی برای توزیع هوای مطبوع می باشد.

از مزایای این نوع اسپلیت عدم اشغال فضای دیوار، امکان تعبیه کویل آبگرم در یونیت داخلی و کم شدن تعداد کندانسور ها می باشد. تعمیرات اسپیلت ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات اسپیلت ال جی هستند.

تعمیر اسپلیت کاستی ال جی

همانگونه که می‌دانید اسپلیت کاستی در داخل سقف کاذب قرار می گیرد. مکش این دستگاه از وسط انجام می‌شود و دهش هوا در آن از چهار جهت صورت می‌پذیرد. کاربری این مدل اسپلیت معمولاً در فضاهایی نظیر ساختمان‌های تجاری و اداری است. ضمن آنکه استفاده از آن تنها در مکان‌هایی توصیه می‌‌شود که ارتفاع سقف بیشتر از حد معمول است.

به طور کلی اگر چه تنوع میان اسپلیت‌ها و کولرهای گازی امروزی فراوان است اما عملکرد تمامی آنها، کم و بیش یکسان است. همین موضوع سبب شده تا سرویس‌های مرتبط با این دستگاه‌ها نیز کم و بیش مشابه و یکسان باشد. در تعمیرات اسپیلت ال جی حال از هر نوع و از هر مدلی- آنچه که مهم است آشنایی با ساختار کولر و مسلط بودن به روش‌های تعمیر است. بی‌توجهی به این مسئله و تعمیرات اسپلیت به صورت خودسرانه و یا توسط افراد نابلد سبب آسیب دوچندان به دستگاه و تحمیل هزینه به صاحب دستگاه می‌گردد.

 • لوله‌کشی توکار اسپلیت lg
 • تعمیر کولر گازی اینورتر ال جی
 • تعمیر کولر گازی کم مصرف ال جی
 • تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی)
 • تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی)
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمام قطعات کولر گازی (اینورتر ومعمولی) ال جی
 • جابه‌جایی اسپیلت
 • شارژ گاز اسپیلت lg
 • تعمیر و تعویض کمپرسور
 • تعمیر و تعویض برد اسپیلت lg
 • تعمیر کولر گازی اینورتر ال‌ جی
 • سرویس و تعمیر اسپیلت ال‌ جی
 • نشت‌یابی و شارژ گاز اسپیلت ال جی
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب اسپیلت ال جی

اخبار اسپیلت ال جی و دیگر خبرها

پیش از معرفی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات اسپیلت ال جی بهتر است نگاهی کلی به ساختار این محصول و ویژگی های آن داشته باشیم؛ اسپیلت نوین‌ترین نسل کولرهای گازی است که به دلیل کاربری آسان‌ و کیفیت خنک‌کنندگی بالا توانسته است هواداران بیشتری در قیاس با دیگر انواع خنک‌کننده‌ها برای خود دست و پا کند. اسپلیت (Split) در حقیقت یک کولر گازی پیشرفته با تکنولوژی‌های نوین است که هوای گرم خانه را دریافت کرده و به صورت خنک به داخل باز می‌گرداند؛ واحد BTU واحدی است که جهت اندازه‌گیری دستگاه‌های اسپیلت از آن استفاده می‌شود.

این معیار در واقع مشخص‌کنندۀ میزان سرمادهی کولر است. هرچه میزان BTU  بالاتر باشد، میزان سرمادهی اسپیلت در واحد زمان بیشتر خواهد بود (نه اینکه دمای باد کولر خنک‌تر است بلکه میزان سرمایی که وارد محیط می‌شود بیشتر خواهد بود).  بر این اساس اندازه اسپیلت‌ ها از  ۹۰۰۰BTU  آغاز شده و تا ۹۶۰۰۰ پیش می‌رود. اندازۀ استاندارد اسپیلت که البته پرفروش‌ ترین نیز می‌ باشد ۱۸۰۰۰ است. این میزان اندازۀ استاندارد و مناسبی برای یک خانه ۱۰۰متری است. کاربرد اندازۀ بزرگ ‌تر این اسپیلت ‌ها یعنی ۹۰۰۰ و۱۲۰۰۰ بیشتر در فضاهای بزرگتری نظیر شرکت‌ها و ساختمان‌ها می‌باشد. شما کاربران گرامی می توانید  اخبار مربوط به محصولات ال جی را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

تعمیرات اسپیلت ال جی و مقالات مرتبط

تعهد به اجرایی کردن تعمیرات اسپیلت ال جی به دست کارشناسان و متخصصان این حوزه و سرویس آن در دوره‌های مشخص و سیکل‌ های معین سبب می‌گردد تا ضمن پیشگیری از برخی خرابی‌های این دستگاه، میزان مصرف انرژی برق در آن نیز به حداقل میزان ممکن برسد. سرویس و تعمیرات اسپیلت ال جی و گردگیری‌های دوره‌ای این دستگاه، ربطی به شرکت سازنده و کیفیت این محصول ندارد و انجام آن برای تمامی برندهای اسپیلت موجود در بازار به‌ویژه در فاصله‌های زمانی معین، ضروری است. عدم سرویس اسپیلت در دوره‌های زمانی مشخص، ضمن افزایش استهلاک قطعات و کاهش کارآیی دستگاه، سبب افزایش مصرف برق و بروز خرابی در این دستگاه می‌گردد.

