اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پکیج ال جی

پکیج ها سیستم بسیار حساسی دارند وظیفه ی آن ها تامین آب گرم می باشد. پکیج معمولا به دلیل شرایط راحتی استفاده که برای کاربران ایجاد می کند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین ابعاد مناسب این دستگاه سبب شده تا استفاده از آن افزایش یابد. آسیب دیدگی ها و خرابی های پکیج کاربر دچار نگرانی کرده و در صورتی که به موقع تعمیر نشود مشکلات بسیاری را برای کاربر به وجود می آورد. تعمیرات پکیج به تخصص و مهارت بالا نیاز دارد به همین دلیل لازم است در صورتی که با خرابی این دستگاه و عدم کارکرد پکیج ال جی رو به رو شدید تعمیرات آن را به واحد تخصصی تعمیر پکیج ال جی بسپارید.

متخصصان واحد تعمیرات ال جی به دلیل بهره مندی از تخصص و مهارت های تعمیراتی می توانند کلیه ی عیوب این دستگاه را در مدت زمانی کوتاه برطرف کنند. جهت آگاهی و آشنایی بیشتر با مشکلات رایج پکیج ال جی ، نکات مهم در تعمیرات آن و همچنین نحوه ی عملکرد پکیج LG ، ادامه ی این مقاله را مطالعه نمایید.

تعمیر پکیج ال جی

مشکلات پکیج ال جی

به طور کلی پکیج ساختاری دارد که ممکن است که به دلایل مختلفی دچار مشکل و اختلال گردد. یکی از مشکلات رایج این دستگاه که در تعمیرات پکیج ال جی مورد بررسی قرار می گیرد، دوده گرفتن و تغییر رنگ آن است. بروز این اختلال پس از مدت زمان طولانی و استفاده های مداوم از پکیج طبیعی است. همچنین وجود هوا در پمپ پکیج منجر به بروز صدا از این دستگاه می شود، مثلا خرابی NTC نیز به عنوان یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج LG مطرح می شود. نوسانات فشار  آب نیز در مدار گرمایشی آب پکیج مشکل ایجاد می کند.

وجود هوا در سیستم، اختلالات مشعل و ارتفاعات شعله، مشکلات سیستم گرمایش پکیج و عدم گرم کردن آب، رسوب گرفتن پکیج، خرابی برد هوشمند، گرفتگی لوله ها، گرفتگی دودکش، فرسودگی لوله ها و نشتی آن ها، یخ زدن آب در مدار گرمایش به دلیل اختلال سیستم ضد یخ زدگی، اختلال سیستم ضد جام و گیرپاژ یا جام شدن پمپ و از دسترس خارج شدن تنظیمات دستگاه نیز از دیگر مشکلات رایج پکیج ال جی به شمار می رود. در صورت بروز این نوع اختلالات به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید و تعمیرات پکیج را به نیروی متخصص و حرفه ای بسپارید.

خدمات نمایندگی تعمیر پکیج ال جی

تعمیرات پکیج ال جی

نحوه عملکرد پکیج ال جی

طراحی پکیج ال جی به صورتی است که امکان استفاده از آن در تابستان و زمستان وجود دارد. در وضعیت تابستانی، وقتی نیاز به آب گرم داشته باشید پکیج به صورت اتوماتیک روشن می شود. به این ترتیب که بلافاصله بعد از باز شدن شیرهای آب گرم، فرمان روشن شدن مشعل به وسیله ی سنسور فشار و برد کنترل الکترونیک صادر شده و آب گرم مصرفی و مورد نیاز در لوله ها تامین می شود. در ادامه ی این فرآیند به محض بسته شدن شیر آب پکیج نیز خاموش می شود. اما کارکرد این دستگاه در زمستان به صورتی است که آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها را تامین می کند.

در واقع وقتی شما در زمستان شیر آب گرم را باز می کنید، جریان آب از سنسور فشار عبور کرده و این سنسور با فرستادن پیام به شیر سه طرفه برقی، مدار رادیاتورها را به طور موقت قطع کرده و آب مدار گرم کننده را به مبدل حرارتی ثانویه پوسته- لوله هدایت می کند. در زمان بستن شیر آب گرم،  شیر سه طرفه برقی به طور اتوماتیک آب گرم را به طرف مدار رادیاتور ها می فرستد. همان طور که تا الان حدس زده اید فرآیند تعمیرات پکیج ال جی بسیار پیچیده بوده و لازم است توسط متخصصان بررسی و اعمال شود.

نمایندگی تعمیرات پکیج ال جی

تعمیرات پکیج ال جی

با توجه به اینکه پکیج ها سیستم بسیار پیچیده ای دارند تعمیرات آن ها نیز بسیار تخصصی بوده و به دانش های خاصی نیاز دارد. هر گونه تعمیرات این دستگاه اگر توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود مشکلات بیشتری را برای این دستگاه ایجاد کرده و کاربر را دچار مشکلات جدی می کند. نمایندگی رسمی ال جی به منظور رفاه کاربران تیمی از متخصصان حرفه ای و مجرب را گرد هم آورده و فرآیند تعمیرات تخصصی را امکان پذیر کرده است. شما می توانید از طریق مراجعه به واحد تعمیرات پکیج ال جی تمامی خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای نگهداری بهتر از این دستگاه را دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی ، جهت ارائه خدمات هرچه تخصصی تر به کاربران خود، اقدام به راه اندازی واحدهای تعمیرات در این مرکز نموده است. حضور متخصصان و مهندسان زبده در واحد تعمیرات ال جی تعمیر انواع محصولات ال جی را امکان پذیر کرده است. هریک از محصولات این شرکت که دچار مشکل شده باشند، در واحدهای نمایندگی تعمیرات ال جی به دقت عیب یابی در قدم بعدی با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، به شکل تخصصی تعمیر می گردند.

فروش انواع محصولات ال جی به صورت اورجینال از دیگر خدماتی است که در نمایندگی ال جی انجام می شود. نمایندگی ال جی و واحد تعمیرات ال جی از دیگر بخش هایی هستند که تحت نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کنند.

شما کاربران گرامی می‌توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را در سایر صفحات وبسایت دنبال نمایید.

محصولات ال جی
سوالات متداول ال جی
اخبار ال جی
مقالات ال جی
امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید