تعمیرات مانیتور ال جی

تعمیرات مانیتور ال جی یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی ال جی است که با بهره‌مندی از حضور متخصصان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار انجام می‌پذیرد. کارشناسانی که اقدام به تعمیرات مانیتور ال جی می‌نمایند می‌بایست به تفاوت‌های ساختاری و فنی این دستگاه واقف بوده و به تبع آن، ترفندهای متنوعی جهت تعمیر هر یک از مانیتورهای ال جی  برگزینند. به بیانی دیگر، با توجه به تفاوت کاربری در میان مانیتورهای ال جی، روش‌های تعمیر اتخاذ شده برای هر یک از آن‌ها نیز می‌بایست متفاوت بوده و با در نظر داشتن تنوع در ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری آن‌ها انتخاب و اِعمال گردند.

خدمات تعمیرات ارائه شده در مرکز تعمیرات مانیتور ال جی محدود به مدل و ساختار خاصی نیست و تمامی دستگاه‌های این برند اعم از مانیتورهای IPS، مانیتورهای ۴K و مانیتورهای تلویزیون ال جی را شامل می‌گردد. اگر شما نیز دارنده یکی از مانیتورهای ال جی هستید می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور ال جی تمامی خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیر و بازسازی مانیتورهای ال جی را دریافت نمایید.

تعمیرات مانیتور ال جی

تعمیر پنل مانیتور ال جی

تعمیر پنل یکی از حساس‌ترین تعمیرات مرتبط با مانیتورهاست. پنل یا همان صفحه نمایش، بخش اصلی دستگاه‌های مانیتور است که از طریق آن نمایش تصاویر انجام می‌شود. پنل های امروزی که از نوع ال سی دی و ال ای دی هستند، نسبت به پنل مانیتورهای قدیمی، آسیب پذیرتر هستند و ممکن است با یک ضربه، ولو کوچک،  صدمات جبران ناپذیری ببیند. خرابی پنل به شکل‌های مختلفی اتفاق می‌افتد. بهم ریختگی رنگ ها و تصاویر، وجود نقاط رنگی روی صفحه نمایش، خط خوردگی و شکستگی پنل، قطع و وصل شدن تصویر و وجود خطوط افقی روی پنل، از شایع ترین خرابی های پنل مانیتور هستند.

در ارتباط با تعمیرات پنل یکی از مهم‌ترین موضوعات، تشخیص امکان یا عدم امکان تعمیر شدن پنل است. به طور کلی درصورتی که مشکلات پنل از نوع شکستگی، خط خوردگی یا سوختگی باشد، احتمال تعمیر پنل بسیار کم خواهد بود. در این شرایط تعویض پنل، بسیار به صرفه تر از تعمیر آن خواهد بود. توصیه می‌شود به دلیل حساسیت بالای ساختار پنل، در صورت مشاهده هر گونه اشکال در این بخش، از دستکاری پنل خودداری کرده و با کارشناسان تعمیرات مانیتور ال جی تماس بگیرید.

تعمیر بک لایت مانیتور ال جی

قطع شدن ناگهانی تصویر، تیره شدن یا کم‌ نور شدن مانیتور، تاریک شدن بخشی از مانیتور، نمایش نقاط تیره یا روشن بر روی مانیتور و … همه از نشانه‌های خراب شدن بک لایت مانیتور ال جی هستند. بک لایت، همانطور که از نامش پیداست نقش تامین‌کننده نور پس‌زمینه در مانیتور را بازی می‌کند چراکه تصاویر برای اینکه در مانیتور قابل نمایش باشند به یک نور پس‌زمینه نیاز دارند. درصورتی که مانیتور شما هم با چنین مشکلاتی مواجه شده است به این معناست که بک لایت آن آسیب دیده است و باید تعمیر گردد. از این‌رو بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی مانیتور ال جی را به نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی بسپارید.

تعمیر یا تعویض پورت HDMI مانیتور ال جی

پورت HDMI قابلیت انتقال تصویر و صدا را به صورت هم‌زمان برعهده دارد با این وجود انتقال تصویر و صدا باکیفیت بالا در مانیتورها را مدیون این پورت هستیم. البته پورت HDMI تنها در مانیتورهای جدید دیده می‌شود. دو دلیل مهم در خراب شدن پورت HDMI نقش دارد که شامل: نوسان برق و استفاده از کابل غیراستاندارد می‌باشد. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی حتماً مانیتور خود را به محافظ برق متصل کنید و حتماً یک کابل استاندارد و اورجینال به پورت HDMI آن متصل کنید. جهت عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض پورت HDMI می‌توانید از کارشناسان نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی کمک بگیرید.

تعمیر برد تغذیه مانیتور ال جی

یکی دیگر از سرویس‌های مرتبط با تعمیرات مانیتور ال جی، تعمیر برد تغذیه یا برد پاور می باشد. برد پاور مانیتور بخش تأمین کننده انرژی الکتریکی دستگاه می باشد. این برد، انرژی الکتریکی را از برق شهری گرفته و با ولتاژ مناسب به قطعات مختلف انتقال می‌دهد. این امر باعث عملکرد مناسب قطعات شده و فعالیت دستگاه را ممکن می سازد. در واقع برد تغذیه با کنترل میزان ولتاژ، به اندازه‌ای که برای هریک از قطعات نیاز باشد، به آنها جریان الکتریکی انتقال می دهد.

در صورت کم و زیاد شدن این ولتاژ، آسیب های قابل توجهی به قطعات وارد می شود. با خرابی برد پاور مشکلاتی از قبیل روشن نشدن مانیتور، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، تصویر نداشتن و ضعیف شدن نور مانیتور به وجود می‌آیند. یکی از نکات مهم در رابطه با برد پاور این است که در صورت خرابی باید در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام کرد؛ چراکه احتمال تعمیر برد تغذیه در مراحل ابتدایی بسیار بیشتر است.

نمایندگی مانیتور ال جی

رفع مشکل پیکسل سوختگی مانیتور ال جی

پیکسل ها نقاطی از صفحه نمایش هستند که مجموع آن ها سبب به وجود آمدن صفحاتی شفاف و با کیفیت می‌شود. در مانیتور، نمایش تصویر از طریق حرکت و تغییر رنگ پیکسل ها امکان پذیر است. هنگامی که پیکسل های ال سی دی دچار مشکل شوند در یک نقطه متمرکز شده و نمی تواند رنگ مورد نظر را به نمایش بگذارد. بنابراین پیکسل معیوب به پیکسلی گفته می‌شود که به صورت موقت خاموش باشد و در یک نقطه ثابت بماند. در صورتی که این پیکسل برای همیشه خاموش شود به آن پیکسل سوختگی یا پیکسل مردگی می گویند.

پیکسل‌مردگی می تواند به صورت موقت باشد و یا اینکه پیکسل به صورت دائم خاموش شده باشد. در حالت اول تعمیر پیکسل امکان پذیر است اما در حالت دوم چون خراب شدن ترانزیستور باعث خاموش شدن دائم پیکسل شده است، تعمیر پیکسل تقریباً غیر ممکن خواهد بود. برای تشخیص امکان یا عدم امکان رفع مشکل پیسکل مردگی نیاز است تا دستگاه توسط کارشناسان تعمیرات مانیتور ال جی مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر مین برد مانیتور ال جی

یکی از مهمترین بخش هایی که در تعمیرات مانیتور ال جی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است، مین برد است. مین برد قلب دستگاه بوده و با تمامی اجزا در ارتباط است. مین برد مانیتور در حقیقت یک برد الکترونیکی است که با بهره گرفتن  از یک پردازنده نسبت به راه اندازی صفحه نمایش و دیگر بخش های مانیتور عمل می‌کند. مانیتور متشکل از خازن ها، دیور، تزانیستور و آی سی های متعدد است. چنانچه هر یک از این قطعات با مشکل مواجه شوند، عملکرد کلی دستگاه مختل خواهد شد.

در این حالت مشکلاتی از قبیل صدا نداشتن، تصویر نداشتن، روشن و خاموش شدن و پرش تصویر در مانیتور ایجاد خواهد شد. مهمترین دلایلی که باعث خرابی مین برد می شوند، نوسانات برقی، داغ شدن دستگاه، و وارد شدن ضربه می باشد. بسته به اینکه مشکل در کدام قسمت مین برد پیش آمده باشد، با تعویض همان قطعات، مین برد تعمیر شده و مشکل دستگاه برطرف می گردد. اما اگر مدار مین برد سوخته و یا اینکه دچار شکستگی شده باشد در این صورت این قطعه باید تعویض شود چراکه امکان تعمیر آن وجود ندارد.

