جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

یخچال های هوشمند ال جی

در تازه ترین خبرها از کمپانی ال جی، این کمپانی اعلام کرده یخچال های هوشمند ال جی 2020 با هوش مصنوعی همراه خواهند بود. به عبارت دیگر، ال جی در سال 2020 یخچال های هوشمندی تولید خواهد کرد که به فناوری هوش مصنوعی مجهز هستند. البته در کنار ال جی، سامسونگ نیز اعلام کرده قصد دارد یخچال های هوشمند جدیدی را روانه بازار کند. با این اوصاف احتمالاً در سال جدید 2020 باید شاهد رقابت تولیدکنندگان یخچال بوده و تنوعی از این محصول را در بازارهای جهانی مشاهده کنیم.

ال جی گفته یخچال های جدید خود را در نمایشگاه CES 2020 رونمایی می کند. از این رو در آینده ای نه چندان دور، شرکت کنندگان در نمایشگاه CES یخچال هایی با فناوری هوش مصنوعی را از نزدیک خواهند دید. این یخچال های ال جی چه قابلیت هایی دارند؟ آیا می توانند نیازهای جدید کاربران را پاسخ دهند؟ در این رابطه بد نیست نگاهی به صحبت های رئیس بخش لوازم خانگی ال جی داشته باشیم.

یخچال های هوشمند ال جی 2020 با هوش مصنوعی

یخچال های هوشمند ال جی 2020 با هوش مصنوعی از زبان رئیس شرکت

دن سانگ، در یک نشست خبری راجع به حضور ال جی در نمایشگاه CES سال 2020 گفت: «ال جی تلاش دارد در سال جدید میلادی، یخچال‌های اینستاویو (InstaView) مجهز به فناوری هوش مصنوعی را معرفی کند. با این محصول نشان می دهیم نسل آینده‌ی آشپزخانه‌ ها چگونه خواهد بود. در این یخچال ها از فناوری تینکیو (ThinQ)، استفاده شده که امکانات مختلفی مانند یخ های دایره ای، برنامه ریزی شام و تهیه لیست خرید را برای کاربر فراهم می کند.» به نظر می رسد عزم ال جی برای تحول تازه در سیستم های هوشمند یخچال ها بسیار جدی است و علاوه بر تلویزیون ها، یخچال های خود را نیز به فناوری جدید تینکیو مجهز می کند.

فناوری تینکیو در یخچال های هوشمند ال جی 2020 با هوش مصنوعی

ال جی می گوید در یخچال های جدید خود از فناوری تینکیو (ThinQ)، استفاده می کند. اما این فناوری چیست و چه کاربردی در یخچال های هوشمند ال جی دارد؟ تینکیو تکنولوژی است که وسایل هوشمند را از طریق وای‌فای به یکدیگر متصل و مرتبط می‌کند. یخچال های هوشمند ال جی 2020 با هوش مصنوعی، که به یخچال ‌های جدید اینستاویو معروف هستند، دارای یک نمایشگر شفاف ۲۲ اینچی هستند که امکان نمایش مواد غذایی داخل یخچال بدون نیاز به بازکردن در یخچال را فراهم می‌کند.

علاوه بر این، از طریق این صفحه کاربر می تواند به اینترنت متصل شده و به واسطه فناوری لمسی آن، در اینترنت جستجو کند. ThinQ آمار ورود و خروج مواد غذایی به داخل یخچال را ارائه کرده و فهرست آنها را در اختیار کاربر قرار می دهد. این فناوری از قابلیت های دیگری نیز برخوردار است که می توان به پیشنهاد غذا براساس مواد غذایی باقی‌مانده و هشدار به کاربر در صورت کم شدن و تمام شدن اقلام غذایی اشاره کرد.

عرضه و قیمت یخچال های ال جی مجهز به هوش مصنوعی

این مدل یخچال ها ابتدا در بازار ایالات متحده و سپس در سال 2020 سایر بازارهای جهان را در بر می گیرند. ال جی تاکنون قیمتی برای این یخچال اعلام نکرده است. امام قطعاً قیمتی به مراتب بیشتر از دیگر مدل های یخچال های هوشمند ال جی خواهند داشت. آنچه مسلم است یخچال های هوشمند ال جی 2020 با هوش مصنوعی به زودی در نمایشگاه CES 2020 معرفی می شوند.

نمایندگی رسمی ال جی

نمایندگی رسمی ال جی، با دو دهه سابقه فعالیت و خدمات رسانی به هموطنان گرامی، علاوه بر آگاه ساختن کاربران از تحولات و تکنولوژی های جدید کمپانی ال جی، در سایر بخش ها، خدمات متنوع دیگری را نیز ارائه می کند. تمامی این خدمات را می توان در بخش های فروش، پس از فروش و تعمیر دستگاه های ال جی تقسیم بندی کرد. بخش فروش، عرضه کننده محصولات اورجینال ال جی بوده و در بخش تعمیرات نیز، خدمات مرتبط با تعمیر و رفع اشکالات دستگاه های الکترونیکی و لوازم خانگی ال جی ارائه می شود. لازم به ذکر است، نمایندگی رسمی ال جی، چندین شعبه در تهران و شهرستان ها دارد که می توانید مشخصات آنها در صفحه نمایندگی ال جی مشاهده کنید.

3/5 (3 امتیاز)