تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می ‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌ های تخصصی-آموزشی تعمیر با تمامی قطعات این محصول آشنایی داشته و قادر به رفع تمامی اختلالات ایجاد شده در آن می باشند.دوره ‌های تخصصی مذکور با ورود هر یک از مدلهای جدید تلویزیون ال جی برگزار گشته و کارشناسان تعمیر با حضور در آنها با جدیدترین متدهای تعمیرات تلویزیون ال جی آشنا می ‌شوند.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که در صورت بروز هرگونه اختلال، خرابی و نقص در عملکرد تلویزیون، می بایست تعمیرات این دستگاه را صرفاً در مراکز مجاز و یا نمایندگی های ال جی انجام دهند زیرا تعمیرات تلویزیون ال جی در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه شما را برطرف نخواهد کرد بلکه با ورود تعمیرکاران ناشی به حوزه های نامرتبط امکان بازیابی و اصلاح آن برای همیشه از بین خواهد برد.

شما می ‌توانید با انتخاب آگاهانه مرکز تعمیر تلویزیون دستگاه معیوب خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه، تعمیر نمایید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی تعمیرات تلویزیون ال جی می‌باشد.

تعمیر تلویزیون LG در محل

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل ، یکی از خدمات و سرویس های نمایندگی ال جی در مرکز سخت افزار ایران است. به موجب این سرویس، نیازی به انتقال تلویزیون به محل تعمیر نبوده و تعمیرکاران به منزل کاربران مراجعه می کنند. تیم اعزامی به محل، متشکل از برترین متخصصین تعمیرات تلویزیون بوده و می توانند کلیه مشکلات این محصول را در اسرع وقت برطرف نمایند.

این تیم، مجموعه ای از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای ترمیم تلویزیون را در اخیتار داشته و با استفاده از آنها، به بررسی و تعمیر تخصصی دستگاه مورد نظر می پردازند. تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل ، به کاربران این امکان را می دهد که شخصا بر مراحل ترمیم نظارت داشته و خیالشان از بابت انجام درست مراحل راحت شود. همچنین با استفاده از این سرویس نمایندگی lg، شما می توانید به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه خود صرفه جویی به عمل آورید.

تعمیرات تلویزیون در منزل

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تأمین کننده و ارائه دهنده خدمات مورد نیاز کاربران در خصوص رفع مشکلات تلویزیون می باشد. این نمایندگی با 20 سال تجربه در زمینه تعمیر تلویزیون و ترمیم و تعویض قطعات، آمادگی دارد تا تخصصی ترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد. تکنسین های فنی این مجموعه با دانش و مهارت بالای خود قادر به شناسایی تمامی عیوب تلویزیون بوده و آنها را در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو برطرف می کنند.

مشتری مداری یکی از اصول و اهداف اولیه این مرکز می باشد. از این رو نمایندگی تعمیرات تلویزیون برای حفظ کیفیت دستگاه های مشتریان و رفع ریشه ای مشکل، تنها از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند. شایان ذکر است که این موضوع یکی از مهمترین موضوعاتی است که اعتماد روزافزون مشتریان به این مرکز را به دنبال داشته است.

تعمیر تلویزیون  ال ای دی ال جی

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی با حضور در مرکز تعمیرات تلویزیون LG قابل دریافت است. به طور کلی اشکالات پیش آمده در تلویزیون‌های ال ای دی در برخی موارد قابل تعمیر و در برخی موارد –به دلیل شدت آسیب وارد شده و بالا بودن هزینه نهایی تعمیر- غیرقابل تعمیر هستند. برای تشخیص این موضوع نیاز است تا قطعات درگیر با مشکل پیش آمده توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون بررسی گردند.

در روند تعمیر بسته به نوع ایراد، قطعات و بخش‌هایی چون بردهای مدار و سیم کشی سختی منابع برق، بردهای t-con، خازن ها، مبدل ها، بردهای کنترل کننده، سنسورهای IR، ورودیهای سیگنال و غیره مورد بررسی قرار می‌گیرند. به طور کلی در صورتی که پنل تلویزیون دارای خطوط عمودی زیادی بوده، نیمی از نمایشگر تیره شده، نمایشگر ترک خورده و یا شکسته شده باشد احتمال تعمیر شدن تلویزیون بالاست.

(اگرچه در برخی موارد ممکن است هزینه تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی از هزینه خرید یک تلویزیون نو بیشتر باشد). اما در شرایطی نظیر شکستگی یا ترک خوردن نمایشگر، تنها راه موجود برای تعمیر، تعویض پنل است. در صورت نیاز به سرویس‌های تعمیر و عیب یابی تلویزیون، می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی

تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر ال سی دی ال جی نیز با حضور در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی قابل دریافت است. کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی با بررسی پنل، نوع اشکال پیش آمده را شناسایی کرده و امکان یا عدم امکان تعمیر آن را با شما در میان می‌گذارند. در صورتی که امکان تعمیر تلویزیون وجود داشته باشد، قطعات معیوب با نمونه‌های اورجینال جایگزین شده و تلویزیون تعمیر می‌گردد. در غیراینصورت، نیاز است تا پنل معیوب با یک نمونه اورجینال تعویض گردد.

