تعمیر مایکروفر ال جی

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با لوازم خانگی که با حضور در نمایندگی ال جی قابل دریافت است، سرویس تعمیر مایکروفر ال جی است. اگر شما نیز از کاربران مایکروفرهای ال جی هستید اما در طول روزهای اخیر متوجه اختلالاتی در عملکرد این دستگاه گشته اید می توانید با حضور در نمایندگی رسمی ال جی جهت عیب یابی مایکروفر و یا از طریق تماس با واحد پشتیبانی این مرکز، سرویس های مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید. برخی از سرویس های ارائه شده در این مرکز عبارت است از: رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر، تعمیر میکروسوییچ در مایکروفر، رفع اشکالتت مرتبط با فیوز سرامیکی، رفع اشکالات مرتبط با فیوز حرارتی، رفع اشکالات مرتبط با مجموعه قفل در، تعمیر سینی گردان مایکروفر، تعمیر چفت درب مایکروفر، تعمیر فن مایکروفر، تعمیر مشکل جرقه زدن مایکروفر، تعمیر مشکل وجود صدا و نویز در مایکروفر و…

تعمیر مایکروفر ال جی LG

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی مایکروفر ال جی

خاموش شدن مایکروفر در حین کار مشکل نسبتا رایجی است که می تواند بسیار دردسرساز باشد. این مشکل بر اثر دلایل متعددی رخ می دهد. یکی از عمده ترین دلایل خاموشی ناگهانی مایکروفر استفاده از دستگاه در فضایی بسته و به حالت توکار است. ابعاد غیر استاندارد محلی که مایکروفر را قرار گرفته است، موضوع بسیار مهمی است که موجب گرم شدن بیش از حد مایکروفر می شود. در چنین شرایطی دستگاه به طور اتوماتیک خاموش خواهد شد. البته گاهی نیز خاموش شدن ناگهانی مایکروفر ال جی ریشه در فرسودگی قطعات داخلی سیستم داشته و نیازمند اعمال تعمیرات تخصصی است. نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی طی مراحل ریزبینانه ی عیب یابی توسط کارشناسان این حوزه کلیه ی عیوب مایکروفرهای ال جی را در سطح کیفی بالایی برطرف می سازد.

رفع مشکل دود کردن مایکروفر ال جی

در صورتی که مایکروفر ال جی به هنگام کار دود می کند، آن را در حالت گریل نیز چک کنید. زمانی که تنها در حالت گریل شاهد دود کردن مایکروفر ال جی می باشید به احتمال قوی دیواره های داخلی مایکروفر و یا شبکه ی بالایی آن دچار آلودگی و چربی شده است. به هر حال مشکل هرچه که باشد نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در کنار شما بوده و تمامی اختلالات مرتبط با دود کردن مایکروفر را در مدت زمان کوتاهی تعمیر می نماید. پیشنهاد می شود همواره سرویس های دوره ای مرتبط با پاکسازی مایکروفر را جدی بگیرید و برای جلوگیری از خرابی قطعات داخلی مایکروفر دیواره های آن را مرتبا تمیز کنید.

تعمیر مایکروفر ال جی

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر ال جی

تعمیر مایکروفر ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از دو دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات مایکروفر هستند؛ همین امر سبب گشته تا کارشناسان مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر LG قادر به رفع کلیه اشکالات و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه گردند و بتوانند با اِعمال پاره ای تنظیمات و سرویس های مورد نیاز، کیفیت اولیه دستگاه را به آن بازگردانند. در صورتی که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه را ندارید می توانید سرویس های مرتبط با تعمیر مایکروفر ال جی و سایر لوازم خانگی را با استفاده «سرویس در محل لوازم خانگی» دریافت نمایید. در این روش کارشناسان تعمیر لوازم خانگی ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت بهسازی دستگاه را بر روی آن پیاده می سازند. برخی از تخصصی ترین سرویس های انجام شده به دست کارشناسان این مرکز عبارت است از:

