اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

علت روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی چیست؟ چرا تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد؟ چرا تلویزیون ال جی در حالت HDMI تصویر ندارد؟ دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی چیست؟ علت کم نور شدن صفحه تلویزیون ال جی چیست؟ و … همه از مشکلات رایجی هستند که بارها و بارها برای کاربران این تلویزیون پیش آمده‌اند و آن‌ها را به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی کشانده‌اند.

همانطور که می‌دانید تلویزیون ال جی، یکی از بهترین‌های بازار تلویزیون است که طرفداران زیادی هم دارد. منتهی به مرور زمان به دلیل استفاده نادرست دچار مشکلاتی می‌شود که کاربر را مجبور می‌کند تا برای تعمیر این دستگاه دست به جیب شود. اگر شما هم از کاربران تلویزیون‌ ال جی هستید و با مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی، معتبرترین مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت تعمیرات این دستگاه به آدرس موردنظر شما اعزام شوند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

در هر کجای پایتخت که باشید می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی استفاده کنید. چراکه این مرکز علاو‌ه‌بر اینکه شعبه‌های متعددی در مناطق مختلف تهران دارد، خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در محل را نیز به تمامی کاربران تهرانی ارائه می‌دهد. شعبه‌های نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در ستارخان، پیروزی، تجریش، سعادت‌آباد، فرجام، میرداماد و ولیعصر قرار گرفته است. با این وجود فرقی نمی‌کند که در شمال تهران باشید یا غرب، شرق و مرکز تهران. به هر حال می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی تلویزیون ال جی که نسبت به محل سکونت شما نزدیک‌تر است مراجعه کنید و از خدمات این مرکز استفاده کنید. علاوه‌بر این اگر تمایلی به مراجعه حضوری به این مرکز ندارید، می‌توانید تنها از طریق یک تماس با نمایندگی تعمیرات ال جی از سرویس تعمیر تلویزیون ال جی در محل بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تنها مختص کاربران تهرانی تلویزیون ال جی نیست بلکه کاربران کرجی هم می‌توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند. چراکه نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج هم شعبه دارد و خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در محل را به کاربران کرجی هم ارائه می‌دهد. شعبه نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در منطقه شاهین ویلا کرج قرار دارد که امکان مراجعه حضوری کاربران کرجی تلویزیون ال جی به این مرکز را فراهم می‌کند. علاوه‌بر این اگر کاربران کرجی تلویزیون ال جی تمایلی به مراجعه حضوری نمایندگی تلویزیون ال جی را نداشته باشند، می‌توانند از خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در محل استفاده کنند که موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه آن‌ها می‌شود.

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

مهم‌ترین و اولین سوالی که برای کاربران، قبل از مراجعه به مراکز تعمیرات به وجود می‌آید، این است که مرکز تعمیرات موردنظر چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی به عنوان یکی از معتبرترین مراکزی که به عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون ال جی می‌پردازد، خدمات عیب‌یابی، تعمیرات تخصصی تلویزیون، ارائه ضمانت‌نامه تعمیر و تعمیر تلویزیون ال جی در محل را به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد. بنابراین با سپردن تعمیرات تلویزیون ال جی به این مرکز می‌توانید با یک تیر چند نشان بزنید. به گونه‌ای که هم می‌توانید از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون ال جی در محل با سرعت و کیفیت بالایی استفاده کنید و هم می‌توانید یک ضمانت‌نامه تعمیر از نمایندگی تلویزیون ال جی دریافت کنید. این ضمانت‌نامه نشان‌دهنده تعمیرات حرفه‌ای است که بر روی تلویزیون شما صورت گرفته است که موجب اطمینان خاطر شما می‌شود.

تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی:

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل‌های LCD، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید می توانید به نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی مراجعه کرده و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع سازید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی:

در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED ال جی، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روش های عیب یابی، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی می گردد. در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب دستگاه، بر روی ال ای دی پیاده می گردد.