این شکل از تعمیر هزینه بالایی می‌‌طلبد و گاه هزینه تعویض پنل، با هزینه خرید یک تلویزیون نو برابری می‌کند. به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل ال سی دی، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید می توانید به مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه کرده و اشکالات ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع سازید. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز را ندارید، می‌توانید از سرویس تعمیر تلویزیون در محل استفاده نمایید.

تلویزیون LCD ال جی

تعمیر پنل تلویزیون ال جی

یکی از سرویس های تخصصی مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی، تعمیر پنل یا صفحه نمایش تلویزیون است. پنل بخش اصلی نمایش تصویر در تلویزیون بوده و باید گفت گران قیمت ترین بخش دستگاه است. همین موضوع سبب شده تا کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی همواره به کاربران توصیه کنند مراقبت های لازم را از صفحه نمایش تلویزیون به عمل آورند تا متقبل هزینه های بالا درصورت خرابی پنل نشوند. با این حال گاه با وجود مراقبت های زیاد نیز ممکن است مشکلاتی در پنل تلویزیون ایجاد شود.

ایجاد نقاط رنگی و ثابت در تصویر، قطع و وصل شدن تصویر، کم شدن نور صفحه نمایش، ایجاد خطوط رنگی عمودی یا افقی روی صفحه، ترک خوردن پنل بر اثر ضربه و سیاه شدن تصویر از جمله مهمترین مشکلاتی هستند که ممکن است در پنل دستگاه ایجاد شود. در این شرایط بسته به اینکه میزان آسیب دیدگی پنل تا چه میزان بوده و چه ناحیه ای آسیب دیده است، امکان تعمیر آن وجود دارد. البته درشرایطی مانند شکستن پنل و یا سوختگی آن، به هیچ وجه امکان تعمیر صفحه نمایش وجود ندارد.

تعمیر تخصصی پنل تلویزیون ال جی

سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی

سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی یکی دیگر از مشکلاتی ست که این تلویزیون های با کیفیت و قدرتمند هم ممکن است پس از مدتی، با آن روبرو شوند. شاید برای شما هم پیش آمده که لکه های سیاهی بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود مشاهده کنید. این مشکل ممکن است تا جایی پیش رود که صفحه نمایش به طور کلی سیاه و تیره شود. اگر به تازگی شاهد چنین اختلالی بوده اید، خواندن مقاله ی سیاه شدن تصویر تلویزیون را به شما توصیه میکنیم.

پیش از پرداختن به جزئیات مشکل سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی ، لازم است بدانید،  منشأ بروز این اختلال با نوع دستگاه شما و تکنولوژی ساخت و تولید تصویر آن ارتباط مستقیمی دارد. در صورتی که عیب یابی دقیق بر روی دستگاه صورت نگیرد و ریشه ی خرابی به غلط تشخیص داده شود، میتواند کاربر را با دردسر های مضاعفی روبه رو کرده و هزینه های بیشتری را به او متحمل سازد.

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی ، شامل نصب و راه اندازی و رفع عیوب عملکردی این دستگاه می باشد. وقتی شما هریک از مدل های این محصول را خریداری کردید، همکاران ما در نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران، شما را تنها نگذاشته و همچنان پاسخگوی شما عزیزان می باشند. اگر در نوع عملکرد تلویزیون شما مشکلی به وجود آمد، می توانید ضمن مراجعه به نمایندگی ال جی، از تخصصی ترین خدمات پس از فروش این محصول بهره مند گردید.

شما می توانید با این نمایندگی تماس برقرار گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاورین مجرب ما دریافت نمایید. در صورت عدم رفع مشکل، همکاران ما به منزل شما اعزام شده و در قالب خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی ، به تعمیر تخصصی این محصول می پردازند.

خدمات تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی و دیگر واحدهای تعمیرات ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی یکی از خدمات مرکز تعمیرات ال جی است . در این بخش می توانید با سایر واحدهای ارائه دهنده ی خدمات در نمایندگی ال جی آشنا شوید. نمایندگی ال جی با توجه به گستردگی محصولات این کمپانی در سطح کشور تمامی تلاش خود را به کاربسته تا با همکاری جمعی از مهندسان مجرب و متعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه فروش و تعمیر محصولات ال جی بپردازد.

تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز با همکاری کارشناسانی صورت می‌گیرد که دارای تخصص فنی و نظری در حوزه فعالیت خویش می‌باشند. نمایندگی ال جی در بخش «فروش» به عرضه تمامی تولیدات این کمپانی و در بخش «خدمات پس از فروش» به ارائه تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات ال جی می ‌پردازد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل محبوبیت و موفقیت نمایندگی ال جی در امر خدمات ‌رسانی به مشتریان و کاربران گرامی بوده است.

 ویژگی قابل توجه نمایندگی ال جی ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می ‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است. جهت آشنایی بیشتر با خدمات ارائه شده در این مرکز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

در بخش زیر پارتهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی ال جی معرفی گشته اند. در این صفحه با خدمات ما در کارگاه تعمیرات تلویزیون آشنا شدید . جهت آشنایی از خدمات ما در دیگر واحدهای تعمیرات ال جی وارد لینک مربوط به واحد مورد نظر شوید.

انواع تلویزیون ال جی و دیگر محصولات ال جی

نمایندگی ال جی در این قسمت محصولات ال جی را به کاربران معرفی خواهد نمود . متخصصین نمایندگی ال جی تعمیرات تخصصی و حرفه ای انواع محصولات نمایندگی مجاز ال جی را به کاربران ارائه می نمایند. ال جی با ارائه مدلهای متنوعی از دستگاه های تلویزیون توانسته است تا سلایق بسیاری از کاربران را پاسخگو باشد.

تنوع در تلویزیون های ال جی شگفت انگیز است و به جرأت می توان گفت که این شرکت برای تمامی علاقمندان خویش با هر سلیقه و هر سطح از بودجه محصولی تولید کرده است. ال جی تاکنون ثابت کرده است که توانایی آن را دارد تا پاسخگوی طیف وسیعی از کاربران باشد.

چه کاربرانی که نیاز به تلویزیون های کوچک و مانیتورهای جمع و جور دارند و چه آنهایی که به دنبال مدلهای بسیار بزرگ اولد هستند. کاربران گرامی می توانند جهت آشنایی با تلویزیون های ال جی و سایر محصولات این شرکت به بخش زیر مراجعه نمایند. لازم به ذکز است تعمیرات تلویزیون ال جی در این مرکز توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون انجام می گردد. تعمیرات در این مجموعه محدود به مدل خاصی نبوده و شامل تمامی مدل های تلویزیون ال جی می شود.

اخبار تلویزیون ال جی و دیگر اخبار ال جی

مرکز تعمیرات ال جی در این قسمت اخبار مرکز تخصصی ال جی را در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد داد. در صورتی که به دست متخصصان و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد امکان تعمیر و ارتقاء کیفیتِ تلویزیون های ال جی را دوچندان می سازد. متخصصان فعال در این حوزه می بایست ضمن بهره‌مندی از دانش فنی مورد نیاز، تمامی ابزارآلات تعمیر و ترمیم را نیز در اختیار داشته باشند.

در همین راستا، خدمات تعمیر و سرویس تلویزیون ال جی توسط جمعی از مهندسان زبده و با بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته در نمایندگی ال جی به هموطنان گرامی ارائه می‌گردد. کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات ال جی ضمن آشنایی با ویژگی‌های خاص تولیدات پاناسونیک، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات خاص تعمیر -که بالاترین سطح سازگاری با هر یک از دستگاه های ال جی را دارند- قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های ال جی هستند.

تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی ال جی صورت می‌پذیرد. شایان ذکر است نمایندگی ال جی یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تعمیرا نمایندگی در زمینه تعمیرات تخصصی محصولات این شرکت به ‌ویژه تعمیر تلویزیون ال جی است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر برخی از اطلاعات، مطالب و اخبار مرتبط با کمپانی ال جی و تعمیرات مرتبط با دستگاه های آن از جمله از اخبار تلویزیون ال جی را در این قسمت کسب نمایید.

مقالات تلویزیون ال جی و دیگر مقالات ال جی

نمایندگی ال جی در نظر دارد در این قسمت مقالات تعمیرگاه تخصصی ال جی را به کاربران گرامی ارائه نماید. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی و دیگر پارتهای نمایندگی ال جی با تأکید بر رعایت اصل مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم انجام می پذیرد.

تلاش در جهت ارائه خدماتی مبتنی بر اصل مشتری مداری سبب گشته تا این مرکز روز به روز خود را به استانداردها و ضوابط جهانی این حوزه نزدیکتر سازد و از این راهرو ضمن کسب رضایت مشتریان گرامی به تلاشهای خویش در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز ادامه دهد. برخی از اصول جاری در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی عبارتند از:

 سوالات متداول تعمیرات ال جی

نمایندگی تعمیرات الجی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهد بود . در این بخش سوالات متداول تعمیرات تلویزیون ال جی در اختیار شما کاربران گرامی قرار می گیرد. وجود یک مرجع تخصصی در زمینه تعمیرات تلویزیون ال جی سبب میگردد تا هر یک از کاربران بی هیچ دغذغه و تشویشی نسبت به خرید دستگاه مورد نیاز خویش اقدام نمایند.

زیرا این اطمینان را دارند که درصورت بروز هرگونه نقص و خرابی در دستگاه، این امکان در مرجع تخصصی تعمیرات تلویزیون ال جی فراهم گشته است تا با اِعمال پاره ای از تعمیرات آن را، تعمیر و بازیابی کرد. مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی با سالها تجربه و سابقه فعالیت در زمینه تعمیر و ترمیم قطعات آمادگی دارد تا تمامی مدلهای تلویزیون را در اسرع وقت و با قیمت مناسب تعمیر و ترمیم نماید.

نمایندگی ال جی - تعمیرات تلویزیون ال جی

کارشناسان این مرکز طی دوره‌های تخصصی و کارشناسی، با مدل‌های گوناگون تلویزیون‌ و عملکرد آن ‌ها آشنا شده و پیشرفته ترین شیوه‌های تعمیر و اصلاح آنها را آموخته‌اند. بنابراین در صورت افت عملکرد دستگاه تلویزیون و یا بروز هرگونه نقص در بدنه و تصاویر آن و یا حتی خرابی بخشی از آن، کافی است تا با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان در زمینه تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌ ببرید.

کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی از زمان تعمیر تا اصلاح و راه‌اندازی مجدد دستگاه، با شما همراه خواهند بود. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با حوزه تعمیرات تلویزیون ال جی و برخی دیگر از اخبار مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

ویژگی های واحد تعمیرات تلویزیون

  • ضمانت تمامی خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون و دیگر تجهیزات سخت افزاری
  • رعایت اصل سرعت و کیفیت در روند تعمیر تلویزیون و دیگر دستگاه ها
  • استفاده از پیشرفته ترین ابزار عیب یابی جهت تشخیص علل بوجود آورنده اشکال در دستگاه
  • پاسخگویی صبورانه به پرسشهای تمامی کاربران گرامی
  • ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه تعمیر تلویزیون و سایر دستگاه ها
  • ارائه برخی مشاوره‌ ها و راهنمایی های تخصصی و عمومی موردنیاز به کاربران (نظیر شیوه های گردگیری و نگهداری دستگاه و یا برخی از عملیات تعمیر آن)
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال جهت تعویض قطعات دستگاه های معیوب
  • ارائه تسهیلاتی ویژه به کاربران و مشتریان دائمی این مرکز

موارد تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات به حالت استند بای رفتن تلویزیون ال جی/تعمیرات سیاه شدن صفحه تلویزیون ال جی/تعمیرات و رفع ایراد خاموش شدن تلویزیون ال جی/تعمیرات تصویر داری خط برگشتی و بدون برفک و داغ کردن تلویزیون ال جی/تعمیرات قطع و وصل تصویر در تلویزیون ال جی/تعمیرات نداشتن نور در تلویزیون ال جی/تعمیرات قطع شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در تلویزیون ال جی/تعمیرات پر نور و کم نور شدن چراغ استند بای تلویزیون ال جی/

تعمیرات و عیب یابی نداشتن تصویر در تلویزیون ال جی/تعمیرات کم نور شدن لامپ تصویر  در تلویزیون ال جی/تعمیرات صدای صوت های ولتاژ در تلویزیون ال جی/تعمیرات چشمک زدن ال ای دی جلو و روشن نشدن تلویزیون/تعمیرات و عیب یابی سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی در تلویزیون ال جی/تعمیرات و عیب یابی سوختن سریع ترانزیستور افقی تلویزیون ال جی/

تعمیرات و عیب یابی آمدن صدای سیک سیک از های ولتاژ در تلویزیون ال جی/تعمیرات مات شدن تصویر در تلویزیون ال جی/تعمیرات قطع رنگ بعد از ۲ دقیقه در تلویزیون ال جی/تعمیرات بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در تلویزیون ال جی/تعمیرات سوختن آی سی صدا و افزایش ولتاژ آن در تلویزیون ال جی/تعمیرات گیرنده دیجیتال تلویزیون  LED/

تعمیرات و تقویت قسمت صدای بلندگو (سخت افزار اسپیکر)/تعمیرات بخش USB تلویزیون ال جی/تعمیرات بخش سه بعدی تلویزیون های ۳D/تعمیرات قسمت تغذیه تلویزیون های LCD , LED/ رفع عیب وجود صدا در تلویزیون اما تصویر نداردتعمیرات قطع شدن یکدفعه تصویر و سپس صدا و تصویر تلویزیون ال جی/عیب یابی و تعمیرات حرکت آرام تصویر از بالا به پایین در تلویزیون ال جی/

تعمیر تخصصی تلویزیون ال جی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+