اگرچه انجام بخشی از سرویس اسپیلت توسط اشخاص عادی امکان‌پذیر است، اما کارشناسان امر توصیه می‌کنند که تمامی سرویس‌ها و تعمیرات اسپیلت ال جی به دست کارشناسان این حوزه انجام پذیرد. این امر ضمن پیشگیری از بروز برخی خرابی‌ها -که ممکن است به دلیل مبتدی بودن افراد در حین دستگاه ایجاد می‌شوند- سبب بالا رفتن راندمان اسپیلت -به دلیل انجام صحیحِ سرویس اسپیلت توسط یک سرویس‌کار حرفه‌ای- می‌گردد. سرویس اسپیلت و راه‌اندازی مجدد آن می‌بایست با رعایت اصول و استانداردهای مطرح شده از سوی کمپانی این محصول انجام پذیرد تا بالاترین سطح کارایی و عملکرد را در پی داشته باشد. عدم توجه به این اصول، علاوه بر استهلاک قطعات، سبب کاهش راندمان دستگاه و در نهایت از کار افتادگی آن خواهد شد.

شما کاربران گرامی می توانید برخی از مطالب و مقالات تعمیرگاه تخصصی ال جی را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید و در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره‌های تخصصی در زمینه سرویس و تعمیرات اسپیلت ال جی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

انواع اسپلیت ال جی و دیگر محصولات ال جی

کمپانی ال جی در سال ۱۹۵۸ فعالیت خود را آغاز نمود و به تولید رادیو، تلویزیون، ماشین لباس شویی و کولر و دستگاه های تهویه هوا پرداخت. تشکیل گروه ال جی نتیجه ادغام دو شرکت کره ای لاکی  و گلداستار بود. قبل از تغییر نام شرکت به ال جی لوازم خانگی با برند لاکی و لوازم الکترونیکی با برند گلداستار توسط شرکت وارد بازار می شدند. از سال ۲۰۰۵ نام ال جی در لیست ۱۰۰ برند برتر دنیا قرار دارد و این شرکت توانسته رشد ۱۴ درصدی را برای خود به ثبت برساند. ال جی بزرگترین تولید کننده پنلهای پلاسما در جهان است.

کمپانی ال جی اکنون در تولید محصولات مختلف از جمله یخچال، تلویزیون، کامپیوتر، لپ تاپ ، موبایل ، مانیتور، اسپیلت و… فعالیت دارد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با دیگر محصولات ارائه شده توسط این کمپانی و ویزگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از آنها به بخش محصولات ال جی مراجعه نمایید. در این قسمت تازه ترین محصولات ال جی هم زمان با تولید وعرضه به بازار معرفی خواهند شد.

تعمیرات اسپلیت ال جی و سوالات متداول

کارشناسان نمایندگی ال جی به دلیل تعهد به اصول و ضوابط مشتری مدارانه خود را ملزم می دانند تا پاسخگوی تمامی پرسش ها و سوالات متداول کاربران درباره محصولات ال جی و خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ال جی باشند. در این بخش تعمیرکاران متخصص و مشاوران کارشناس ما پاسخگوی پرسش‌های شما کاربران گرامی در حوزه تعمیر، ترمیم، بازسازی و ارتقاء دستگاه‌های ال جی هستند.

شیوه رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه، امکان یا عدم امکان تعمیر دستگاه، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب، چرایی بروز اختلال در دستگاه، زمان مورد نیاز جهت تعمیر و…. پرسش هایی از این دست را می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ال جی در میان بگذارید و پاسخ خود را دریافت دارید. راه های برقراری ارتباط با نمایندگی ال جی در ایران در وب سایت این مرکز درج شده است.

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی در ایران خدمات تخصصی مرتبط با محصولات این برند را در پارت‌های متعددی به کاربران ارائه می دارد. کارشناسان حاضر در این مرکز با تمرکز بر حوزه کاری خویش از ورود به حوزه‌های نامرتبط خودداری کرده و صرفاً در حیطه تخصصی خویش به ارائه خدمات می پردازند.

واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی ال جی به دلیل تأکید بر اصول و ضوابط مشتری‌مدارانه، اهتمام ویژه‌ای نیز به خدمات ‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارند. نمایندگی ال جی تمامی خدمات این مرکز را بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی این کمپانی‌ به کاربران خویش ارائه می دارد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با واحدهای تعمیرات ال جی  در این مرکز و خدمات تخصصی ارائه شده با آنها به بخش زیر مراجعه نمایید.

لینک های  مفید

تعمیرات کولر گازی سامسونگ / تعمیرات کولر گازی فوجیتسوتعمیرات کولر گازی توشیباتعمیرات تخصصی کولر گازی سامسونگ / تعمیرات تخصصی کولر گازی فوجیتسو / تعمیرات تخصصی کولر گازی ال جی / تعمیرات تخصصی کولر گازی توشیبا / فروش کولر گازی