 • رفع مشکلات مربوط به کلید های فرمان
 • عیب یابی و رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر ال جی
 • عیب یابی و رفع مشکل انواع گرمادهی مایکروفر ال جی
 • تعمیر مایکروفر ال جی و تعویض المنت های مایکروفر
 • عیب یابی و رفع مشکل بوی نامطبوع در مایکروفر ال جی
 • تعویض یا تعمیر مشکلات مربوط به فن
 • رفع مشکل خاموش شدن مایکروفر هنگام کار
 • تعمیر مایکروفر ال جی و رفع مشکلات مربوط به لامپ
 • تعمیر یا تعویض برد مایکروفر ال جی
 • تعمیر مایکروفر ال جی و رفع مشکلات صفحه نمایش مایکروفر ال جی
 • عیب یابی و رفع مشکل جرقه زدن مایکروفر ال جی
 • رفع مشکلات مربوط به حرارت مایکروفر ال جی
 • رفع مشکلات مربوط به چرخش سینی مایکروفر ال جی
 • عیب یابی و رفع مشکل دود کردن هنگام کار
 • تعمیر مایکروفر ال جی و رفع مشکلات مربوط به در
 • عیب یابی و رفع صداهای غیرطبیعی

عیب یابی و تعمیرات مایکروفر ال جی

در دستگاه مایکروفر نیز، همچون سایر دستگاه های مورد استفاده در منزل، اشکالاتی وجود دارد که نسبتاً شایع‌تر و رایج‌ترند. کارشناسان ما در مرکز تعمیر مایکروفر ال جی برخی از این اشکالات و علل اصلی احتمالی آنها را دربخش زیر با شما به اشتراک گذاشته اند. در صورت بروز هر کدام از اشکالات زیر در دستگاه خویش می توانید به مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر ال جی مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

کار نکردن کلیدهای پنل مایکروفر

بروز این اشکال نیز عمدتاً مرتبط با برد دستگاه است.

عدم چرخش صفحه گردون درون مایکروفر

این اشکال غالباً با تعویض صفحه گردون مایکروفر مرتفع می گردد.

روشن نشدن مایکروفر

 تجربه ما در تعمیر مایکروفر ال جی نشان داده است که مشکل روشن نشدن مایکروفر معمولاً به دلیل وجود اشکال در برد دستگاه است. این اشکال با بررسی و تعمیر برد قابل رفع است.

باز نشدن درب مایکروفر

 در صورتی که در مایکروفر شما بسته شده و باز نمی شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در میکروسوئیچ مایکروفر ایجاد شده است.

گرم نشدن غذا توسط مایکروفر

 تجربه کارشناسان تعمیر مایکروفر ال جی نشان داده است که این اشکال غالبا مربوط به یکی از بخش های زیر است: لامپ، دیود، خازن، ترانش های ولتاژ  و در نهایت برد. احتمالا با بررسی این موارد و تعمیر آنها مشکل گرم نشدن غذا توسط مایکروفر مرتفع کار نکردن گریل مایکروفر: کارشناسان تعمیر مایکروفر ال جی بروز این اشکال را غالباً با تعمیر یکی از بخش های المنت، ترموستات و برد برطرف می سازند.

جرقه زدن مایکروفر

 هنگامی که مایکروفر جرقه میزند میتواند مشکل از لامپ مگنتران باشد. علت دیگر این اشکال می تواند آن باشد که فلزی داخل دستگاه است و یا آنکه صفحه میکا نیاز به تعویض داشته باشد.

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

مرکز تعمیر لوازم خانگی ال جی با فراهم آوردن فضایی مجهز و پیشرفته در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ارتقاء، ترمیم، تعمیر و سرویس لوازم خانگی ال جی را به دارندگان این دستگاه ارائه نماید. این مرکز، در حال حاضر، تیمی از زبده ترین و خبره ترین کارشناسان و مهندسان را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز را در اختیار آنان نهاده است و از این راهرو توانسته است تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی ال جی از جمله تعمیر مایکروفر ال جی را به مراجعان خویش ارائه نماید. با مراجعه به بخش زیر می توانید با واحدهای تعمیرات لوازم خانگی ال جی آشنا شوید.

تعمیرات ال جی

تعمیرات ال جی در صورتی که به دست کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام پذیرد، ضمن بازیابی کیفیت اولیه محصول سبب می‌گردد تا کاربر، لذت کار با یک محصول سالم و با کیفیت را مجدداً تجربه نمایند. از همین رو مدیریت این مرکز با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر فضایی فراهم ساخته که در آن امکان تعمیر و بازیابی تمامی دستگاه های معیوب ال جی فراهم گشته است. واحدهای تعمیرات ال جی به تفصیل – چنانچه در بخش های فوق مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر ال جی معرفی شد- در بخش زیر معرفی می شوند.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان و مشترکان ال جی عرضه دارد. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی گردند. جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولات ال جیاطلاعات بیشتر »
سوالات متداول ال جیاطلاعات بیشتر »
اخبار ال جیاطلاعات بیشتر »
مقالات ال جیاطلاعات بیشتر »

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+