جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تولید گوشی‌های تاشو اولویت ال جی نیست

کمپانی ال جی اعلام کرده که بر خلاف اظهارات پیشین، دیگر عجله‌ای برای تولید گوشی‌های تاشو ندارد. اگر چه کمپانی ال جی پیش از این، پا به پای دو کمپانی پیشرو و رقیب دیگر خود، یعنی سامسونگ و هوآوی، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه تولید و طراحی گوشی‌های تاشو به رخ می‌کشید و پتنت‌های جدیدی را در حوزه نمایشگر تاشو منتشر می‌کرد، اما در روزهای اخیر اعلام کرده که دیگر عجله‌ای برای این کار ندارد.

به نظر می‌رسد که شرکت ال‌جی برخلاف سایر تولیدکنندگان موبایل، معتقد است که بازار گوشی‌های هوشمند، آمادگی لازم جهت ورود گوشی‌های هوشمند تاشو را ندارد. مدیرعامل شرکت ال‌جی در آستانه رویداد مهم کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ بارسلون که یک هفته دیگر آغاز به کار می‌کند، اعلام کرده است که هم اکنون زمان مناسبی برای عرضه و معرفی گوشی‌های هوشمند تاشو و انعطاف پذیر نیست و تمرکز این غول تکنولوژی در حال حاضر بیشتر روی افزایش میزان فروش و درآمدزایی است.

ال جی؛ برای عرضه گوشی‌های تاشو زود است

به نظر می‌رسد که ال‌جی برخلاف سایر رقبای قدرتمند خود که در طول یک سال اخیر از برنامه‌های خود برای رونمایی و عرضه گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر سخن گفته‌اند، عجله‌ای برای ارائه چنین محصولی ندارد. رئیس شرکت ال جی و واحد ارتباطات سیار این شرکت، کوون بونگ سئوک، در جریان برگزاری تازه ترین کنفرانس مطبوعاتی این شرکت تصریح کرد که ال جی به دنبال ایجاد تغییراتی در کسب و کار خود است و عجله‌ای برای تولید گوشی‌های تاشو ندارد. کوون بونگ سئوک اعلام کرده که شرکت وی قصد دارد بیشتر بر روی تولید گوشی های هوشمندی متمرکز شود که با استاندارد مخابراتی نسل پنجم سازگاری داشته باشند.

به گفته مدیر عامل شرکت ال جی، برای عرضه و تولید گوشی های تاشو به بازار بسیار زود است؛ چون هم اکنون مسائل بسیار مهم‌تر و مهره‌های کلیدی‌تری برای افزایش درآمد و میزان فروش خود روی میز قرار دارد که ال‌جی مایل است از آنها استفاده کند. وی افزود، اگر چه ال جی پیش از این یک تلویزیون لوله شدنی معرفی کرده است و با این کار قابلیت و توانایی‌های خود را در زمینه تولید محصولاتی با صفحه نمایش تاشدنی ثابت کرده است اما در حال حاضر عجله‌ای برای استفاده از فناوری صفحه نمایش تاشو در گوشی‌های تلفن همراه را ندارد.

جدیدترین محصولات ال جی

بازارهای جهانی موبایل این‌طور که از آمارهای منتشر شده در رسانه‌ها مشخص است، در حال تجربه‌ی رکود بی‌سابقه و کم‌نظیری است. همین مساله موجب شده تا وضعیت مالی و سودآوری بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده موبایل با بحران‌های جدی و شدیدی روبه‌رو شوند. شرکت کره‌ای ال‌جی یکی از این شرکت‌ها است که سابقه خوبی در تولید و عرضه گوشی‌های هوشمند داشته است.

با توجه به رکود پیش آمده، کمپانی ال جی عنوان کرده که برای حفظ سودآوری خود، ترجیح می‌دهد سیاست‌هایی غیر از تولید گوشی‌های تاشو را دنبال کند. ال جی عنوان کرده که فعلا قصد ندارد تا زمانی که سهم مناسبی در بازار گوشی های نسل پنجم به دست آورد، بر روی تولید گوشی های دارای نمایشگر تاشو متمرکز شود. این شرکت قصد دارد قبل از آغاز کنگره جهانی موبایل در بارسلونا از دو گوشی پرچمدار تازه خود به نام های V50 ThinQ 5G  و G8 ThinQ رونمایی کند.

نمایندگی رسمی ال جی در کرج

نمایندگی رسمی ال جی در کرج ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با فروش، تعمیر، بهسازی، ارتقاء، ترمیم و آموزش تعمیرات به متقاضیان است. در نمایندگی مجاز ال جی، سرویس های مرتبط با فروش، در فروشگاه مرکزی ال جی، سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ارتقا و ترمیم در مرکز تعمیرات ال جی و سرویس های مرتبط با آموزش تعمیرات نیز در ساختمان مرکزی آموزش تعمیرات ال جی ارائه می گردد. یکی از ویژگی های منحصربفرد نمایندگی رسمی ال جی در کرج آن است که تمامی خدمات ارائه شده در آن بر اساس اصول و استانداردهای بین‌المللی، به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ ال جی انجام می پذیرد.

امتیاز شما به این نوشته