تعمیر تلویزیون اولد ال جی:

کاربران تلویزیون های اولد ال جی به خاطر داشته باشند که در صورت بروز هرگونه نقص و ایراد در دستگاه، از اقدام خودسرانه جهت تعمیر و ترمیم آن خودداری نمایند. اقدامات خودسرانه کاربر بر روی دستگاه نه تنها خطاهای موجود در دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت، بلکه امکان آسیب‌ به دیگر بخش‌های دستگاه و شدیدتر شدن اختلال آن را فراهم می‌آورد. سرویس های مرتبط با این دستگاه نیز با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی قابل دریافت است.

تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی:

خرابی های پیش آمده در پنل های پلاسما عمدتاً به صورت عدم وجود صدا یا تصویر و گاه نیز هر دو اینها می‌باشد. اشکال رایج دیگری که تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی را ضروری می سازد مشاهده خطوط عمودی در تصویر بوده است. در هر حال سرویس های تخصصی این محصول نیاز با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی قابل دریافت است.

گارانتی خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ارائه شده در نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون ال جی دربردارندۀ تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. در این مرکز  -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیر تلویزیون LG (تلویزیون‌های پلاسما، ال سی دی،  تلویزیون‌های ال ای دی، تلویزیون‌های هوشمند تحت عنوان LG Smart TV و پانل‌های OLED) به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

مهندسان و کارشناسان فعال در نمایندگی ال جی با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر قادر به ترمیم تمامی عیوب و رفع اختلالات تلویزیون ال جی می‌باشند. یکی از راهکارهای ارائه شده توسط مدیریت مرکز تعمیر تلویزیون ال جی، امکان اعزام کارشناسان تعمیر به منزل می‌باشد که در راستای رفاه حال مشتریان و هموطنان گرامی ایجاد شده است.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی

سرویس در محل تلویزیون ال جی

اگر تلویزیون مورد استفاده شما در طول روزهای اخیر دچار اختلالات سخت افزاری یا نرم افزاری گشته است اما به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز تعمیرات تلویزیون را ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس در محل تلویزیون است. در این سرویس کلیه خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون LG (تعمیرات سخت افزاری، تعمیرات نرم افزاری و …) در محل انجام می پذیرد و نیازی به جابجایی دستگاه نیست.

جهت استفاده از سرویس در محل تلویزیون می‌بایست از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت این مرکز با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید و درخواست خود –مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر در محل تلویزیون – را ثبت نمایید.

تعمیرات ال جی

تعمیرات ال جی در این مرکز به پشتوانه بهره مندی از حضور «کارشناسان متخصص» و «تجهیزات تخصصی» در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات ال جی با همکاری تیمی از مهندسان و کارشناسان این حوزه و با بهره‌ مندی از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر، فضایی خلق نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در دستگاه های این برند را رفع و برطرف نمود.

این مرکز به یُمن بهره‌مندی از تخصص، مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته است تا در حوزه فعالیتی خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد و حتی‌الامکان در بهینه‌سازی، بهبود و ارتقاء کاربردهای تکنولوژی کشور کوشا باشد. واحدهای تعمیرات ال جی در بخش زیر معرفی شده‌اند.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی با توجه به گستردگی محصولات این کمپانی در سطح کشور تمامی تلاش خود را به کاربسته تا با همکاری جمعی از مهندسان مجرب و متعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه فروش و تعمیر محصولات ال جی بپردازد. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز با همکاری کارشناسانی صورت می‌گیرد که دارای تخصص فنی و نظری در حوزه فعالیت خویش می‌باشند. نمایندگی ال جی در بخش «فروش» به عرضه تمامی تولیدات این کمپانی و در بخش «خدمات پس از فروش» به ارائه تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات ال جی می ‌پردازد.

نمایندگی مرکزی تعمیر تلویزیون ال جی

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش‌های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولات ال جی
سوالات متداول ال جی
اخبار ال جی
مقالات ال جی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید