محصولات LG

نمایندگی ال جی
محصولات lg

محصولات LG

شرکت LG در طول دهه‌ی گذشته شهرت زیادی در تولید و ساخت محصولات الکترونیکی باکیفیت بالا و قیمت مقرون‌به‌صرفه به دست آورده است. تاریخچه و سوابق LG الکترونیکس  (LG Electronics) همیشه مملو از اشتیاق شرکت LG برای فراهم آوردن زندگی بهتر و شادتر برای خریداران بوده است.
LG در سال ۱۹۵۸ بانام گلداستار در کره تأسیس گردید و به تولید رادیو، تلویزیون، ماشین لباس‌شویی و کولر و یخچال پرداخت. تشکیل گروه ال‌جی (LG) نتیجه ادغام دو شرکت کره‌ای لاکی (Lucky)  و گلداستار (GoldStar) بود اما تحولات عظیم LG پس از خرید شرکت آمریکایی Zenith شکل گرفت و از آن زمان به بعد این شرکت راه خود را به یمن وجود مهارت‌های فناوری، که با ساخت بسیاری از لوازم‌خانگی مانند رادیو و تلویزیون کسب‌شده بود، به سمت حوزۀ پیشرفتۀ دیجیتال پیش گرفت و موفق به توسعه‌ی قلمرو خود و رقابت با بازار جهانی شد.
  یکی از حوزه‌هایی که در سال‌های اخیر LG بر آن تمرکز داشته گوشی‌های هوشمند است. این شرکت پیشرو در اطلاعات ارتباطات جهانی تلفن همراه می‌باشد. LG الکترونیکس گوشی‌هایی را تولید می‌کند که با فن‌آوری به‌روز و طرح‌های بدیع و تازه، تجربه‌ای بهینه از تلفن همراه را در اختیار مشتریان در سراسر جهان قرار می‌دهد و با درک این واقعیت که بازار وسیعی برای گوشی‌های هوشمند ارزان‌قیمت و باکیفیت وجود دارد، دنباله‌رو فن‌آوری همگرا و توسعه محصولات جدید تلفن همراه بوده و همواره هدف رهبریت دنیای تلفن‌های همراه را دنبال می‌کند.
نمایندگی ال جی

تاریخچه محصولات LG

ال جی سرویس ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده تعمیر محصولات LG در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات LG را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر محصولات LG راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات LG را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

برخی از محصولات LG

سینما خانگی ال جی
موس ال جی
محصولات ال حی
محصولات ال حی

نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات ال جی/ نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات LG

نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات ال جی/ نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات LG

نمایندگی رسمی فروش محصولات ال جی / نمایندگی رسمی فروش محصولات LG

نمایندگی اصلی فروش محصولات ال جی/ نمایندگی اصلی فروش محصولات LG

فروش محصولات ال جی با گارانتی اصلی / فروش محصولات LG با گارانتی اصلی

نمایندگی ال جی/ نمایندگی LG

نمایندگی محصولات ال جی/ نمایندگی محصولات LG

نمایندگی رسمی محصولات ال جی / نمایندگی رسمی محصولات LG

نمایندگی اصلی محصولات ال جی / نمایندگی اصلی محصولات LG

نمایندگی تعمیرات محصولات ال جی/ نمایندگی تعمیرات محصولات LG

نمایندگی تعمیر محصولات ال جی / نمایندگی تعمیر محصولات LG

نمایندگی تعمیرات تخصصی محصولات ال جی / نمایندگی تعمیرات تخصصی محصولات LG

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+