خدمات تخصصی  تعمیرات مانیتور ال جی

 • تعمیر و عیب‌یابی برفک مانیتور ال جی
 • عیب‌یابی ایراد ایست وست در مانیتور ال جی
 • عیب‌یابی نداشتن تصویر صدا در ورودی IV مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال در مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک در مانیتور ال جی
 • عیب‌یابی هاله رنگین کمانی در مانیتور ال جی
 • تعمیر سوختن ترانزیستور افقی مانیتور ال جی
 • تعمیر صدای صوت‌های ولتاژ در مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی نداشتن تصویر در مانیتور ال جی
 • رفع اختلال چشمک‌زدن LED جلو و روشن‌نشدن مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی در مانیتور ال جی
 • تعمیر حالت استند بای رفتن مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی هاله رنگ در تصویر مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی خراب شدن آی سی ایپرام در مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی صدای ناهنجار از های‌ولتاژ در مانیتور ال جی
 • تعمیر کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه در مانیتور ال جی

واحدهای تعمیرات مانیتور ال جی

با توجه به تنوع در اندازه و مدل‌های ارائه شده از مانیتورهای ال جی، خدمات مرتبط با تعمیرات هریک از آنها در «مرکز تعمیرات مانیتور ال جی» نیز در واحدهای مجزا و جداگانه‌ای به کاربران گرامی ارائه می‌گردد. برخی از پارت های موجود در این مرکز عبارتند از: مرکز تعمیرات مانیتور IPS ال جی، مرکز تعمیرات مانیتور ۴k ال جی، مرکز تعمیرات مانیتور تلویزیون ال جی و … .

کاربران گرامی به یاد داشته باشند که تعمیرات مانیتور ال جی در صورتی که به دست کارشناسان و متخصصان این حیطه انجام پذیرد، ضمن بازیابی کیفیت اولیه دستگاه، به دلیل اِعمال برخی ترفندهای گردگیری و ترمیم، حتی‌الامکان از بروز خرابی‌های مجدد در دستگاه پیشگیری خواهد کرد. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات ال جی، دانشِ اولیه تعمیرات را با حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند و مهارت‌های فنی آنان با آزمون‌های متعدد برگزار شده از سویِ این مرکز مورد سنجش قرار گرفته است از این‌رو به جرأت می‌توان گفت که کارشناسان حاضر در این مجموعه قادر به ارائه برترین سطح کیفی خدمات ترمیم و تعمیر مانیتورهای ال جی می‌باشند. جهت آشنایی هر چه بیشتر با واحدهای تخصصی موجود در مرکز تعمیرات ال جی و خدمات تخصصی ارائه شده در هر یک از آنها به بخش زیر مراجعه نمایید.

دیگر خدمات تعمیر مانیتور lg

 • رفع مشکل عدم نور در مانیتور ال جی
 • برطرف‌کردن مشکل فقدان رنگ در مانیتور lg
 • تعمیر کم و زیاد شدن نور چراغ استند بای مانیتورlg
 • بر طرف‌کردن خط‌های پر نور سفید بر روی تصویر مانیتور ال جی
 • تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در مانیتور ال جی
 • تعمیر روشن‌نشدن مانیتور lg
 • تعمیر قطع رنگ در مانیتور ال جی
 • رفع ایراد خاموش‌شدن مانیتور ال جی
 • تعمیر و عیب‌یابی سوختن پاور مانیتور ال جی
 • تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در مانیتور ال جی
 • تعمیر سیاه‌شدن صفحه بعد از کار کردن مانیتور ال جی
 • رفع عیب خراب بودن تصویر مانیتور lg
 • رفع عیب دیر آمدن تصویر مانیتور ال جی
 • رفع مشکل تصاویر دارای خطوط برگشتی
 • رفع اختلالات مربوط به داغ کردن مانیتور lg
 • تعمیر قطع و وصلی تصویر در مانیتور ال جی

اخبار مانیتور ال جی و دیگر خبرها

مرکز تعمیرات ال جی با همکاری جمعی از کارشناسان تعمیر و تجهیز خود به ابزارآلات پیشرفتۀ تعمیر، فضایی فراهم ساخته تا امکان تعمیر و بازیابی تمامی مانیتورهای معیوب در این مرکز ایجاد گردد. بهره‌مندی مرکز تعمیرات مانیتور ال جی از پیشرفته‌ترین ابزار تعمیر و بازیابی نقش پررنگی در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات ایفاء کرده است. مزیت دیگر این مرکز همکاری با تیمی از زبده‌ترین کارشناسان تعمیرات مانیتور ال جی است که قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در مانیتورهای ال جی هستند.

کارشناسان متبحر این مرکز به دلیل حضور در همایش ها و کنفرانس های بین المللیِ تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری با جدیدترین متدهای تعمیر آشنا گشته و آنها را در حین کار عملی می سازند. حضور در چنین همایش هایی سبب گشته تا کارشناسان این مرکز از جدیدترین اخبار حوزه فناوری نیز آگاه گشته و آنها را با کاربران خویش در میان بگذارند. در صورتی که شما نیز از علاقمندان این حوزه هستید می توانید با مراجعه به بخش زیر جدیدترین اخبارتعمیرات ال جی را مطالعه نمایید.

مقالات مانیتور ال جی و دیگر مقالات

یکی از پارامترهای لازم در حوزه تعمیرات مانیتورهای ال جی بالا بودن سطح تخصص و مهارت کارشناسانی است که در این زمینه به ارائه خدمات مشغول هستند؛ نیاز به تخصص بالا در تعمیرات مانیتور ال جی از آن روست که این دستگاه از اجزا اصلی برخی از تولیدات نظیر کامپیوتر، تلویزیون و … است و بعلاوه ساختار ظریف و بدنه هوشمندی دارد.

کارشناسان ما جهت برآورده‌سازی پاره‌ای از نیازهای کاربران و همکاران این حوزه به دانش فنی تعمیرات، اقدام به ارائه مقالاتی نموده اند که در آنها از جدیدترین و کارآمدترین شیوه‌های تعمیرات ال جی سخن رفته است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به دریافت این مقالات به بخش زیر مراجعه کرده و آنها را مطالعه نمایید.

تعمیرات مانیتور ال جی و سوالات متداول

کاربران مانیتورهای ال جی به یاد داشته باشند که انجام تعمیرات مانیتورهای ال جی در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها اشکالات ایجاد شده در آنها را برطرف نخواهد ساخت بلکه ممکن است آسیب های جدی و شدید به بخش ‌های دیگر دستگاه وارد سازد. پیشنهاد کارشناسان حوزه تعمیرات جهت پیشگیری از بروز چنین رویدادهایی آن است که  تعمیرات مانیتورهای معیوب صرفاً در نمایندگی های مجاز ال جی انجام پذیرد.

احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی  نمایندگی ال جی است. شما کاربران گرامی می توانید هر گونه پرسش در زمینه تعمیرات ال جی را با کارشناسان ما در میان گذاشته و پاسخ های تخصصی خود را دریافت نمایید. جهت مشاهده سوالات متداول دیگر کاربران به بخش زیر مراجعه نمایید.

معرفی محصولات ال جی توسط کارشناسان نمایندگی ال جی

مانیتورهای ال جی به دلیل تنوع گسترده‌ای که در ساختار و طراحی آن‌ ها لحاظ شده، توانسته ‌اند نیازهای کاربران مختلف را برآورده سازند و به یکی از پرفروش‌ترین ‌های این صنعت بدل گردند. کارشناسان طراحی و تولید کمپانی ال جی تمامی دانش و توان خود را به‌کار بسته ‌اند تا با عرضه ‌ی مانیتورهای خاص و متمایز، پیشتاز این عرصه در بازارهای جهانی گردند و تولیدات خود را از دیگر محصولات هم‌تراز پیشی بخشند. ال جی هم‌اکنون در تولیدات‌ مانیتورهای خود آخرین تکنولوژی‌ها و جدیدترین امکانات را به‌موازات یک طراحی شیک و خلاقانه در اختیار کاربران خود قرار داده است.

«ال جی» با گزینه‌های متعدد و متنوع، این امکان را فراهم ساخته تا هر کاربر با هر سلیقه‌ای، امکان گزینش و انتخاب بهترین‌ها را داشته باشد. شما کاربران گرامی می‌توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با محصولات ال جی به‌ویژه مانیتورهای ال جی به بخش آشنایی با محصولات ال جی مراجعه نمایید. کارشناسان ما در نمایندگی ال جی اقدام به تهیه گزارش‌هایی از جدیدترین محصولات ال جی نموده اند و آن ها را در دسترس کاربران محترم قرار داده اند.

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی  با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان خود عرضه دارد. مرکز تعمیرات ال جی به تعمیر و ترمیم تمامی محصولات این کمپانی می پردازد. ال‌جی یک برند تجاری خاص و هوشمند با شعار “زندگی خوب است ” می‌باشد. تکنولوژی‌ و فناوری‌های روز بکار گرفته شده در محصولات ال‌جی، تولید محصولات منحصر به فرد را به همراه داشته است.

ازین رو نمایندگی  ال جی برترین مهندسین و متخصصین کشور را به همراهی فراخوانده است. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی  گردند.

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+